1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,85-1,07-5,13
Acıpayam Selüloz6,42-3,46100,95
Adana Çimento (A)7,85-2,6165,04
Adana Çimento (B)5,860,5181,67
Adana Çimento (C)2,190,4677,89
Adel Kalemcilik14,52-0,8941,34
Adese Alışveriş Ticaret1,850,54-20,94
Afyon Çimento6,11-2,0833,12
Ak Enerji1,051,9466,67
Akbank8,130,6238,15
Akçansa9,980,6052,55
Akdenız Güvenlık Hız.1,86-1,59-7,46
Akfen GMYO4,22-0,47155,76
Akın Tekstil12,640,5639,44
Akiş GMYO3,880,0070,25
Akmerkez GMYO23,36-0,6061,84
Aksa13,290,00100,31
Aksa Enerji3,762,7340,30
Aksigorta5,77-0,6983,79
Aksu Enerji14,130,8683,03
Alarko Carrıer48,60-0,4923,48
Alarko GMYO91,800,00117,41
Alarko Holding5,662,54190,21
Albaraka Türk1,35-1,4622,98
Alcatel Lucent Teletaş12,363,43114,58
Alkim Kağıt5,382,2849,69
Alkim Kimya36,100,3367,59
Altınyağ0,410,00-6,82
Altınyunus Çeşme9,4814,91205,67
Anadolu Cam3,96-0,7554,40
Anadolu Efes22,32-1,8511,19
Anadolu Grubu Holding16,990,5967,65
Anadolu Hayat Emek.6,75-0,1518,53
Anadolu Isuzu13,020,46110,68
Anadolu Sigorta4,62-0,4317,69
Anel Elektrik3,030,0087,04
Arçelik19,742,1725,02
Arena Bilgisayar6,740,3052,83
Armada Bilgisayar14,501,4056,08
Arsan Tekstil3,704,52128,40
Artı Yatırım Holding0,810,00-6,90
Aselsan19,17-0,16-19,75
Aslan Çimento42,500,0050,92
Ata GMYO4,150,003,49
Atakule GMYO1,92-2,5445,91
Atlantis Yatırım Holding0,949,30422,22
Atlas Yat. Ort.1,47-0,6870,93
AvivaSA Emeklilik Hayat13,850,7390,62
Avrasya GMYO1,400,7259,09
Avrasya Petrol ve Tur.1,75-1,1362,04
Avrasya Stratejik GMYF1.284,800,013,09
Avrupa Yatırım Holding1,550,00-36,21
Ayen Enerji3,614,03100,49
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,143,3855,60
Aygaz12,25-2,3923,19
Bagfaş14,636,01203,53
Bak Ambalaj7,02-0,5749,10
Balatacılar Balatacılık0,6610,00100,00
Bantaş Ambalaj2,50-1,1999,20
Banvit16,44-0,7252,36
Baştaş Başkent Çimento2,51-0,7924,26
Batı Çimento3,17-0,9431,54
Batısöke Çimento1,29-0,7718,35
Bera Holding3,56-1,3972,82
Berkosan Yalıtım2,59-1,1543,09
Beşiktaş Futbol Yat.2,73-2,5068,52
Beyaz Filo3,13-0,3214,65
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım4,000,76216,32
Bim Mağazalar45,700,319,07
Birko Mensucat0,293,57-3,33
Birlik Mensucat1,154,55-1,71
Bizim Mağazaları10,73-0,6560,50
Bolu Çimento4,18-2,5635,37
Bomonti Elektrik1,414,44193,75
Borusan Mannesmann10,261,9946,37
Borusan Yat. Paz.47,18-0,8030,23
Bosch Fren Sistemleri267,30-0,5674,96
Bossa8,38-5,8499,33
Brisa8,71-0,8037,60
Burçelik5,68-5,3376,95
Burçelik Vana7,00-11,39372,97
Bursa Çimento5,83-0,8532,50
Carrefoursa4,53-0,8830,17
Ceo Event Medya8,15-2,40
Coca Cola İçecek36,320,5022,85
Cosmos Yat. Holding1,89-8,7094,85
Credıtwest Faktorıng2,551,19145,19
Çelebi112,50-1,1492,81
Çelik Halat6,890,8827,52
Çemaş Döküm1,52-3,18100,00
Çemtaş7,970,8933,64
Çimbeton37,30-0,4830,42
Çimentaş14,12-0,9811,18
Çimsa8,680,5814,97
Çuhadaroğlu Metal3,130,3275,84
Dagi Giyim2,370,8591,13
Dagi Yatırım Holding1,95-1,0293,07
Dardanel3,358,77204,55
Datagate Bilgisayar7,64-0,6578,50
Demısaş Döküm3,495,7651,89
Denge Holding1,420,0022,41
Deniz GMYO4,990,2064,14
Denizli Cam8,28-0,7258,99
Derimod7,07-0,56151,66
Derlüks Deri4,580,88
Desa Deri4,44-1,77156,65
Despec Bilgisayar4,17-0,7152,66
Deva Holding8,341,83153,50
Diriteks Diriliş Tekstil0,71-4,05-8,97
Ditaş Doğan8,961,2475,04
DO-CO530,102,0411,85
Doğan Burda5,30-0,7576,08
Doğan Holding1,821,6895,42
Doğtaş Kelebek Mobilya1,73-2,8141,80
Doğusan1,960,51-9,45
Doğuş GMYO4,33-0,69105,21
Doğuş Otomotiv9,29-0,54128,43
Döktaş Dökümcülük39,98-0,05390,55
Duran Doğan Basım13,202,17158,82
Dyo Boya4,681,0861,38
Eczacıbaşı İlaç3,690,8252,13
Eczacıbaşı Yatırım10,021,1156,50
Edip Gayrimenkul1,310,0070,13
Ege Endüstri561,200,0280,37
Ege Gübre43,900,37112,21
Ege Profil11,800,0840,52
Ege Seramik3,660,5523,60
Egeli & Co Tarım Girişim0,356,06169,23
Egeli&Co Enerji Yatırım0,350,0045,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,195,5690,00
Egeplast8,405,00118,75
Ekiz Kimya0,63-1,5690,91
Emek Elektrik1,580,0061,22
Eminiş Ambalaj1,47-7,5525,64
Emlak Konut GMYO1,430,00-1,83
Enerjisa Enerji7,69-0,9063,32
Enka İnşaat6,17-0,1642,24
Erbosan24,30-0,0859,82
Ereğli Demir Çelik8,762,4643,57
Ersu Gıda2,030,00120,65
Escort Teknoloji1,3812,2081,58
Etiler Gıda2,411,6913,15
Euro Kapital Yat. Ort.1,76-14,56150,01
Euro Trend Yat. Ort.1,29-11,03103,17
Euro Yat. Ort.1,17-13,9786,72
Euro Yatırım Holding1,62-4,14194,55
Fenerbahçe Futbol15,84-0,63128,90
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,40-13,2165,41
F-M İzmit Piston39,004,56153,72
Fonet Bilgi Teknolojileri6,773,04339,90
Ford Otosan67,100,3043,83
Formet Çelik Kapı3,010,00198,93
Frigo Pak Gıda12,45-2,58632,35
Galatasaray Sportif2,35-2,8989,52
Garanti Bankası10,840,8436,18
Garanti Faktoring3,913,4497,47
Garanti Yat. Ort.1,111,8351,56
Gedik Y. Men. Değ.5,900,8593,23
Gedik Yatırım Holding8,06-0,49242,98
Gediz Ambalaj6,50-0,1560,72
Gentaş2,060,0050,08
Gersan Elektrik3,11-1,2727,44
Global Men. Değ.1,62-14,29244,68
Global Yat. Holding4,64-1,2855,18
Good-Year3,949,4418,73
Göltaş Çimento16,900,4838,02
Gözde Girişim4,860,2182,02
GSD Denizcilik2,36-3,28105,22
GSD Holding1,30-2,2662,50
Gübre Fabrik.8,030,37171,28
Güler Yat. Holding1,922,6779,44
Güneş Sigorta2,16-5,6854,05
Halk GMYO1,170,8681,87
Halk Sigorta1,98-10,00124,36
Hatay Tekstil6,81-2,7197,49
Hedef Girişim2,20-0,4589,66
Hektaş7,774,72129,71
HUB Girişim12,86-1,15584,04
Hürriyet Gzt.1,115,7119,35
ICBC Turkey Bank4,932,490,00
İdealist Danışmanlık3,380,90-42,17
İdealist GMYO3,060,9987,73
İhlas Ev Aletleri2,60-2,62696,02
İhlas Gayrimenkul0,9710,233,24
İhlas Gazetecilik4,81-1,64688,52
İhlas Holding0,772,67140,63
İhlas Yayın Holding0,862,38160,61
İndeks Bilgisayar9,352,8667,90
Info Yatırım4,50-0,88336,89
İntema8,67-0,4644,58
İpek Doğal Enerji8,3719,5755,87
İskenderun Demir Çelik7,67-0,1363,59






(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT