1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.300,00-4,1530,22
İş Bankası (C)4,87-1,62-24,02
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,27-2,10-13,95
İş Girişim5,78-0,6952,11
İş GMYO1,53-1,29-13,07
İş Y. Men. Değ.5,43-3,3834,85
İş Yat. Ort.2,22-3,0637,77
İşbir Holding547,00-0,3627,21
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,57-1,53-30,91
İz Hayvancılık Tarım4,309,9764,34
İzmir Demir Çelik9,304,4913,55
İzmir Fırça1,87-3,613,89
Jantsa Jant Sanayi52,80-0,28-0,73
Kafein Yazılım15,84-7,4242,19
Kapital Yat. Holding2,49-3,862,89
Kaplamin6,14-0,4910,63
Kardemir (A)2,22-1,77-16,23
Kardemir (B)2,18-1,80-17,42
Kardemir (D)2,16-2,26-18,80
Karel Elektronik15,71-4,568,12
Karsan Otomotiv1,829,6415,19
Karsu Tekstil2,950,34-8,95
Kartonsan454,00-5,0216,44
Katmerciler Ekipman3,22-3,30-16,15
Kent Gıda251,70-9,9843,17
Kerevitaş Gıda4,161,4627,61
Kervansaray Yat. Holding0,35-7,89-36,36
Kiler GMYO2,68-1,47-29,29
Klimasan Klima16,04-4,30-27,36
Koç Holding14,92-2,74-25,43
Konfrut Gıda10,30-5,0731,71
Konya Çimento260,201,60-4,09
Kordsa Teknik Tekstil10,88-3,72-14,44
Koza Altın72,100,35-2,63
Koza Madencilik11,581,1415,45
Körfez GMYO2,665,5611,30
Kristal Kola1,82-0,5520,53
Kron Telekomünikasyon22,08-9,9573,58
Kuştur Kuşadası Turizm26,008,339,70
Kuyumcukent Gayrimenkul1,54-3,75-6,67
Kütahya Porselen12,889,9994,56
Lider Faktoring3,76-1,832,45
Link Bilgisayar26,80-6,2947,66
Logo Yazılım70,75-4,1316,37
Lokman Hekim Sağlık6,46-4,7211,76
Lüks Kadife8,85-0,782,43
Makina Takım1,52-1,94-19,15
Mardin Çimento6,1610,004,05
Marka Yatırım Holding1,27-3,057,63
Marmaris Altınyunus74,60-2,555,07
Marshall48,50-1,822,02
Martı GMYO1,01-2,880,00
Martı Otel0,84-1,18-7,69
Mavi Giyim40,00-3,85-30,92
Mazhar Zorlu Holding13,44-0,8811,17
Mega Polietilen2,500,0013,64
Menderes Tekstil1,45-2,6810,69
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm18,036,06-7,25
Merko Gıda1,46-0,6839,05
Metal Gayrimenkul0,85-4,49-6,59
Metemtur Otelcilik1,67-4,02-6,18
Metro Holding1,26-0,79-8,70
Metro Petrol ve Tesisleri1,74-0,57-11,22
Metro Yatırım Ortaklığı3,19-2,45-60,71
Migros Ticaret28,98-1,2319,65
Milpa2,880,7031,51
Mistral GMYO1,911,061,06
MLP Sağlık15,553,46-2,81
MMC San. Ve Tic. Yat.1,376,2020,18
Mondi Tire Kutsan6,74-5,3462,80
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,71-3,0231,37
Net Holding2,01-5,63-22,69
Netaş Telekom.12,69-3,86-2,83
Niğbaş Niğde Beton9,00-0,4445,16
Nuh Çimento10,655,55-3,05
Nurol GMYO3,39-2,31-5,04
Odaş Elektrik1,800,5624,51
Olmuksan-IP4,40-5,1771,81
Orge Enerji Elektrik5,061,002,02
Orma Orman Mahsulleri4,26-2,5254,35
Osmanlı Menkul7,97-0,3890,63
Ostim Endüstriyel Yat2,0910,0024,40
Otokar126,101,20-14,24
Oyak Yat. Ort.6,179,98164,81
Oylum Sınai Yatırımlar3,10-6,910,36
Özak GMYO2,984,9315,95
Özbal Çelik Boru1,67-1,183,61
Özderici GMYO1,511,34-3,82
Özerden Plastik2,33-2,102,19
Panora GMYO5,032,65-10,20
Papilon Savunma11,85-5,9553,77
Park Elek.Madencilik2,94-4,23-3,61
Parsan14,19-3,47-16,23
Pegasus55,504,72-35,76
Peker GMYO3,982,5827,16
Penguen Gıda3,13-6,5751,21
Pera GMYO0,900,00-4,26
Pergamon Dış Ticaret8,02-1,163,65
Petkim3,47-2,25-8,92
Petrokent Turizm157,20-0,1922,72
Pınar Et Ve Un24,82-9,94170,67
Pınar Su6,33-9,96172,84
Pınar Süt15,82-9,9624,86
Plastikkart9,28-3,330,11
Polisan Holding2,38-3,64-21,13
Politeknik Metal108,606,6842,76
Prizma Press Matbaacılık3,840,79-10,70
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.184,40-0,506,91
QNB Finans Fin. Kir.106,20-1,48-17,74
QNB Finansbank48,00-5,7028,00
Ral Yatırım Holding8,773,4228,97
Ray Sigorta6,48-10,0089,47
Reysaş GMYO5,12-3,4011,55
Reysaş Lojistik6,85-5,5256,39
Rhea Girişim2,169,6481,51
Rodrigo Tekstil2,22-9,7622,65
Royal Halı1,80-3,2331,39
RTA Laboratuvarları24,609,92960,34
Sabancı Holding8,01-2,08-12,17
Safkar Ege Soğutmacılık4,043,8685,32
Salix Yatırım Holding6,402,40-11,23
Sanel Mühendislik4,721,0716,54
Sanifoam Sünger7,242,1244,80
Sanko Pazarlama6,44-4,45-16,80
Saray Matbaacılık1,85-3,653,35
Sarkuysan5,35-3,2510,77
Sasa Polyester8,47-2,989,57
Say Reklamcılık2,70-4,5920,54
Sekuro Plastik4,963,33-7,46
Selçuk Ecza Deposu7,36-3,0323,39
Selçuk Gıda2,44-3,5641,86
Senkron Güvenlik3,047,0411,36
Serve Film Prodüksiyon4,507,14183,02
Servet GMYO14,74-3,9773,41
Seyitler Kimya12,671,2086,60
Silverline Endüstri2,390,4210,65
Sinpaş GMYO1,05-1,87-9,48
Smartiks Yazılım9,37-6,86-4,49
Soda Sanayii5,83-0,17-5,66
Sodaş Sodyum Sanayii22,549,95134,41
Söktaş2,83-3,086,79
Sönmez Filament5,95-1,3321,93
Sönmez Pamuklu5,90-2,4819,92
Sumaş Suni Tahta10,97-4,5310,81
Şeker Fin. Kir.4,72-3,28-1,26
Şekerbank1,000,00-23,66
Şişe Cam4,79-1,24-9,11
Şok Marketler10,61-2,93-1,39
T. Halk Bankası5,11-1,73-13,54
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası39,36-4,88-9,72
T.S.K.B.1,02-0,97-15,70
T.Tuborg14,600,9722,69
Taç Tarım Ürünleri5,149,8364,74
Tat Gıda7,19-5,6418,18
TAV Havalimanları17,86-1,87-34,25
Taze Kuru Gıda12,15-10,0067,82
Tek-Art Turizm1,260,800,00
Tekfen Holding14,15-0,70-23,73
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,81-5,0262,14
Temapol Polimer Plastik5,291,931,34
TGS Dış Ticaret4,06-4,47-13,06
Tofaş Oto. Fab.21,12-5,46-9,37
Torunlar GMYO2,371,28-13,82
Trabzon Liman10,38-2,08-2,63
Trabzonspor Sportif5,8310,00171,16
Trakya Cam3,20-0,93-8,57
Trend GMYO2,671,5221,36
TSKB GMYO1,72-1,7128,36
Tuğçelik4,47-4,8913,16
Tukaş14,401,0516,60
Turcas Petrol2,61-3,69-2,25
Turkcell13,46-3,51-2,46
Tümosan Motor ve Traktör5,38-4,44-16,07
Tüpraş86,40-4,85-31,86
Türk Hava Yolları10,53-1,50-27,18
Türk Prysmian Kablo3,47-4,1434,22
Türk Telekom7,08-4,07-3,93
Türk Traktör55,15-3,504,23
Türker Proje Gayrimenkul37,94-2,72-9,67
Ufuk Yatırım4,048,8956,59
Ulaşlar Turizm Yat.2,206,283,77
Ulusoy Elektrik31,48-1,0118,35
Ulusoy Un Sanayi11,43-10,00199,21
Umpaş Holding0,514,08-17,74
Uşak Seramik1,46-2,67-13,61
Utopya Turizm4,56-1,72-7,32
Uzertaş Boya2,90-7,3530,63
Ülker Bisküvi23,60-0,425,55
Ünye Çimento5,429,940,74
Vakıf Fin. Kir.2,145,42-11,57
Vakıf GMYO1,941,0412,07
Vakıf Yat. Ort.2,161,89-7,30
Vakıflar Bankası4,46-1,55-19,06
Vakko Tekstil4,55-4,010,22
Vanet Gıda1,65-9,8415,38
Verusa Holding19,430,154,69
Verusaturk Girisim4,78-4,40-11,32
Vestel13,20-0,154,60
Vestel Beyaz Eşya19,08-3,25-11,67
Viking Kağıt4,30-4,44129,95
Yapı Kredi Koray GMYO2,57-2,286,20
Yapı ve Kredi Bank.2,05-2,38-17,34
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,152,8145,93
Yataş6,47-2,27-11,85
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,881,6216,77
Yeni Gimat GMYO12,24-0,492,25
Yeşil GMYO0,48-2,04-25,00
Yeşil Yapı0,47-2,08-28,79
Yeşil Yatırım Holding11,492,222,32
Yibitaş İnşaat Malzeme6.000,00-4,64103,74
Yonga Mobilya13,009,9840,69
Yükselen Çelik7,71-2,7725,77
Yünsa12,456,8723,66
Zorlu Enerji1,24-1,59-23,93

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT