1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)40.000,001,7832,54
İş Bankası (C)4,900,62-23,56
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,311,22-12,89
İş Girişim5,76-0,3551,58
İş GMYO1,625,88-7,95
İş Y. Men. Değ.5,450,3735,34
İş Yat. Ort.2,230,4538,39
İşbir Holding573,504,8433,37
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,580,39-30,65
İz Hayvancılık Tarım4,7310,0080,78
İzmir Demir Çelik9,694,1918,32
İzmir Fırça2,059,6313,89
Jantsa Jant Sanayi52,30-0,95-1,67
Kafein Yazılım17,429,9756,37
Kapital Yat. Holding2,594,027,02
Kaplamin6,09-0,819,73
Kardemir (A)2,449,91-7,92
Kardemir (B)2,399,63-9,47
Kardemir (D)2,264,63-15,04
Karel Elektronik16,253,4411,84
Karsan Otomotiv1,73-4,959,49
Karsu Tekstil2,960,34-8,64
Kartonsan435,00-4,1911,57
Katmerciler Ekipman3,220,00-16,15
Kent Gıda243,50-3,2638,51
Kerevitaş Gıda4,262,4030,67
Kervansaray Yat. Holding0,388,57-30,91
Kiler GMYO2,742,24-27,70
Klimasan Klima16,221,12-26,54
Koç Holding14,89-0,20-25,58
Konfrut Gıda11,3310,0044,88
Konya Çimento240,00-7,76-11,54
Kordsa Teknik Tekstil10,991,01-13,57
Koza Altın74,202,910,20
Koza Madencilik11,922,9418,84
Körfez GMYO2,58-3,017,95
Kristal Kola1,883,3024,50
Kron Telekomünikasyon24,289,9690,88
Kuştur Kuşadası Turizm26,883,3813,42
Kuyumcukent Gayrimenkul1,550,65-6,06
Kütahya Porselen12,00-6,8381,27
Lider Faktoring3,831,864,36
Link Bilgisayar27,141,2749,53
Logo Yazılım74,004,5921,71
Lokman Hekim Sağlık7,099,7522,66
Lüks Kadife8,981,473,94
Makina Takım1,530,66-18,62
Mardin Çimento5,60-9,09-5,41
Marka Yatırım Holding1,280,798,47
Marmaris Altınyunus82,059,9915,56
Marshall48,560,122,15
Martı GMYO1,064,954,95
Martı Otel0,873,57-4,40
Mavi Giyim40,822,05-29,50
Mazhar Zorlu Holding13,14-2,238,68
Mega Polietilen2,7510,0025,00
Menderes Tekstil1,503,4514,50
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm19,839,982,01
Merko Gıda1,44-1,3737,14
Metal Gayrimenkul0,883,53-3,30
Metemtur Otelcilik1,712,40-3,93
Metro Holding1,313,97-5,07
Metro Petrol ve Tesisleri1,824,60-7,14
Metro Yatırım Ortaklığı2,173,58-59,31
Migros Ticaret28,76-0,7618,74
Milpa2,87-0,3531,05
Mistral GMYO1,941,572,65
MLP Sağlık15,660,71-2,12
MMC San. Ve Tic. Yat.1,24-9,498,77
Mondi Tire Kutsan6,760,3063,29
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,389,9944,50
Net Holding2,031,00-21,92
Netaş Telekom.13,284,651,68
Niğbaş Niğde Beton9,000,0045,16
Nuh Çimento10,16-4,60-7,51
Nurol GMYO3,400,29-4,76
Odaş Elektrik1,810,5625,20
Olmuksan-IP4,23-3,8665,17
Orge Enerji Elektrik5,03-0,591,41
Orma Orman Mahsulleri4,20-1,4152,17
Osmanlı Menkul7,990,2591,11
Ostim Endüstriyel Yat2,121,4426,19
Otokar127,000,71-13,63
Oyak Yat. Ort.5,60-9,24140,34
Oylum Sınai Yatırımlar3,130,971,33
Özak GMYO2,89-3,0212,45
Özbal Çelik Boru1,680,604,23
Özderici GMYO1,50-0,66-4,46
Özerden Plastik2,340,432,63
Panora GMYO4,98-0,99-11,10
Papilon Savunma13,039,9669,08
Park Elek.Madencilik2,91-1,02-4,59
Parsan14,804,30-12,63
Pegasus53,45-3,69-38,14
Peker GMYO4,267,0436,10
Penguen Gıda3,08-1,6048,79
Pera GMYO0,922,22-2,13
Pergamon Dış Ticaret8,445,249,08
Petkim3,480,29-8,66
Petrokent Turizm157,600,2523,03
Pınar Et Ve Un22,34-9,99143,62
Pınar Su5,74-9,32147,41
Pınar Süt15,64-1,1423,44
Plastikkart9,401,291,40
Polisan Holding2,432,10-19,47
Politeknik Metal110,001,2944,60
Prizma Press Matbaacılık3,78-1,56-12,09
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.184,700,036,94
QNB Finans Fin. Kir.109,002,64-15,57
QNB Finansbank49,242,5831,31
Ral Yatırım Holding9,012,7432,50
Ray Sigorta7,129,88108,19
Reysaş GMYO5,232,1513,94
Reysaş Lojistik7,022,4860,27
Rhea Girişim2,00-7,4168,07
Rodrigo Tekstil2,00-9,9110,50
Royal Halı1,831,6733,58
RTA Laboratuvarları27,0610,001066,38
Sabancı Holding7,96-0,62-12,72
Safkar Ege Soğutmacılık4,152,7290,37
Salix Yatırım Holding6,826,56-5,41
Sanel Mühendislik5,026,3623,95
Sanifoam Sünger7,04-2,7640,80
Sanko Pazarlama6,521,24-15,76
Saray Matbaacılık1,881,625,03
Sarkuysan5,411,1212,01
Sasa Polyester8,894,9615,01
Say Reklamcılık2,762,2223,21
Sekuro Plastik5,062,02-5,60
Selçuk Ecza Deposu7,451,2224,90
Selçuk Gıda2,440,0041,86
Senkron Güvenlik3,101,9713,55
Serve Film Prodüksiyon4,908,89208,18
Servet GMYO15,454,8281,76
Seyitler Kimya12,821,1888,81
Silverline Endüstri2,37-0,849,72
Sinpaş GMYO1,104,76-5,17
Smartiks Yazılım10,309,934,99
Soda Sanayii5,78-0,86-6,47
Sodaş Sodyum Sanayii23,845,77147,93
Söktaş2,850,717,55
Sönmez Filament6,549,9234,02
Sönmez Pamuklu6,4910,0031,91
Sumaş Suni Tahta11,000,2711,11
Şeker Fin. Kir.4,70-0,42-1,67
Şekerbank1,011,00-22,90
Şişe Cam4,800,21-8,92
Şok Marketler10,40-1,98-3,35
T. Halk Bankası5,160,98-12,69
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası39,20-0,41-10,09
T.S.K.B.1,020,00-15,70
T.Tuborg14,30-2,0520,17
Taç Tarım Ürünleri5,659,9281,09
Tat Gıda7,372,5021,14
TAV Havalimanları17,80-0,34-34,47
Taze Kuru Gıda10,94-9,9651,10
Tek-Art Turizm1,270,790,79
Tekfen Holding14,04-0,78-24,32
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,499,9978,33
Temapol Polimer Plastik5,728,139,58
TGS Dış Ticaret4,121,48-11,78
Tofaş Oto. Fab.20,60-2,46-11,60
Torunlar GMYO2,474,22-10,18
Trabzon Liman10,581,93-0,75
Trabzonspor Sportif5,73-1,72166,51
Trakya Cam3,16-1,25-9,71
Trend GMYO2,784,1226,36
TSKB GMYO1,751,7430,60
Tuğçelik4,705,1518,99
Tukaş14,692,0118,95
Turcas Petrol2,734,602,25
Turkcell13,41-0,37-2,83
Tümosan Motor ve Traktör5,420,74-15,44
Tüpraş86,700,35-31,62
Türk Hava Yolları10,50-0,28-27,39
Türk Prysmian Kablo3,521,4436,16
Türk Telekom7,161,13-2,85
Türk Traktör53,60-2,811,30
Türker Proje Gayrimenkul37,90-0,11-9,76
Ufuk Yatırım4,296,1966,28
Ulaşlar Turizm Yat.2,346,3610,38
Ulusoy Elektrik31,700,7019,17
Ulusoy Un Sanayi10,29-9,97169,37
Umpaş Holding0,510,00-17,74
Uşak Seramik1,556,16-8,28
Utopya Turizm4,621,32-6,10
Uzertaş Boya3,1910,0043,69
Ülker Bisküvi22,86-3,142,24
Ünye Çimento4,93-9,04-8,36
Vakıf Fin. Kir.2,11-1,40-12,81
Vakıf GMYO1,90-2,069,76
Vakıf Yat. Ort.2,15-0,46-7,73
Vakıflar Bankası4,500,90-18,33
Vakko Tekstil4,652,202,42
Vanet Gıda1,54-6,677,69
Verusa Holding19,500,365,06
Verusaturk Girisim4,933,14-8,53
Vestel13,16-0,304,28
Vestel Beyaz Eşya18,87-1,10-12,64
Viking Kağıt4,18-2,79123,53
Yapı Kredi Koray GMYO2,663,509,92
Yapı ve Kredi Bank.2,070,98-16,53
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,98-1,8643,22
Yataş6,500,46-11,44
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,922,1319,25
Yeni Gimat GMYO12,20-0,331,91
Yeşil GMYO0,480,00-25,00
Yeşil Yapı0,482,13-27,27
Yeşil Yatırım Holding11,843,055,43
Yibitaş İnşaat Malzeme5.797,00-3,3896,84
Yonga Mobilya14,3010,0054,76
Yükselen Çelik7,942,9829,53
Yünsa13,458,0333,59
Zorlu Enerji1,261,61-22,70

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT