Bernardoni'den Konyaspor için skandal ifadeler

Konyaspor'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan Paul Bernardoni, yeşil beyazlılarla ilgili çok ilginç ifadeler kullandı. Bernardoni kulüpte yaşadığı sıkıntıları farklı bir uslüpla anlattı.
Bernardoni'den Konyaspor için skandal ifadeler

Konyaspor'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan Paul Bernardoni, yeşil beyazlılarla ilgili çok ilginç ifadeler kullandı. "Seviyemde 17 maç oynayabildim ama insani seviyede berbattı. Zaten, gülümsetiyorsa yazık ama kariyerimin başından beri bana eşlik eden köpeğim zehirlendi. Tamamen şeffaf olmak gerekirse, sözleşmemde belirtilen aylık maaşla birlikte normal şartlarda bana bir kez bile ödeme yapılmadı. İki kez ödeme aldım. İlki FIFA'nın müdahalesinden sonra, ikincisi ise sözleşmemin feshedilmesinden sonra. İlk iki ay hiçbir şey alamadım"

"TERCÜMAN YOKTU"

"Takımdan çıkarıldığımı kulübün WhatsApp grubunda gördüm. Kiramı ödemek zorunda kalan kulüptü ki bu da olmadı. Vaat edilen Fransızca tercüman yoktu Orada oynayan oyunculara onlarca mesaj göndermiştim. Biliyor musun? Bana gitmememi söyleyen bir adam dışında diğer tüm oyuncular bana şunu söyledi: En kötü ihtimalle bir veya iki ay gecikeceksin ama sonunda her şeyi geri alacaksın. Ben de çoğunluğu dinledim… Bazı şeylerin farkına vararak oradan ayrıldım Birkaç hafta sonra, yalanları duyan tek kişinin ben olmadığımı anladım: Örneğin takım arkadaşlarım, çocukları için harika okullar olduğu söylendiği için imza atmışlardı. Bu yanlıştı"

 Muhabir
Etiketler :