1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Başkan Altay paylaştı! 'Bu delikanlıyı bulmamız lazım, tanıyan haber salsın!'
Başkan Altay paylaştı! 'Bu delikanlıyı bulmamız lazım, tanıyan haber salsın!'

Başkan Altay paylaştı! 'Bu delikanlıyı bulmamız lazım, tanıyan haber salsın!'

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Hindistanlı Jamalu Dheen'in Konya pilavı ile ilgili yayınladığı videoyu paylaşarak, 'Bu delikanlıyı bulmamız lazım' dedi.

A+A-

yeni-haber-video-028.jpg

Hindistanlı Vlogger Jamalu Dheen, yayınladığı videoyla Konya pilavına adeta övgüler yağdırdı. 'Bu yemeği dünyanın bilmesi gerek' diyen Dheen, "Bunu yedin mi sen güçlü bir adam olacaksın. İsmi Konya Pilavı. Düğünlerde yapılan muhteşem bir etli pilav. Ben Konya pilavı için yaşadım Konya'da. Onun için geldim gittim Konya'ya. Hala Konya'ya gitmek istiyorsam onun birinci sebebi Konya pilavıdır..." ifadelerini kullandı.

Jamalu Dheen'in bu videosunu paylaşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Konya Pilavının hasreti ile yanan bu delikanlıyı bulmamız lazım arkadaşlar. Elden ele yayalım, ulaşan ulaştırsın, tanıyan haber salsın lütfen. Bu arada pilav Konya’da yenir" ifadelerini kullandı.

İŞTE JAMALU DHEEN'İN O VİDEOSU:


BAŞKAN ALTAY'IN PAYLAŞIMI:

baskan-altay-paylasimi-001.JPG

Hindistanlı Jamalu Dheen'den Konya pilavı videosu

Hindistanlı Jamalu Dheen'den Konya pilavı videosu

Hindistanlı Vlogger Jamalu Dheen, yayınladığı videoyla Konya pilavına adeta övgüler yağdırdı. 'Bu yemeği dünyanın bilmesi gerek' diyen Dheen, "Bunu yedin mi sen güçlü bir adam olacaksın" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

3 Yorum