1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.890,907,8132,18
İş Bankası (C)4,952,48-22,78
İş Bankası (Kur.)398.000,006,4289,52
İş Fin.Kir.3,142,28-17,37
İş Girişim5,019,8731,84
İş GMYO1,443,60-18,18
İş Y. Men. Değ.4,899,8921,44
İş Yat. Ort.2,141,9032,81
İşbir Holding490,007,2213,95
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,561,82-9,68
İttifak Holding3,039,78-18,55
İz Hayvancılık Tarım3,012,0315,04
İzmir Demir Çelik9,00-0,669,89
İzmir Fırça1,870,543,89
Jantsa Jant Sanayi48,501,51-8,81
Kafein Yazılım13,536,1221,45
Kapital Yat. Holding2,180,00-9,92
Kaplamin5,341,52-3,78
Kardemir (A)2,236,70-15,85
Kardemir (B)2,144,39-18,94
Kardemir (D)2,132,40-19,92
Karel Elektronik14,021,59-3,51
Karsan Otomotiv1,465,80-7,59
Karsu Tekstil2,313,12-28,70
Kartonsan355,101,57-8,93
Katmerciler Ekipman2,911,75-24,22
Kent Gıda187,10-0,166,43
Kerevitaş Gıda3,55-1,668,90
Kervansaray Yat. Holding0,362,86-34,55
Kiler GMYO2,393,02-36,94
Klimasan Klima15,575,42-29,48
Koç Holding15,022,25-24,93
Konfrut Gıda8,47-1,288,31
Konya Çimento205,500,00-24,25
Kordsa Teknik Tekstil10,271,78-19,23
Koza Altın70,60-1,94-4,66
Koza Madencilik11,41-1,8913,76
Körfez GMYO2,091,95-12,55
Kristal Kola1,590,005,30
Kron Telekomünikasyon18,843,5248,11
Kuştur Kuşadası Turizm24,401,672,95
Kuyumcukent Gayrimenkul1,592,58-3,64
Kütahya Porselen6,960,875,14
Lider Faktoring3,489,78-5,18
Link Bilgisayar27,282,9450,30
Logo Yazılım63,701,924,77
Lokman Hekim Sağlık6,12-0,655,88
Lüks Kadife8,53-3,51-1,27
Makina Takım1,412,17-25,00
Mardin Çimento5,17-0,19-12,67
Marka Yatırım Holding1,394,5117,80
Marmaris Altınyunus66,109,98-6,90
Marshall46,740,95-1,68
Martı GMYO0,911,11-9,90
Martı Otel0,792,60-13,19
Mavi Giyim39,044,11-32,57
Mazhar Zorlu Holding14,19-5,4017,37
Mega Polietilen2,049,09-7,27
Menderes Tekstil1,462,1011,45
Mensa0,283,70-12,50
Merit Turizm15,40-0,65-20,78
Merko Gıda1,20-3,2314,29
Metal Gayrimenkul0,782,63-14,29
Metemtur Otelcilik1,694,32-5,06
Metro Holding1,24-0,80-10,14
Metro Petrol ve Tesisleri1,722,99-12,24
Metro Yatırım Ortaklığı3,47-0,57-57,27
Migros Ticaret29,16-0,8220,40
Milpa2,307,485,02
Mistral GMYO1,816,47-4,23
MLP Sağlık12,95-1,15-19,06
MMC San. Ve Tic. Yat.0,83-5,68-27,19
Mondi Tire Kutsan7,143,3372,46
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,100,011,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret15,601,6322,64
Net Holding1,752,94-32,69
Netaş Telekom.11,252,46-13,86
Niğbaş Niğde Beton6,15-0,65-0,81
Nuh Çimento9,572,57-12,88
Nurol GMYO3,012,03-15,69
Odaş Elektrik1,470,681,68
Olmuksan-IP4,052,5358,14
Orge Enerji Elektrik4,294,13-13,51
Orma Orman Mahsulleri3,785,5936,96
Osmanlı Menkul7,645,3881,90
Ostim Endüstriyel Yat1,840,559,52
Otokar117,502,17-20,09
Oyak Yat. Ort.5,19-1,33122,75
Oylum Sınai Yatırımlar3,22-1,534,25
Özak GMYO2,440,41-5,06
Özbal Çelik Boru1,612,55-0,12
Özderici GMYO1,321,54-15,92
Özerden Plastik2,201,38-3,51
Panora GMYO4,510,67-19,49
Papilon Savunma9,952,9028,39
Park Elek.Madencilik3,330,609,18
Parsan13,514,16-20,25
Pegasus51,903,97-39,93
Peker GMYO3,362,137,35
Penguen Gıda3,55-4,5771,50
Pera GMYO0,801,27-14,89
Pergamon Dış Ticaret7,861,68-2,00
Petkim3,410,89-10,50
Petrokent Turizm142,204,5611,01
Pınar Et Ve Un15,75-3,9071,76
Pınar Su4,034,6873,71
Pınar Süt14,62-7,1715,39
Plastikkart9,990,817,77
Polisan Holding2,194,29-27,43
Politeknik Metal70,050,65-7,92
Prizma Press Matbaacılık4,022,29-6,51
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.174,500,216,02
QNB Finans Fin. Kir.123,509,97-4,34
QNB Finansbank52,009,9438,67
Ral Yatırım Holding6,884,241,18
Ray Sigorta4,129,8720,47
Reysaş GMYO6,31-0,6337,47
Reysaş Lojistik7,19-0,1464,16
Rhea Girişim1,942,6563,03
Rodrigo Tekstil1,432,14-20,99
Royal Halı1,839,5833,58
RTA Laboratuvarları10,469,99350,86
Sabancı Holding7,782,10-14,69
Safkar Ege Soğutmacılık3,249,8348,62
Salix Yatırım Holding5,153,21-28,57
Sanel Mühendislik4,711,0716,30
Sanifoam Sünger7,484,9149,60
Sanko Pazarlama5,926,47-23,51
Saray Matbaacılık1,681,20-6,15
Sarkuysan4,980,403,11
Sasa Polyester8,502,049,96
Say Reklamcılık2,942,0831,25
Sekuro Plastik4,190,24-21,83
Selçuk Ecza Deposu7,29-2,8022,22
Selçuk Gıda2,031,5018,02
Senkron Güvenlik2,191,39-19,78
Serve Film Prodüksiyon3,329,93108,81
Servet GMYO10,470,2923,18
Seyitler Kimya10,540,5755,23
Silverline Endüstri2,151,42-0,46
Sinpaş GMYO1,000,00-13,79
Smartiks Yazılım8,625,38-12,13
Soda Sanayii5,712,15-7,61
Sodaş Sodyum Sanayii22,40-9,97129,27
Söktaş3,002,0413,21
Sönmez Filament4,881,040,00
Sönmez Pamuklu4,900,41-0,41
Sumaş Suni Tahta8,9110,00-10,00
Şeker Fin. Kir.4,681,08-2,09
Şekerbank0,942,17-28,24
Şişe Cam4,911,66-6,83
Şok Marketler9,67-0,31-10,13
T. Halk Bankası5,181,17-12,35
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,501,82-4,82
T.S.K.B.0,991,02-18,18
T.Tuborg13,320,7611,93
Taç Tarım Ürünleri3,248,003,85
Tat Gıda7,05-4,8615,88
TAV Havalimanları20,105,29-26,01
Taze Kuru Gıda7,08-1,67-2,21
Tek-Art Turizm1,072,88-15,08
Tekfen Holding14,202,60-26,50
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,250,1648,81
Temapol Polimer Plastik4,643,80-11,11
TGS Dış Ticaret3,723,05-20,34
Tofaş Oto. Fab.20,123,76-13,66
Torunlar GMYO2,282,24-17,09
Trabzon Liman9,872,81-7,41
Trabzonspor Sportif4,41-10,00105,12
Trakya Cam3,404,62-2,86
Trend GMYO2,34-1,686,36
TSKB GMYO1,551,9715,67
Tuğçelik4,146,154,81
Tukaş12,52-1,421,38
Turcas Petrol2,492,05-6,74
Turkcell13,292,23-3,70
Tümosan Motor ve Traktör5,200,58-18,88
Tüpraş87,202,95-31,23
Türk Hava Yolları10,523,54-27,25
Türk Prysmian Kablo3,501,4534,62
Türk Telekom6,810,44-7,60
Türk Traktör50,351,31-4,84
Türker Proje Gayrimenkul38,384,86-8,62
Ufuk Yatırım3,19-1,8523,64
Ulaşlar Turizm Yat.1,95-3,94-8,02
Ulusoy Elektrik32,24-4,3321,20
Ulusoy Un Sanayi7,270,6990,31
Umpaş Holding0,48-4,00-22,58
Uşak Seramik1,41-0,70-16,57
Utopya Turizm4,401,15-10,57
Uzertaş Boya2,85-0,3528,38
Ülker Bisküvi22,80-3,631,97
Ünye Çimento4,471,82-16,91
Vakıf Fin. Kir.1,949,60-19,83
Vakıf GMYO2,399,63-3,24
Vakıf Yat. Ort.1,957,14-16,31
Vakıflar Bankası4,522,49-17,97
Vakko Tekstil4,401,85-3,08
Vanet Gıda1,211,68-15,38
Verusa Holding18,351,10-1,13
Verusaturk Girisim4,462,53-17,25
Vestel11,300,27-10,46
Vestel Beyaz Eşya18,231,22-15,60
Viking Kağıt4,44-1,77137,43
Yapı Kredi Koray GMYO2,512,873,72
Yapı ve Kredi Bank.2,013,08-18,95
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,34-0,7133,01
Yataş5,951,71-18,94
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,800,5611,80
Yeni Gimat GMYO11,620,87-2,93
Yeşil GMYO0,490,00-23,44
Yeşil Yapı0,492,08-25,76
Yeşil Yatırım Holding9,671,79-13,89
Yibitaş İnşaat Malzeme6.820,1010,00131,58
Yonga Mobilya10,40-8,3712,55
Yükselen Çelik7,373,5120,23
Yünsa10,157,300,82
Zorlu Enerji1,200,00-26,38

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT