Başkan Bayındır pazarcı esnafıyla toplantı yaptı

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, belediye tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Kapalı Semt Pazarı için pazarcı esnafıyla istişare toplantısı düzenledi.
Başkan Bayındır pazarcı  esnafıyla toplantı yaptı

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, belediye tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Kapalı Semt Pazarı için pazarcı esnafıyla istişare toplantısı düzenledi. Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezinde yapılan toplantıya, Başkan Bayındır, Beyşehir’de faaliyet gösteren pazarcı esnafı ve belediye birim amirleri katıldı. Düzenlenen toplantıda, Beyşehir Pazar yerine bu yıl yapılacak olan kapalı Pazar yerinde uygulanacak düzen için pazarcı esnafının görüş, öneri ve talepleri alındı.

‘GÜZEL BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ’

Bayındır, “Belediyemizin sizlere hizmet etmekten başka bir amacımız yok. Alt yapısıyla, üst yapısıyla çok güzel bir projeyi hayata geçireceğiz. Bugünde önümüzdeki aylarda hemşehrilerimizin hizmetinize sunacağımız kapalı Pazar yerinde kurulacak düzen için sizlerle bir araya geldik. İnşallah birlikte istişare edeceğiz. Şimdiden şehrimiz için adımını attığımız bu önemli projelerin hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.