1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)144.200,00214,16
İş Bankası (B)25.300,0015,00726,74
İş Bankası (C)6,261,1338,19
İş Bankası (Kur.)160.701,000,44230,65
İş Fin.Kir.3,415,90-26,35
İş Girişim3,710,8281,86
İş GMYO1,340,0024,07
İş Y. Men. Değ.4,462,29141,49
İş Yat. Ort.1,691,20128,96
İşbir Holding445,000,00223,88
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,636,78-25,00
İttifak Holding4,00-11,1193,55
İz Hayvancılık Tarım4,42-0,45-32,93
İzmir Demir Çelik7,13-5,06329,52
İzmir Fırça1,73-0,57-16,43
Jantsa Jant Sanayi57,000,26120,83
Kafein Yazılım11,121,8361,44
Kapital Yat. Holding2,230,45-22,30
Kaplamin5,19-2,0844,17
Kardemir (A)2,570,7858,63
Kardemir (B)2,571,1857,80
Kardemir (D)2,570,7832,07
Karel Elektronik14,250,42241,73
Karsan Otomotiv1,62-1,2236,22
Karsu Tekstil3,073,37145,60
Karsusan Su Ürünleri San.9,560,74158,38
Kartonsan380,000,9819,13
Katmerciler Ekipman3,801,3326,30
Kent Gıda138,30-0,7916,22
Kerevitaş Gıda3,211,5878,33
Kervansaray Yat. Holding0,531,9251,43
Kiler GMYO3,65-1,35108,57
Klimasan Klima18,070,11365,73
Koç Holding20,04-0,3044,71
Konfrut Gıda7,661,8660,39
Konya Çimento263,000,3147,75
Kordsa Teknik Tekstil12,631,8533,50
Koza Altın75,500,8047,17
Koza Madencilik10,424,4144,32
Körfez GMYO2,091,9571,31
Kristal Kola1,56-0,6448,57
Kron Telekomünikasyon12,32-0,0841,61
Kuştur Kuşadası Turizm26,005,6989,64
Kuyumcukent Gayrimenkul1,620,6243,36
Kütahya Porselen6,470,7842,20
Lider Faktoring3,653,9962,22
Link Bilgisayar17,881,02114,90
Logo Yazılım53,250,4796,20
Lokman Hekim Sağlık5,580,1825,37
Lüks Kadife8,80-0,6881,44
Makina Takım1,930,5225,32
Mardin Çimento5,370,5693,37
Marka Yatırım Holding1,191,7191,94
Marmaris Altınyunus63,508,64261,62
Marshall47,320,8587,63
Martı GMYO1,000,0053,85
Martı Otel0,880,0051,72
Mavi Giyim54,901,2970,39
Mazhar Zorlu Holding10,169,84166,67
Mega Polietilen1,942,11-4,90
Menderes Tekstil1,4819,35105,56
Mensa0,349,68142,86
Merit Turizm18,380,05206,84
Merko Gıda1,011,000,00
Metal Gayrimenkul0,911,114,60
Metemtur Otelcilik1,740,5865,71
Metro Holding1,360,0078,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,921,5974,55
Metro Yatırım Ortaklığı7,501,35535,59
Migros Ticaret24,361,5063,49
Milpa2,220,4555,32
Mistral GMYO1,870,5422,22
MLP Sağlık16,34-0,0652,71
MMC San. Ve Tic. Yat.0,940,00-14,55
Mondi Tire Kutsan3,372,7481,18
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,20
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret12,155,47
Net Holding2,434,2923,98
Netaş Telekom.13,21-0,45104,49
Niğbaş Niğde Beton5,58-0,1839,50
Nuh Çimento12,12-0,0874,89
Nurol GMYO3,601,1271,43
Odaş Elektrik2,090,4848,43
Olmuksan-IP6,180,8283,38
Orge Enerji Elektrik5,00-1,5760,26
Orma Orman Mahsulleri2,81-1,40134,17
Osmanlı Menkul3,956,18129,65
Ostim Endüstriyel Yat1,750,0062,04
Otokar154,000,5979,30
Oyak Yat. Ort.2,330,4347,16
Oylum Sınai Yatırımlar5,103,66400,00
Özak GMYO2,460,8269,75
Özbal Çelik Boru1,621,8917,39
Özderici GMYO1,490,68-36,60
Özerden Plastik2,120,955,57
Panora GMYO5,72-0,1755,57
Papilon Savunma7,720,92
Park Elek.Madencilik3,071,6627,39
Parsan15,671,4978,88
Pegasus84,850,06270,20
Peker GMYO3,01-2,27-63,40
Penguen Gıda1,981,5483,33
Pera GMYO0,941,0822,08
Pergamon Dış Ticaret8,091,1232,46
Petkim3,761,08-4,51
Petrokent Turizm131,00-0,5390,68
Pınar Et Ve Un8,672,0095,41
Pınar Su2,311,3284,80
Pınar Süt13,215,60112,48
Plastikkart9,551,38253,70
Polisan Holding3,08-2,842,16
Politeknik Metal72,652,32107,18
Prizma Press Matbaacılık3,970,51156,13
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.106,200,11
QNB Finans Fin. Kir.97,0514,991327,21
QNB Finansbank32,7012,29262,93
Ral Yatırım Holding6,78-4,51268,48
Ray Sigorta3,382,11143,17
Reysaş GMYO4,025,24482,61
Reysaş Lojistik3,488,07370,27
Rhea Girişim1,183,5178,79
Rodrigo Tekstil1,872,75-1,58
Royal Halı1,202,5621,21
RTA Laboratuvarları2,213,2736,14
Sabancı Holding9,461,0730,80
Safkar Ege Soğutmacılık2,071,9733,53
Salix Yatırım Holding6,39-0,1665,97
Sanel Mühendislik4,050,0085,78
Sanifoam Sünger4,780,63282,40
Sanko Pazarlama7,480,00277,00
Saray Matbaacılık1,512,0351,00
Sarkuysan4,750,0051,14
Sasa Polyester7,75-0,6434,88
Say Reklamcılık2,082,46121,28
Sekuro Plastik5,798,4395,61
Selçuk Ecza Deposu6,091,67124,02
Selçuk Gıda2,02-1,9451,88
Senkron Güvenlik2,740,00174,00
Serve Film Prodüksiyon1,611,90-17,44
Servet GMYO6,873,0047,28
Seyitler Kimya6,470,3168,05
Silverline Endüstri2,080,4855,22
Sinpaş GMYO0,935,68151,35
Smartiks Yazılım8,806,02
Soda Sanayii6,19-0,48-8,50
Sodaş Sodyum Sanayii9,703,7474,82
Söktaş2,353,0785,04
Sönmez Filament4,790,0053,53
Sönmez Pamuklu4,800,2153,85
Sumaş Suni Tahta9,80-0,3146,36
Şeker Fin. Kir.4,795,0469,86
Şekerbank1,25-0,7913,64
Şişe Cam5,310,95-3,14
Şok Marketler10,270,49-4,47
T. Halk Bankası5,954,39-15,24
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası47,42-0,88178,95
T.S.K.B.1,120,9038,27
T.Tuborg12,302,0755,03
Taç Tarım Ürünleri3,17-1,55-37,35
Tat Gıda6,322,1065,45
TAV Havalimanları29,460,8233,96
Taze Kuru Gıda7,14-2,865,00
Tek-Art Turizm1,18-0,8438,82
Tekfen Holding19,022,04-3,11
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,860,2629,97
Temapol Polimer Plastik5,082,8366,01
TGS Dış Ticaret4,69-0,64105,99
Tofaş Oto. Fab.26,60-0,0871,49
Torunlar GMYO2,702,2778,81
Trabzon Liman10,691,6255,41
Trabzonspor Sportif2,520,8083,13
Trakya Cam3,522,0321,85
Trend GMYO2,23-0,8975,59
TSKB GMYO1,340,7563,41
Tuğçelik4,103,2792,49
Tukaş11,491,68592,17
Turcas Petrol2,62-0,3885,82
Turkcell13,810,8817,68
Tümosan Motor ve Traktör6,640,9147,56
Tüpraş126,500,4021,24
Türk Hava Yolları13,991,52-13,16
Türk Prysmian Kablo2,501,2183,81
Türk Telekom7,362,6588,72
Türk Traktör53,751,4254,01
Türker Proje Gayrimenkul38,90-1,1221,03
Ufuk Yatırım2,714,23137,72
Ulaşlar Turizm Yat.2,13-0,4786,84
Ulusoy Elektrik25,260,7258,27
Ulusoy Un Sanayi3,801,6082,69
Umpaş Holding0,500,00-9,09
Uşak Seramik1,65-1,2048,65
Utopya Turizm4,65-0,4313,41
Uzertaş Boya2,45-9,93308,33
Ülker Bisküvi22,900,6256,10
Ünye Çimento4,910,8246,76
Vakıf Fin. Kir.2,727,0991,01
Vakıf GMYO2,401,2723,28
Vakıf Yat. Ort.2,423,8659,21
Vakıflar Bankası5,161,7832,31
Vakko Tekstil4,591,1075,97
Vanet Gıda1,420,009,23
Verusa Holding17,902,708,05
Verusaturk Girisim5,054,1263,82
Vestel14,06-1,06153,33
Vestel Beyaz Eşya21,600,00121,14
Viking Kağıt1,824,0065,45
Yapı Kredi Koray GMYO2,412,1240,12
Yapı ve Kredi Bank.2,451,6653,13
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,781,40107,17
Yataş6,821,4952,57
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,654,4375,53
Yeni Gimat GMYO13,28-1,9984,95
Yeşil GMYO0,575,56111,11
Yeşil Yapı0,573,64119,23
Yeşil Yatırım Holding11,352,0717,86
Yibitaş İnşaat Malzeme2.869,5030,49
Yonga Mobilya7,500,1315,55
Yükselen Çelik6,373,58
Yünsa10,162,32143,36
Zorlu Enerji1,74-0,5741,46

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT