Bir Sevdadır dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Başrollerinde Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Ekin Mert Daymaz, Doğukan Polat, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu’nun olduğu ve yapımcılığını Bozdağ Filmin üstlendiği dizi şimdiden seyirciye kendini sevdirdi. 31 Ocak’ta yayın hayatına başlayan dizi, birçok dizi severin dikkatini çekti. Güzel oyuncu kadrosu ve sağlam konusu ile TRT ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.
Bir Sevdadır dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Yeşil ile Yasin’in hikayesi… Yasin, milyonların sevgilisi ünlü bir Karadenizli futbolcu, Yeşil ise hayata epey yenik başlayan bir genç kadın... Yeşil okutulmamıştır, erken yaşta evlendirilmek için büyütülmüştür. Henüz 18’ine bile basmamışken Cenap Ağa’nın oğlu Ünal ile evlendirilirken biri onu düğününden kaçırır. Bu kişi, Yasin’in ikizi ünlü futbolcu Ersin’dir. Aynı gece yaşanan kovalamacada Ersin ölür. Ünal sakat kalır ve kardeşi Ferhat ölür. Yeşil hapse girer, 7 yıl yatar.

8316b1d4-4795-4272-8fd8-9272df50d8ec.jpg

Orada ikiz çocukları olur: İshak ve Boncuk. Aradan geçen yıllar kan davasını bitirmemiştir. Tahliye günü geldiğinde Ünal’ın kardeşi Tufan, kardeşlerinin intikamını almak üzere Yeşil’i cezaevi kapısında beklemektedir. Yeşil hapiste yattığı süre boyunca boş durmaz. Kendini her şeyiyle hayata hazırlar. Onu dışarıda büyük ve zorlu bir sınav beklemektedir. Yaşananlardan dolayı artık bir ailesi olmayan Yeşil’in kendi ve çocukları için en büyük hayali bir ailedir. Yeşil her şeyi göze alarak, çocuklarıyla birlikte ünlü futbolcu Yasin’in ailesi Bıçakçılar’a gidecek ve onların himayesine sığınacaktır.

c3ebe1a0-a0fc-41f2-9a9a-25392d5a475b.jpg

Peki bu zengin ve ünlü Bıçakçı ailesi onu kabul edecek, kucak açacak mıdır? Ünal, Yeşil’in peşini bırakacak mıdır? Yeşil’in hapishanede yaptığı planlar, gerçek hayatta karşılığını bulacak mıdır? Yeşil, istediği ve hayalini kurduğu ailesine kavuşacak mıdır? Hayat, biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir. Yeşil’in planları hayal ettiği gibi olacak mıdır?

Peki dizinin 3’üncü bölümünde neler olacak?

Fragmanda görüldüğü üzere Bıçakcılar’dan olan İshak Ali Dna testinin yapılacağını bunun sonucunda çocuklarından Ersinden olma durumunda üzerlerine alacaklarını söylüyor. Bu durum ortalığı bir krize sokabilir Yeşilin çocuklarını Bıçakcılar himaye altına alırsa Yeşilin elinden çocuklarının alınma ihtimali var.

c7a6e657-eb74-4094-b296-3b8e5172dbd1.jpg

Büyük ihtimalle bu bölümde çocukların Ersinden olduğu onaylandı. Bunun üzerine Yeşilden velayet istiyorlar. Yeşil bunun üzerine asla velayeti vermeyeceğini ölürüm daha iyi dediğini görüyoruz. Bunun üzerine Yeşilin İshak ve Yasin’e bu inat değildir anneliktir dediğini görüyoruz.

Yeşilin velayeti kabul etme durumunda çocukları kendi üzerlerine alacaklarını gösteriliyor. Bakalım Yeşile velayeti kabul ettirebilecekler mi? Velayeti kabul ettireceklerse nasıl ettirecekler?

Etiketler :