1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş, Koita için masada!
Beşiktaş, Koita için masada!

Beşiktaş, Koita için masada!

Beşiktaş'ın transfer listesindeki isimlerden Kasımpaşalı Koita için, siyah-beyazlı kulüpten açıklama geldi. Erol Kaynar görüşmeleri doğruladı.

A+A-

Beşiktaş'ta iletişim ve medyadan sorumlu başkan danışmanı Erol Kaynar, siyah beyazlı takımın transfer çalışmaları ve Bankalar Birliği ile yapılması planlanan anlaşmaya dair açıklamalarda bulundu. İsim vermeden Hulk transferine değinen Kaynar, Koita için görüşüldüğünü ifade etti.

"Transfer bittiği takdirde ancak yorum yapabilirim"

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Kaynar, "Maddi durum her gün yazılıp çizliyor. Halka açık bir şirketiz. Gizlenecek bir şey yok. Maddi olarak hiçbir takımın diğerinden farkı yok. Federasyonun verdiği limitler var. Bunları dürüst bir şekilde düzenlemeye çalışıyoruz. Transfer bittiği takdirde ancak yorum yapabilirim. Aksi takdirde görevimin dışına çıkmış sayılırım. 

Hoş geldin Adem Ljajic, yazmıştım. İnşallah böyle devam eder. Kötü bir sezon geçirdi. Koronavirüsü çok ağır geçirdi, sonrasında da sakatlık yaşadı. 2. yarıda kendisinden çok daha şey bekliyoruz. Bize her zaman faydalı olacak oyuncu. Gökhan Töre de aynı şekilde. İkisi de kendilerini ispatlamış oyuncular. Taraftar transfer istiyor, hakılılar. Takip içindeki dengeleri çok iyi korumak lazım. Sergen Hoca'nın istekleri... Bunlar çok önemli şeyler. İnşallah Beşiktaş için iyi şeyler olur" şeklinde konuştu.

"Başkanımız Koita için görüştü"

Koita için Kasımpaşa ile görüşüldüğünü ifade eden Erol Kaynar, "Biz halkın içinden yetişmiş insanlarız. Herkesle iyi geçinmek istiyoruz. Başkanımız, Kasımpaşa Başkanı Turgay Ciner'le Koita için görüştü. Bu bilinen bir şey" dedi.

HABERE YORUM KAT