BiP'ten kullanıcılarına özel yeni çekilişle iPhone 14 Pro Max

Türkiye'nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP, kullanıcılarına özel yeni çekilişle iPhone 14 Pro Max hediye edecek.
BiP'ten kullanıcılarına özel yeni çekilişle iPhone 14 Pro Max

Turkcell açıklamasına göre, iletişim ve yaşam platformu BiP, ilgiyle takip edilen güncel kampanya ve çekilişleriyle kazandırmaya devam ediyor.

Birçok özelliğiyle hayatı kolaylaştıran BiP, yeni çekilişle kullanıcılarına iPhone 14 Pro Max kazanma şansı sunuyor. Kampanyaya katılmak için operatör fark etmeksizin yeni veya mevcut bireysel hat kullanıcılarının, BiP'te yer alan servislerden BiPClub'taki "Çekilişe Katıl" kısmından isim, soy isim ve yaşadıkları şehrin bilgilerini girmesi, 1 Temmuz'a kadar her ay bir kez "Çekilişe Katıl" butonuna tıklamaları yeterli oluyor.

Kullanıcılar, uygulama üzerinden mesaj attıkları her yeni kişi için bir çekiliş hakkı elde ediyor. 14 Temmuz'da yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, 18 Temmuz'da Takvim gazetesinde ilan edilecek.

Verilen bilgiye göre, BiP'lilere özel tüm kampanyaları tek bir serviste toplayan BiPClub, kullanıcılarına pek çok farklı markadan fırsatlar sunuyor.

Kullanıcılar, BiPClub içerisinde yer alan çeşitli etkinliklerden konser biletleri kazanabiliyor, popüler markalarda geçerli indirim kuponları ile birçok kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca, BiP'teki "Keşfet" sekmesi aracılığıyla kullanıcıların fatura ödemeden sipariş vermeye hayatı kolaylaştıran pek çok farklı servise ve birbirinden eğlenceli içeriklere erişebilmesi mümkün oluyor.

BiP, tüm operatörlerde ücretsiz ve internetinden harcamadan kullanılabiliyor.

Etiketler :