Başkan Kılca, 31 Mart seçimleri için destek istedi

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte İsmil, Ovakavağı ve Hayıroğlu mahallelerini ziyaret etti. Muhtarların yanı sıra mahalle sakinleriyle buluşarak belediye olarak bölgeye yapılan yatırımları anlatan ve yeni dönem projelerinden bahseden Başkan Hasan Kılca, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için de destek istedi.
Başkan Kılca, 31 Mart seçimleri için destek istedi

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; ilçeye bağlı merkeze uzak Hayıroğlu, Ovakavağı ve İsmil mahallelerini ziyaret ederek muhtarlar ve mahalle halkıyla bir araya geldi.

KARATAY’IN YENİ DÖNEMİ KARATAYLILARLA BİRLİKTE PLANLANIYOR

Başkan Hasan Kılca ve İlçe Başkanı Mehmet Genç, mahalle muhtarlarını mahalle sakinlerini ve mahallelerdeki işyerlerini ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu. Hasan Kılca ile Mehmet Genç; söz konusu ziyaretlerde bölgede yapılan yatırımları, devam eden çalışmaları ve yeni dönemi istişare ettiler.

baskan-kilca-31-mart-secimleri-icin-destek-istedi.jpg

HİÇBİR HESAP İÇİNE GİRMEDEN HİZMET ETMENİN ÇABASINDAYIZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 5 yıldır vatandaşa verdikleri yatırım ve proje sözlerinin çok üzerinde hizmeti Karatay’da hayata geçirdiklerinin altını çizdi.

Başkan Hasan Kılca: “Her daim hemşehrilerimizle bir aradayız ve onların güler yüzlü, misafirperver karşılamaları bizleri mutlu ediyor. 2019’da sizlerle bir araya geldiğimizde sizlerden gelen talepleri tek tek not etmiştik. Aradan geçen 5 yıllık süreç içerisinde de sizlerin taleplerinin yanında bizler de güzel bir planlamayla çok daha fazla yatırımı, projeyi ve hizmeti sizlerle buluşturmuş olduk. Hayıroğlu Mahallemizin asfalt ve parke yol eksikliğinin giderilmesi için çalıştık, bu eksiklikleri de tamamladık. Hayıroğlu’ndan Sakyatan’a kadarki bağlantı yolu tamamlandı. Yine Ovakavağı-İsmil bağlantı yolunu sıcak asfaltla tamamladık. Küçükköy ve Abditolu yollarını yaptık. Hayıroğlu Sosyal Tesisimizi, Aile Sağlığı Merkezimizi yeniledik. Dolayısıyla Karatay Belediyesi olarak merkeze uzak 32 mahallemizden birkaçı hariç tamamında ulaşım ve altyapısını tamamlamış olduk. Belediye olarak kendi beton elemanları fabrikamızı kurduk ve artık kendi parkelerimizi kendimiz üretiyoruz. Bu, ilçemize yapacağımız hizmetleri hem kolaylaştırıyor hem de hızlandırıyor. Tüm mahallelerimizin hizmetin en güzelini en iyisini hak ediyor. Buralar üretime istihdama ciddi katkı yapan yerler. Gıda her dönemde önemlidir ama pandemide daha da bu hissedildi. Bu bağlamda bu bölgelerimizin en önemli ihtiyacı olan suyun karşılanması adına da belediye olarak katkı vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda bölgedeki su kanallarının temizlenmesi ve betonlanmasına yönelik bir kısım çalışmamız oldu. Geri kalan kısmına da yeni dönemde devam edeceğiz. Yine su ihtiyacının giderilmesi adına tarafları bir araya getirdik, su çalıştayı yaptık. Bizler, bir kardeşiniz ve buraların bir çocuğu olarak Allah rızası için gece gündüz demeden ilçemize mahallelerimize hizmet etmek için gayret ediyoruz. Hiçbir hesap içerisine girmeden buralara bir eser bırakma çabası içindeyiz. 31 Mart’ta da sizlerden destek istiyorum” ifadelerini kullandı.

BİZ LAF DEĞİL İCRAAT SİYASETİ YAPIYORUZ

AK Parti olarak laf değil icraat siyaseti yaptıklarını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise şunları aktardı; “Bizler, laf değil icraat siyaseti yapan bir partiyiz. Bugüne kadar da ne söz verdiysek hepsini hatta çok daha fazlasını yerine getirdik. Bunu zaten vatandaşlarımız da görüyor. Karatay’ımız her geçen gün gelişiyor güzelleşiyor. İlçemizin ve mahallelerimizin bugünlere gelmesinde Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’nın da büyük payı var. Kendisinin, ilçemizin tamamında bütün mahallelerde mutlaka bir eseri, izi ve dokunuşu bulunuyor. Eksik kalan hizmetlerin de yapılacağını hepimiz biliyoruz. Yeni dönemde Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle yeniden aday gösterildi. Geçen seçimde olduğu gibi bu seçimde de tüm Karatay’ımızın en büyük desteği vereceğine inanıyoruz.”

Kaynak:HABER MERKEZİ

Etiketler :