Başkan Pekyatırmacı Cuma Buluşmalarını sürdürüyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Hacıkaymak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını Hatice Hatun Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla görüştü.
Başkan Pekyatırmacı Cuma Buluşmalarını sürdürüyor

Selçuklu’da her hafta ilçenin farklı bir noktasında gerçekleştirilen Cuma Buluşmaları vatandaş ve belediye arasında köprü olmaya devam ediyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinlediği Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Hacıkaymak Mahallesi Hatice Hatun Camii oldu. Başkan Pekyatırmacı namazın ardından mahalle sakinleri ile görüştü.

Başkan Pekyatırmacı,“Hatice Hatun Külliyesi Mahallemize değer kattı”

Selçuklu’da Cuma Buluşmaları’na büyük önem verdiklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “ Bu hafta Hacıkaymak Mahallemizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek Cuma Gününün feyiz ve bereketini hemşehrilerimizle yaşadık. Selçuklu Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda Hatice Hatun Mahalle Külliyesi’ni cami merkezli bir proje olarak hayata geçirmiştik. Çocuklarımızın kreşten, öğrencilerimizin eğitim ve ders çalışma alanlarından faydalandığı külliyemizde aynı zamanda yaşlılarımız ve hanım kardeşlerimiz de bir araya gelerek eğitim ve seminer faaliyetlerini yapabiliyorlar. İlçemize kazandırdığımız bu eserimiz mahallede komşuluk ve hemşehrilik bağlarının güçlenmesine de vesile oldu. Günün bütün vakitlerinde her yaştan hemşehrilerimiz bir arada olmasından ve buna katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Cuma Buluşmalarında Başkan Pekyatırmacı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Selçuklu İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, Hacıkaymak Mahalle Muhtarı Mustafa Kaymak, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

Etiketler :