1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,613,1640,32
Acıpayam Selüloz10,000,5056,99
Adana Çimento (A)10,132,434,33
Adana Çimento (B)7,131,420,00
Adana Çimento (C)1,990,51-10,76
Adel Kalemcilik11,68-0,60-25,61
Adese Alışveriş Ticaret1,492,054,32
Afyon Çimento2,720,7419,39
Ak Enerji1,020,00-6,42
Akbank5,440,37-32,92
Akçansa7,58-1,04-21,81
Akdenız Güvenlık Hız.1,851,65-12,32
Akfen GMYO3,060,00-24,44
Akın Tekstil13,313,50-3,48
Akiş GMYO3,28-1,20-18,81
Akmerkez GMYO27,000,0020,51
Aksa6,480,93-7,47
Aksa Enerji4,67-0,2122,89
Aksigorta5,87-1,018,35
Aksu Enerji9,721,67-34,63
Alarko Carrıer55,403,65-7,67
Alarko GMYO14,561,11-4,10
Alarko Holding4,791,48-19,50
Albaraka Türk1,330,76-13,07
Alcatel Lucent Teletaş19,070,4758,39
Alkim Kağıt11,26-4,74107,76
Alkim Kimya14,20-9,96128,96
Altınyağ1,44-10,00251,22
Altınyunus Çeşme25,000,73150,25
Anadolu Cam3,990,25-8,49
Anadolu Efes16,94-0,29-26,60
Anadolu Grubu Holding15,772,40-10,35
Anadolu Hayat Emek.6,743,6910,76
Anadolu Isuzu11,101,19-8,79
Anadolu Sigorta5,100,9922,79
Anel Elektrik3,661,1014,02
Arçelik14,84-1,13-28,79
ARD Bilişim Teknolojileri36,14-0,44
Arena Bilgisayar15,03-0,60106,31
Armada Bilgisayar22,240,0935,69
Arsan Tekstil4,14-1,1915,64
Artı Yatırım Holding2,87-9,75254,32
Aselsan28,86-1,2337,82
Aslan Çimento37,664,32-5,76
Ata GMYO3,51-1,13-22,52
Atakule GMYO1,550,00-19,27
Atlantis Yatırım Holding1,51-7,9351,00
Atlas Yat. Ort.1,450,000,69
AvivaSA Emeklilik Hayat12,36-0,88-7,80
Avrasya GMYO1,81-0,5519,87
Avrasya Petrol ve Tur.2,143,8817,58
Avrasya Stratejik GMYF1.427,700,0111,03
Avrupa Yatırım Holding1,866,9020,78
Ayen Enerji3,251,56-6,34
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,97-10,0035,62
Aygaz10,171,19-16,27
Bagfaş18,195,768,15
Bak Ambalaj8,965,9121,90
Balatacılar Balatacılık2,52-4,91103,23
Bantaş Ambalaj3,091,6422,62
Banvit24,481,1631,83
Baştaş Başkent Çimento3,45-5,4833,20
Batı Çimento2,822,55-14,80
Batısöke Çimento1,192,59-9,16
Bera Holding3,723,05-3,38
Berkosan Yalıtım3,691,6534,67
Beşiktaş Futbol Yat.2,070,49-15,51
Beyaz Filo3,942,3424,68
Bilici Yatırım7,190,0064,53
Bim Mağazalar56,504,2422,27
Birko Mensucat0,48-9,4354,84
Birlik Mensucat1,514,1432,46
Bizim Mağazaları12,521,2112,09
Bolu Çimento4,662,19-0,85
Bomonti Elektrik4,119,89221,09
Borusan Mannesmann9,852,50-13,97
Borusan Yat. Paz.62,301,303,98
Bosch Fren Sistemleri268,100,07-6,84
Bossa9,262,8914,89
Brisa9,539,921,61
Burçelik7,26-0,5524,96
Burçelik Vana16,61-7,6771,06
Bursa Çimento4,115,382,66
Carrefoursa7,732,3864,12
Casa Emtia Petrol19,869,97111,50
Ceo Event Medya3,510,57-4,16
Coca Cola İçecek36,24-0,38-6,36
Cosmos Yat. Holding3,10-1,5951,96
Credıtwest Faktorıng2,501,63-13,19
Çelebi86,602,49-15,18
Çelik Halat10,151,5056,15
Çemaş Döküm1,060,95-15,44
Çemtaş7,444,79-8,48
Çimbeton78,6510,0090,62
Çimentaş26,749,9578,27
Çimsa7,520,53-17,18
Çuhadaroğlu Metal3,26-1,812,19
Dagi Giyim4,329,9272,80
Dagi Yatırım Holding5,469,86141,59
Dardanel8,985,77136,94
Datagate Bilgisayar9,071,9116,13
Demısaş Döküm3,670,275,46
Denge Holding1,56-7,6913,87
Deniz GMYO4,001,27-20,79
Denizli Cam7,31-0,54-12,35
Derimod7,302,382,24
Derlüks Deri4,54-5,2212,22
Desa Deri4,380,69-3,52
Despec Bilgisayar6,319,9348,82
Deva Holding18,90-3,47111,70
Diriteks Diriliş Tekstil1,369,6874,36
Ditaş Doğan16,656,8074,98
DO-CO315,00-0,47-44,15
Doğan Burda13,149,96116,47
Doğan Holding1,912,146,38
Doğtaş Kelebek Mobilya1,862,2012,73
Doğusan2,173,834,33
Doğuş GMYO5,081,4012,14
Doğuş Otomotiv9,653,101,37
Döktaş Dökümcülük25,201,20-20,37
Duran Doğan Basım17,210,0622,58
Dyo Boya4,811,26-1,84
Eczacıbaşı İlaç5,770,8758,06
Eczacıbaşı Yatırım11,91-0,7523,65
Edip Gayrimenkul1,871,0834,53
Ege Endüstri562,201,39-0,06
Ege Gübre57,405,2215,26
Ege Profil15,180,7326,82
Ege Seramik4,140,7311,59
Egeli & Co Tarım Girişim1,44-10,00350,00
Egeli&Co Enerji Yatırım1,14-9,52192,31
Egeli&Co Yatırım Holding0,86-9,47330,00
Egeplast17,269,7338,08
Ekiz Kimya16,91-9,962672,13
Emek Elektrik1,900,0019,50
Eminiş Ambalaj3,792,16149,34
Emlak Konut GMYO1,250,00-14,38
Enerjisa Enerji7,843,1616,39
Enka İnşaat6,190,00-0,99
Erbosan19,23-0,05-23,02
Ereğli Demir Çelik7,91-1,12-12,50
Ersu Gıda5,349,88157,97
Escort Teknoloji3,91-0,51181,29
Etiler Gıda3,15-10,0028,57
Euro Kapital Yat. Ort.1,864,4911,38
Euro Trend Yat. Ort.1,452,1116,00
Euro Yat. Ort.1,697,6443,22
Euro Yatırım Holding1,44-0,69-4,00
Fenerbahçe Futbol9,940,00-31,31
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,973,39-13,13
F-M İzmit Piston53,15-2,8312,22
Fonet Bilgi Teknolojileri10,55-2,7637,19
Ford Otosan58,000,00-12,27
Formet Çelik Kapı4,490,0049,67
Frigo Pak Gıda12,502,38-3,55
Galatasaray Sportif2,48-0,8022,17
Garanti Bankası7,700,13-30,88
Garanti Faktoring4,430,2314,47
Garanti Yat. Ort.1,543,3642,59
Gedik Y. Men. Değ.19,20-0,16242,86
Gedik Yatırım Holding26,84-1,25249,02
Gediz Ambalaj8,90-0,6731,66
Gentaş2,250,002,74
Gersan Elektrik4,070,0027,59
Global Men. Değ.3,093,6964,36
Global Yat. Holding3,260,31-33,06
Good-Year4,924,6821,48
Göltaş Çimento15,19-0,65-14,61
Gözde Girişim3,892,64-24,32
GSD Denizcilik2,9710,0016,02
GSD Holding1,691,2013,42
Gübre Fabrik.18,30-1,45102,43
Güler Yat. Holding18,04-9,98788,67
Güneş Sigorta2,960,0035,78
Halk GMYO1,450,6918,85
Halk Sigorta4,09-0,24106,57
Hatay Tekstil9,971,2245,12
Hedef Girişim2,292,69-12,26
Hektaş13,091,3963,22
HUB Girişim24,144,77157,12
Hürriyet Gzt.1,44-1,3726,32
ICBC Turkey Bank4,440,45-15,75
İdealist Danışmanlık3,75-3,1012,95
İdealist GMYO4,512,2747,39
İhlas Ev Aletleri1,730,00-44,73
İhlas Gayrimenkul1,150,88-4,17
İhlas Gazetecilik3,541,14-48,02
İhlas Holding0,671,52-26,37
İhlas Yayın Holding1,023,030,00
İndeks Bilgisayar11,051,3813,92
Info Yatırım7,20-0,83-19,10
İntema9,111,22-1,62
İpek Doğal Enerji13,90-1,7780,05
İskenderun Demir Çelik6,91-0,72-13,73

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT