1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,850,54-5,13
Acıpayam Selüloz6,300,4897,20
Adana Çimento (A)7,870,1365,46
Adana Çimento (B)6,080,1688,50
Adana Çimento (C)2,210,4579,52
Adel Kalemcilik14,772,6443,77
Adese Alışveriş Ticaret1,890,53-19,23
Afyon Çimento6,191,9834,86
Ak Enerji1,090,9373,02
Akbank8,210,1239,51
Akçansa10,19-0,2955,76
Akdenız Güvenlık Hız.1,871,08-6,97
Akfen GMYO4,17-0,71152,73
Akın Tekstil13,970,3654,11
Akiş GMYO3,99-0,5075,08
Akmerkez GMYO23,841,8865,17
Aksa13,560,44104,38
Aksa Enerji3,960,2547,76
Aksigorta5,790,8784,43
Aksu Enerji14,431,1286,92
Alarko Carrıer54,6511,3938,85
Alarko GMYO91,15-0,27115,87
Alarko Holding5,941,19204,57
Albaraka Türk1,45-4,6132,09
Alcatel Lucent Teletaş12,300,74113,54
Alkim Kağıt5,603,9055,81
Alkim Kimya38,402,6278,27
Altınyağ0,422,44-4,55
Altınyunus Çeşme9,978,84221,47
Anadolu Cam4,081,2459,08
Anadolu Efes22,901,2414,08
Anadolu Grubu Holding17,801,4275,64
Anadolu Hayat Emek.7,040,5723,63
Anadolu Isuzu14,37-2,51132,52
Anadolu Sigorta4,630,0017,94
Anel Elektrik3,090,6590,74
Arçelik20,100,3027,30
Arena Bilgisayar6,943,2757,37
Armada Bilgisayar15,002,1161,46
Arsan Tekstil3,630,55124,07
Artı Yatırım Holding0,821,23-5,75
Aselsan19,611,87-17,91
Aslan Çimento41,84-0,9948,58
Ata GMYO4,233,685,49
Atakule GMYO1,921,5945,91
Atlantis Yatırım Holding1,00-1,96455,56
Atlas Yat. Ort.1,492,0573,26
AvivaSA Emeklilik Hayat13,950,0092,00
Avrasya GMYO1,41-0,7060,23
Avrasya Petrol ve Tur.1,720,0059,26
Avrasya Stratejik GMYF1.285,200,013,12
Avrupa Yatırım Holding1,550,65-36,21
Ayen Enerji3,701,37105,48
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,09-3,6951,96
Aygaz12,841,3429,12
Bagfaş15,91-0,87230,08
Bak Ambalaj7,110,1451,01
Balatacılar Balatacılık0,799,72139,39
Bantaş Ambalaj2,501,2199,20
Banvit17,351,8860,80
Baştaş Başkent Çimento2,58-0,7727,72
Batı Çimento3,240,3134,44
Batısöke Çimento1,30-0,7619,27
Bera Holding3,682,2278,64
Berkosan Yalıtım2,590,0043,09
Beşiktaş Futbol Yat.2,66-0,3764,20
Beyaz Filo3,140,0015,02
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım4,041,00219,48
Bim Mağazalar46,461,0010,89
Birko Mensucat0,310,003,33
Birlik Mensucat1,183,510,85
Bizim Mağazaları10,96-0,2763,94
Bolu Çimento4,432,7843,47
Bomonti Elektrik1,27-9,93164,58
Borusan Mannesmann11,172,4859,36
Borusan Yat. Paz.49,765,0737,35
Bosch Fren Sistemleri282,50-1,9184,91
Bossa8,380,4899,33
Brisa8,650,3536,65
Burçelik5,570,0073,52
Burçelik Vana7,352,37396,62
Bursa Çimento5,940,3435,00
Carrefoursa4,641,9833,33
Ceo Event Medya8,110,12
Coca Cola İçecek37,743,9127,65
Cosmos Yat. Holding2,139,79119,59
Credıtwest Faktorıng2,624,80151,92
Çelebi113,400,1894,35
Çelik Halat6,85-0,8726,78
Çemaş Döküm1,561,96105,26
Çemtaş8,18-0,7337,16
Çimbeton37,580,7531,40
Çimentaş14,443,6613,70
Çimsa8,962,4018,68
Çuhadaroğlu Metal3,273,8183,71
Dagi Giyim2,34-0,4388,71
Dagi Yatırım Holding1,991,5397,03
Dardanel3,17-0,31188,18
Datagate Bilgisayar8,004,0386,92
Demısaş Döküm3,642,8258,42
Denge Holding1,39-0,7119,83
Deniz GMYO4,73-2,8755,59
Denizli Cam8,370,9760,71
Derimod6,910,00145,96
Derlüks Deri4,35-6,45
Desa Deri4,401,15154,34
Despec Bilgisayar4,171,4652,66
Deva Holding8,63-0,35162,31
Diriteks Diriliş Tekstil0,701,45-10,26
Ditaş Doğan9,445,3684,42
DO-CO548,900,0015,82
Doğan Burda5,310,9576,41
Doğan Holding1,820,0095,42
Doğtaş Kelebek Mobilya1,63-2,9833,61
Doğusan2,030,50-6,22
Doğuş GMYO4,361,16106,64
Doğuş Otomotiv9,572,24135,32
Döktaş Dökümcülük41,005,13403,07
Duran Doğan Basım13,482,82164,31
Dyo Boya4,903,8168,97
Eczacıbaşı İlaç3,790,2656,25
Eczacıbaşı Yatırım10,220,5959,63
Edip Gayrimenkul1,41-2,0883,12
Ege Endüstri555,30-0,4878,47
Ege Gübre46,362,02124,10
Ege Profil12,031,5243,26
Ege Seramik3,741,9126,30
Egeli & Co Tarım Girişim0,408,11207,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,372,7854,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,205,26100,00
Egeplast10,099,20162,76
Ekiz Kimya0,644,9293,94
Emek Elektrik1,570,0060,20
Eminiş Ambalaj1,551,9732,48
Emlak Konut GMYO1,451,40-0,46
Enerjisa Enerji7,800,1365,66
Enka İnşaat6,251,4644,08
Erbosan25,565,0168,11
Ereğli Demir Çelik8,800,2344,22
Ersu Gıda2,060,49123,91
Escort Teknoloji1,406,0684,21
Etiler Gıda2,38-0,4211,74
Euro Kapital Yat. Ort.1,650,00134,38
Euro Trend Yat. Ort.1,250,8196,87
Euro Yat. Ort.1,190,0089,91
Euro Yatırım Holding1,58-1,25187,27
Fenerbahçe Futbol15,51-3,18124,13
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,240,2459,40
F-M İzmit Piston47,040,51206,02
Fonet Bilgi Teknolojileri7,8010,33406,82
Ford Otosan68,000,2945,76
Formet Çelik Kapı3,210,31218,79
Frigo Pak Gıda12,501,96635,29
Galatasaray Sportif2,230,9079,84
Garanti Bankası11,001,0138,19
Garanti Faktoring3,901,0496,97
Garanti Yat. Ort.1,130,8954,30
Gedik Y. Men. Değ.5,680,3586,03
Gedik Yatırım Holding8,05-0,49242,55
Gediz Ambalaj6,812,2568,38
Gentaş2,170,0058,09
Gersan Elektrik3,240,0032,77
Global Men. Değ.1,919,14306,38
Global Yat. Holding4,741,9458,53
Good-Year4,144,2824,76
Göltaş Çimento17,620,5143,90
Gözde Girişim4,870,6282,40
GSD Denizcilik2,502,46117,39
GSD Holding1,371,4871,25
Gübre Fabrik.8,632,86191,55
Güler Yat. Holding1,87-0,5374,77
Güneş Sigorta2,224,7258,33
Halk GMYO1,202,5686,54
Halk Sigorta1,971,03123,22
Hatay Tekstil6,914,22100,39
Hedef Girişim2,21-0,9090,52
Hektaş7,820,13131,18
HUB Girişim13,346,55609,57
Hürriyet Gzt.1,090,0017,20
ICBC Turkey Bank5,122,203,85
İdealist Danışmanlık3,31-0,90-43,37
İdealist GMYO3,03-0,3385,89
İhlas Ev Aletleri2,671,52717,45
İhlas Gayrimenkul1,151,7722,40
İhlas Gazetecilik4,901,66703,28
İhlas Holding0,77-3,75140,63
İhlas Yayın Holding0,880,00166,67
İndeks Bilgisayar9,701,6874,19
Info Yatırım4,6015,00346,60
İntema8,760,4646,08
İpek Doğal Enerji8,103,0550,84
İskenderun Demir Çelik8,011,9170,84

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT