1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş’ta Karius'un hedefi şampiyonluk
Beşiktaş’ta Karius'un hedefi şampiyonluk

Beşiktaş’ta Karius'un hedefi şampiyonluk

Avusturya'nın Salzburg kentindeki Saalfelden kasabasında kamp yapan Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, siyah beyazlı takımda gelecek sezonki hedefini şampiyonluk olarak açıkladı.

A+A-

Sezon hazırlıklarını değerlendiren 26 yaşındaki kaleci, "İlk kamp dönemini Riva'da geçirdik yaklaşık 8 gün orası bir tanışma, alışma dönemiydi. Yeni sezonda oynayacağımız oyun şeklini öğrenmek ve bunu uygulamak adına. Burada yaklaşık 11-12 günlük bir kamp olacak. Burada her gün önemli, çünkü tamamen yeni bir teknik ekiple çalışıyoruz, Onların bizden istediklerini, bizden beklentilerini öğrenmeye çalışıyoruz. Bu anlamda burada geçirdiğimiz her günün çok büyük bir önemi var." ifadelerini kullandı.

'BURADA MUTLUYUM'

Beşiktaş'ta iki yıllık sözleşmeye imza attığını hatırlatan Loris Karius, "Başından beri niyetim çok açıktı. Geçen sezon dönem dönem çok da mutlu olmadığım zamanlar geçirdim ancak genel olarak burada mutluyum. Şimdi yeni bir teknik ekiple çalışıyoruz, bu benim için çok büyük bir şans. Kesinlikle burada hedefim ligde şampiyonluk yaşamak, Avrupa kupalarında geçen sezon gittiğimiz yerden daha ileri noktalara gitmek. Bu konuda kafamda bir şüphe yok, gayet açık." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT