1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)41.000,003,8035,85
İş Bankası (C)4,95-1,20-22,78
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,34-1,47-12,11
İş Girişim5,821,0453,16
İş GMYO1,550,00-11,93
İş Y. Men. Değ.5,627,6639,57
İş Yat. Ort.2,29-0,8742,12
İşbir Holding549,001,7227,67
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,57-3,39-8,06
İttifak Holding2,61-2,61-29,84
İz Hayvancılık Tarım3,91-2,4949,44
İzmir Demir Çelik8,90-4,098,67
İzmir Fırça1,94-4,437,78
Jantsa Jant Sanayi52,952,22-0,45
Kafein Yazılım17,11-5,1653,59
Kapital Yat. Holding2,59-9,767,02
Kaplamin6,17-0,1611,17
Kardemir (A)2,26-0,44-14,72
Kardemir (B)2,22-0,89-15,91
Kardemir (D)2,21-1,78-16,92
Karel Elektronik16,46-2,6013,28
Karsan Otomotiv1,66-2,355,06
Karsu Tekstil2,94-2,65-9,26
Kartonsan478,006,6322,60
Katmerciler Ekipman3,330,60-13,28
Kent Gıda279,60-9,9859,04
Kerevitaş Gıda4,10-2,3825,77
Kervansaray Yat. Holding0,38-2,56-30,91
Kiler GMYO2,72-1,81-28,23
Klimasan Klima16,76-1,82-24,09
Koç Holding15,341,66-23,33
Konfrut Gıda10,85-4,6638,75
Konya Çimento256,109,96-5,60
Kordsa Teknik Tekstil11,30-1,91-11,13
Koza Altın71,85-0,83-2,97
Koza Madencilik11,45-2,5514,16
Körfez GMYO2,525,885,44
Kristal Kola1,83-3,6821,19
Kron Telekomünikasyon24,52-9,9992,77
Kuştur Kuşadası Turizm24,00-4,151,27
Kuyumcukent Gayrimenkul1,60-1,23-3,03
Kütahya Porselen11,719,9576,89
Lider Faktoring3,83-2,304,36
Link Bilgisayar28,60-3,6457,58
Logo Yazılım73,80-0,2021,38
Lokman Hekim Sağlık6,78-4,7817,30
Lüks Kadife8,92-5,613,24
Makina Takım1,55-2,52-17,55
Mardin Çimento5,602,75-5,41
Marka Yatırım Holding1,31-1,5011,02
Marmaris Altınyunus76,559,997,82
Marshall49,40-0,923,91
Martı GMYO1,04-0,952,97
Martı Otel0,85-2,30-6,59
Mavi Giyim41,60-0,48-28,15
Mazhar Zorlu Holding13,56-0,5112,16
Mega Polietilen2,50-4,9413,64
Menderes Tekstil1,49-3,2513,74
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm17,006,12-12,55
Merko Gıda1,472,8040,00
Metal Gayrimenkul0,894,71-2,20
Metemtur Otelcilik1,74-1,69-2,25
Metro Holding1,27-1,55-7,97
Metro Petrol ve Tesisleri1,75-1,69-10,71
Metro Yatırım Ortaklığı3,27-2,39-59,73
Migros Ticaret29,34-3,1721,14
Milpa2,86-2,7230,59
Mistral GMYO1,89-1,050,00
MLP Sağlık15,03-0,86-6,06
MMC San. Ve Tic. Yat.1,299,3213,16
Mondi Tire Kutsan7,12-2,0671,98
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret17,23-8,0635,46
Net Holding2,134,41-18,08
Netaş Telekom.13,20-4,561,07
Niğbaş Niğde Beton9,049,9845,81
Nuh Çimento10,090,40-8,15
Nurol GMYO3,47-2,53-2,80
Odaş Elektrik1,79-3,2423,81
Olmuksan-IP4,649,9581,18
Orge Enerji Elektrik5,01-1,381,01
Orma Orman Mahsulleri4,37-3,5358,33
Osmanlı Menkul8,00-3,6191,35
Ostim Endüstriyel Yat1,90-3,0613,10
Otokar124,601,30-15,26
Oyak Yat. Ort.5,6110,00140,77
Oylum Sınai Yatırımlar3,33-3,767,81
Özak GMYO2,844,4110,51
Özbal Çelik Boru1,69-0,594,85
Özderici GMYO1,49-6,29-5,10
Özerden Plastik2,38-2,064,39
Panora GMYO4,90-6,67-12,53
Papilon Savunma12,60-6,4663,50
Park Elek.Madencilik3,07-2,230,66
Parsan14,700,20-13,22
Pegasus53,003,92-38,66
Peker GMYO3,88-0,5123,96
Penguen Gıda3,35-2,0561,84
Pera GMYO0,90-2,17-4,26
Pergamon Dış Ticaret8,410,484,86
Petkim3,55-1,39-6,82
Petrokent Turizm157,50-2,2322,95
Pınar Et Ve Un27,56-9,99200,55
Pınar Su7,03-9,99203,02
Pınar Süt17,57-9,9938,67
Plastikkart9,60-1,943,56
Polisan Holding2,47-2,37-18,15
Politeknik Metal101,800,1033,82
Prizma Press Matbaacılık3,81-2,81-11,40
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.190,300,107,45
QNB Finans Fin. Kir.107,80-2,09-16,50
QNB Finansbank50,90-3,0535,73
Ral Yatırım Holding8,483,5424,71
Ray Sigorta7,20-9,89110,53
Reysaş GMYO5,30-8,9315,47
Reysaş Lojistik7,25-7,8865,53
Rhea Girişim1,974,7965,55
Rodrigo Tekstil2,46-9,8935,91
Royal Halı1,860,0035,77
RTA Laboratuvarları22,389,92864,66
Sabancı Holding8,181,11-10,30
Safkar Ege Soğutmacılık3,891,0478,44
Salix Yatırım Holding6,25-5,87-13,31
Sanel Mühendislik4,671,3015,31
Sanifoam Sünger7,091,0041,80
Sanko Pazarlama6,74-2,46-12,92
Saray Matbaacılık1,92-3,037,26
Sarkuysan5,53-4,4914,49
Sasa Polyester8,73-1,8012,94
Say Reklamcılık2,83-0,7026,34
Sekuro Plastik4,80-0,21-10,45
Selçuk Ecza Deposu7,59-5,2427,25
Selçuk Gıda2,536,3047,09
Senkron Güvenlik2,84-3,404,03
Serve Film Prodüksiyon4,206,60164,15
Servet GMYO15,35-1,8580,59
Seyitler Kimya12,521,7984,39
Silverline Endüstri2,38-3,6410,19
Sinpaş GMYO1,070,00-7,76
Smartiks Yazılım10,06-6,422,55
Soda Sanayii5,841,21-5,50
Sodaş Sodyum Sanayii20,502,50113,20
Söktaş2,92-1,6810,19
Sönmez Filament6,03-7,6623,57
Sönmez Pamuklu6,05-9,3022,97
Sumaş Suni Tahta11,491,6816,06
Şeker Fin. Kir.4,88-3,372,09
Şekerbank1,00-0,99-23,66
Şişe Cam4,850,00-7,97
Şok Marketler10,93-5,371,58
T. Halk Bankası5,20-0,57-12,01
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,381,42-5,09
T.S.K.B.1,03-1,90-14,88
T.Tuborg14,465,0921,51
Taç Tarım Ürünleri4,689,8650,00
Tat Gıda7,62-8,4125,25
TAV Havalimanları18,201,62-33,00
Taze Kuru Gıda13,508,3586,46
Tek-Art Turizm1,251,63-0,79
Tekfen Holding14,250,64-23,19
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,17-6,5270,71
Temapol Polimer Plastik5,190,58-0,57
TGS Dış Ticaret4,25-2,75-8,99
Tofaş Oto. Fab.22,340,63-4,13
Torunlar GMYO2,340,00-14,91
Trabzon Liman10,601,05-0,56
Trabzonspor Sportif5,304,54146,51
Trakya Cam3,23-1,22-7,71
Trend GMYO2,63-1,1319,55
TSKB GMYO1,75-3,3130,60
Tuğçelik4,70-2,8918,99
Tukaş14,25-0,7015,38
Turcas Petrol2,71-2,171,50
Turkcell13,950,431,09
Tümosan Motor ve Traktör5,63-1,57-12,17
Tüpraş90,802,14-28,39
Türk Hava Yolları10,690,66-26,07
Türk Prysmian Kablo3,62-2,4340,03
Türk Telekom7,38-1,200,14
Türk Traktör57,15-1,128,01
Türker Proje Gayrimenkul39,000,67-7,14
Ufuk Yatırım3,71-4,8743,80
Ulaşlar Turizm Yat.2,070,98-2,36
Ulusoy Elektrik31,80-2,4519,55
Ulusoy Un Sanayi12,70-9,99232,46
Umpaş Holding0,490,00-20,97
Uşak Seramik1,50-2,60-11,24
Utopya Turizm4,64-1,90-5,69
Uzertaş Boya3,13-1,8840,99
Ülker Bisküvi23,70-1,095,99
Ünye Çimento4,931,86-8,36
Vakıf Fin. Kir.2,030,50-16,12
Vakıf GMYO1,92-2,0410,92
Vakıf Yat. Ort.2,120,47-9,01
Vakıflar Bankası4,53-1,31-17,79
Vakko Tekstil4,74-2,274,41
Vanet Gıda1,83-9,8527,97
Verusa Holding19,400,364,53
Verusaturk Girisim5,00-2,34-7,24
Vestel13,220,384,75
Vestel Beyaz Eşya19,72-1,00-8,70
Viking Kağıt4,50-1,10140,64
Yapı Kredi Koray GMYO2,63-2,598,68
Yapı ve Kredi Bank.2,10-1,41-15,32
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,90-3,9941,95
Yataş6,62-1,49-9,81
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,85-3,1414,91
Yeni Gimat GMYO12,30-1,052,75
Yeşil GMYO0,49-2,00-23,44
Yeşil Yapı0,48-4,00-27,27
Yeşil Yatırım Holding11,24-3,440,09
Yibitaş İnşaat Malzeme6.291,90-10,00113,65
Yonga Mobilya11,820,0027,92
Yükselen Çelik7,93-2,8229,36
Yünsa11,65-5,2815,72
Zorlu Enerji1,26-1,56-22,70

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT