1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)131.774,60187,09
İş Bankası (B)22.485,002,15634,76
İş Bankası (C)6,160,4935,98
İş Bankası (Kur.)155.010,00218,94
İş Fin.Kir.3,28-1,20-29,16
İş Girişim3,834,9387,75
İş GMYO1,343,0824,07
İş Y. Men. Değ.4,270,00131,21
İş Yat. Ort.1,641,86122,19
İşbir Holding454,505,70230,80
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,57-3,39-32,14
İttifak Holding4,217,67103,71
İz Hayvancılık Tarım4,520,22-31,41
İzmir Demir Çelik6,268,87277,11
İzmir Fırça1,770,00-14,49
Jantsa Jant Sanayi56,701,43119,67
Kafein Yazılım11,10-1,3361,15
Kapital Yat. Holding2,16-1,82-24,74
Kaplamin5,35-2,0148,61
Kardemir (A)2,48-3,1353,08
Kardemir (B)2,53-1,1755,35
Kardemir (D)2,55-0,3931,05
Karel Elektronik14,25-0,21241,73
Karsan Otomotiv1,605,2634,53
Karsu Tekstil3,057,02144,00
Karsusan Su Ürünleri San.9,006,26143,24
Kartonsan374,90-1,3417,53
Katmerciler Ekipman3,74-3,1124,31
Kent Gıda137,101,0315,21
Kerevitaş Gıda3,190,9577,22
Kervansaray Yat. Holding0,48-9,4337,14
Kiler GMYO3,54-3,01102,29
Klimasan Klima16,50-0,96325,27
Koç Holding19,70-0,3542,25
Konfrut Gıda7,481,9156,62
Konya Çimento259,50-0,9245,79
Kordsa Teknik Tekstil12,39-0,4030,96
Koza Altın75,601,2047,37
Koza Madencilik10,137,3140,30
Körfez GMYO2,010,0064,75
Kristal Kola1,68-4,0060,00
Kron Telekomünikasyon12,120,7539,31
Kuştur Kuşadası Turizm24,06-5,2875,49
Kuyumcukent Gayrimenkul1,61-0,6242,48
Kütahya Porselen6,360,1639,78
Lider Faktoring3,502,3455,56
Link Bilgisayar17,82-0,56114,18
Logo Yazılım51,80-2,3690,86
Lokman Hekim Sağlık5,541,0924,47
Lüks Kadife8,751,2780,41
Makina Takım1,90-3,5523,38
Mardin Çimento5,24-2,2488,69
Marka Yatırım Holding1,182,6190,32
Marmaris Altınyunus58,101,04230,87
Marshall47,00-2,0086,36
Martı GMYO1,0210,8756,92
Martı Otel0,902,2755,17
Mavi Giyim53,853,4667,13
Mazhar Zorlu Holding8,759,92129,66
Mega Polietilen1,903,26-6,86
Menderes Tekstil1,215,2268,06
Mensa0,293,57107,14
Merit Turizm18,10-2,11202,17
Merko Gıda1,00-0,99-0,99
Metal Gayrimenkul0,950,009,20
Metemtur Otelcilik1,74-1,1465,71
Metro Holding1,33-0,7575,00
Metro Petrol ve Tesisleri1,88-0,5370,91
Metro Yatırım Ortaklığı7,0114,92494,07
Migros Ticaret23,72-1,1759,19
Milpa2,17-0,4651,82
Mistral GMYO1,860,0021,57
MLP Sağlık15,92-0,3148,79
MMC San. Ve Tic. Yat.0,932,20-15,45
Mondi Tire Kutsan3,48-2,2587,10
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,960,34
Net Holding2,290,8816,84
Netaş Telekom.12,91-1,3899,85
Niğbaş Niğde Beton5,75-0,8643,75
Nuh Çimento11,960,9372,58
Nurol GMYO3,550,5769,05
Odaş Elektrik2,11-3,2149,85
Olmuksan-IP6,21-0,1684,27
Orge Enerji Elektrik5,10-2,1163,46
Orma Orman Mahsulleri2,83-0,70135,83
Osmanlı Menkul3,630,83111,05
Ostim Endüstriyel Yat1,730,0060,19
Otokar153,603,0278,84
Oyak Yat. Ort.2,362,1649,05
Oylum Sınai Yatırımlar5,11-3,40400,98
Özak GMYO2,414,7866,30
Özbal Çelik Boru1,65-5,7119,57
Özderici GMYO1,47-0,68-37,45
Özerden Plastik2,140,946,57
Panora GMYO5,700,0055,02
Papilon Savunma7,60-2,06
Park Elek.Madencilik2,961,3722,82
Parsan15,540,0077,40
Pegasus83,100,36262,57
Peker GMYO3,020,67-63,28
Penguen Gıda1,93-1,0378,70
Pera GMYO0,941,0822,08
Pergamon Dış Ticaret8,12-2,9932,95
Petkim3,620,56-8,06
Petrokent Turizm131,501,2391,41
Pınar Et Ve Un8,49-1,2891,35
Pınar Su2,28-0,8782,40
Pınar Süt12,69-0,70104,12
Plastikkart9,50-2,66251,85
Polisan Holding3,020,000,17
Politeknik Metal74,000,00111,03
Prizma Press Matbaacılık3,900,26151,61
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.105,200,11
QNB Finans Fin. Kir.73,405,99979,41
QNB Finansbank26,00-1,52188,57
Ral Yatırım Holding6,98-1,69279,35
Ray Sigorta3,37-1,17142,45
Reysaş GMYO4,01-0,99481,16
Reysaş Lojistik3,28-0,61343,24
Rhea Girişim1,16-0,8575,76
Rodrigo Tekstil1,810,00-4,74
Royal Halı1,180,0019,19
RTA Laboratuvarları2,22-0,4536,75
Sabancı Holding9,29-0,5428,45
Safkar Ege Soğutmacılık2,09-0,9534,82
Salix Yatırım Holding6,420,3166,75
Sanel Mühendislik4,10-2,3888,07
Sanifoam Sünger4,755,56280,00
Sanko Pazarlama7,51-0,79278,52
Saray Matbaacılık1,522,0152,00
Sarkuysan4,681,7448,91
Sasa Polyester7,52-0,1330,87
Say Reklamcılık2,050,49118,09
Sekuro Plastik4,737,5059,80
Selçuk Ecza Deposu6,000,67120,71
Selçuk Gıda2,07-0,9655,64
Senkron Güvenlik2,740,00174,00
Serve Film Prodüksiyon1,53-2,55-21,54
Servet GMYO6,490,0039,14
Seyitler Kimya6,440,6367,27
Silverline Endüstri2,050,0052,99
Sinpaş GMYO0,821,23121,62
Smartiks Yazılım8,406,60
Soda Sanayii6,081,00-10,13
Sodaş Sodyum Sanayii9,21-1,3965,99
Söktaş2,270,8978,74
Sönmez Filament4,811,0554,17
Sönmez Pamuklu4,79-1,2453,53
Sumaş Suni Tahta10,070,7050,40
Şeker Fin. Kir.4,551,1161,35
Şekerbank1,190,008,18
Şişe Cam5,231,16-4,60
Şok Marketler10,23-1,16-4,84
T. Halk Bankası5,690,18-18,95
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası46,309,20172,36
T.S.K.B.1,09-0,9134,57
T.Tuborg11,504,7444,94
Taç Tarım Ürünleri3,290,30-34,98
Tat Gıda5,94-1,8255,50
TAV Havalimanları29,162,1032,60
Taze Kuru Gıda7,220,426,18
Tek-Art Turizm1,183,5138,82
Tekfen Holding18,250,39-7,03
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,850,0029,63
Temapol Polimer Plastik4,981,0162,75
TGS Dış Ticaret4,59-1,71101,60
Tofaş Oto. Fab.26,680,1572,00
Torunlar GMYO2,570,3970,20
Trabzon Liman10,390,1051,05
Trabzonspor Sportif2,58-1,9087,49
Trakya Cam3,431,7818,73
Trend GMYO2,19-0,4572,44
TSKB GMYO1,34-0,7463,41
Tuğçelik3,931,0384,51
Tukaş10,951,48559,64
Turcas Petrol2,50-0,7977,30
Turkcell13,63-1,7316,15
Tümosan Motor ve Traktör6,262,2939,11
Tüpraş124,401,3919,23
Türk Hava Yolları13,760,00-14,59
Türk Prysmian Kablo2,460,0080,87
Türk Telekom7,15-0,1483,33
Türk Traktör50,60-0,1044,99
Türker Proje Gayrimenkul39,360,9722,46
Ufuk Yatırım2,621,55129,82
Ulaşlar Turizm Yat.2,160,9389,47
Ulusoy Elektrik25,180,7257,77
Ulusoy Un Sanayi3,66-0,2775,96
Umpaş Holding0,510,00-7,27
Uşak Seramik1,66-1,1949,55
Utopya Turizm4,66-2,7113,66
Uzertaş Boya3,02-9,85403,33
Ülker Bisküvi21,901,5849,28
Ünye Çimento4,89-4,8646,16
Vakıf Fin. Kir.2,450,8272,05
Vakıf GMYO2,36-2,0721,23
Vakıf Yat. Ort.2,38-2,8656,58
Vakıflar Bankası5,100,2030,77
Vakko Tekstil4,52-0,6673,29
Vanet Gıda1,43-0,6910,00
Verusa Holding17,08-0,063,10
Verusaturk Girisim4,650,8750,85
Vestel13,350,00140,54
Vestel Beyaz Eşya20,820,58113,16
Viking Kağıt1,79-3,2462,73
Yapı Kredi Koray GMYO2,40-1,2339,53
Yapı ve Kredi Bank.2,410,8450,63
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,720,35105,02
Yataş6,600,4647,65
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,593,2569,15
Yeni Gimat GMYO13,580,0789,12
Yeşil GMYO0,53-1,8596,30
Yeşil Yapı0,54-1,82107,69
Yeşil Yatırım Holding11,06-1,3414,85
Yibitaş İnşaat Malzeme2.880,000,0030,97
Yonga Mobilya7,452,6214,78
Yükselen Çelik6,10-0,33
Yünsa10,091,20141,68
Zorlu Enerji1,620,0031,71





(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT