1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)42.361,1010,0040,36
İş Bankası (C)4,83-1,83-24,65
İş Bankası (Kur.)429.000,3010,00104,29
İş Fin.Kir.3,75-3,10-1,32
İş Girişim6,03-0,3358,68
İş GMYO1,56-1,89-11,36
İş Y. Men. Değ.5,60-0,3639,07
İş Yat. Ort.2,24-1,3239,02
İşbir Holding673,3010,0056,58
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,635,001,61
İttifak Holding2,76-1,43-25,81
İz Hayvancılık Tarım7,53-9,93187,79
İzmir Demir Çelik8,96-1,329,40
İzmir Fırça2,70-4,9350,00
Jantsa Jant Sanayi60,004,6212,81
Kafein Yazılım17,132,5753,77
Kapital Yat. Holding3,144,6729,75
Kaplamin6,8210,0022,88
Kardemir (A)2,761,474,15
Kardemir (B)2,570,78-2,65
Kardemir (D)2,502,46-6,02
Karel Elektronik15,41-1,346,06
Karsan Otomotiv1,68-2,896,33
Karsu Tekstil3,384,324,32
Kartonsan452,20-4,0917,05
Katmerciler Ekipman3,63-5,22-5,47
Kent Gıda338,009,9992,26
Kerevitaş Gıda3,89-2,7519,33
Kervansaray Yat. Holding0,53-8,62-3,64
Kiler GMYO2,72-2,51-28,23
Klimasan Klima16,34-1,03-26,00
Koç Holding15,06-0,73-24,73
Konfrut Gıda10,36-1,8032,48
Konya Çimento246,00-3,64-9,33
Kordsa Teknik Tekstil10,640,38-16,32
Koza Altın74,100,200,07
Koza Madencilik12,33-0,8822,93
Körfez GMYO2,500,404,60
Kristal Kola1,84-3,1621,85
Kron Telekomünikasyon24,10-1,6389,47
Kuştur Kuşadası Turizm35,400,8549,37
Kuyumcukent Gayrimenkul1,61-5,29-2,42
Kütahya Porselen22,968,10246,83
Lider Faktoring2,11-0,4714,99
Link Bilgisayar27,344,8350,63
Logo Yazılım73,35-1,0820,64
Lokman Hekim Sağlık7,08-4,1922,49
Lüks Kadife10,90-3,6326,16
Makina Takım1,65-2,94-12,23
Mardin Çimento5,54-1,60-6,42
Marka Yatırım Holding1,30-2,9910,17
Marmaris Altınyunus67,650,15-4,72
Marshall48,76-1,492,57
Martı GMYO1,30-4,4128,71
Martı Otel0,94-4,083,30
Mavi Giyim40,70-4,05-29,71
Mazhar Zorlu Holding15,309,9926,55
Mega Polietilen5,0610,00130,00
Menderes Tekstil1,57-1,2619,85
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,00-3,012,88
Merko Gıda1,33-2,9226,67
Metal Gayrimenkul1,36-9,9349,45
Metemtur Otelcilik1,981,5411,24
Metro Holding1,31-1,50-5,07
Metro Petrol ve Tesisleri2,003,092,04
Metro Yatırım Ortaklığı2,34-1,27-56,12
Migros Ticaret32,620,3134,68
Milpa3,301,8550,68
Mistral GMYO2,10-5,8311,11
MLP Sağlık15,51-1,27-3,06
MMC San. Ve Tic. Yat.1,923,7868,42
Mondi Tire Kutsan6,941,6167,63
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,302,06
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,704,4747,01
Net Holding2,061,98-20,77
Netaş Telekom.13,10-0,380,31
Niğbaş Niğde Beton9,003,4545,16
Nuh Çimento11,200,361,96
Nurol GMYO3,49-2,79-2,24
Odaş Elektrik1,79-3,2423,81
Olmuksan-IP4,59-2,3479,23
Orge Enerji Elektrik5,411,319,07
Orma Orman Mahsulleri5,10-9,8984,78
Osmanlı Menkul7,830,7787,28
Ostim Endüstriyel Yat2,07-0,4823,21
Otokar132,400,68-9,96
Oyak Yat. Ort.5,90-2,16153,22
Oylum Sınai Yatırımlar3,151,611,98
Özak GMYO2,86-1,3811,28
Özbal Çelik Boru1,76-3,309,19
Özderici GMYO1,52-1,94-3,18
Özerden Plastik2,641,5415,79
Panora GMYO5,08-1,74-9,31
Papilon Savunma15,489,94100,87
Park Elek.Madencilik3,23-3,005,90
Parsan15,44-2,46-8,85
Pegasus48,04-3,53-44,40
Peker GMYO4,670,8649,20
Penguen Gıda3,07-2,5448,31
Pera GMYO0,96-4,952,13
Pergamon Dış Ticaret8,510,839,98
Petkim3,54-2,21-7,09
Petrokent Turizm161,20-0,6225,84
Pınar Et Ve Un17,70-5,5593,02
Pınar Su5,82-3,64150,86
Pınar Süt15,54-2,8822,65
Plastikkart9,33-0,960,65
Polisan Holding2,43-2,02-19,47
Politeknik Metal128,40-7,6368,79
Prizma Press Matbaacılık3,76-2,08-12,56
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.185,80-0,137,04
QNB Finans Fin. Kir.105,40-1,77-18,36
QNB Finansbank49,00-0,8130,67
Ral Yatırım Holding9,00-1,1032,35
Ray Sigorta6,56-3,6791,81
Reysaş GMYO5,029,859,37
Reysaş Lojistik6,629,9751,14
Rhea Girişim1,95-2,5063,87
Rodrigo Tekstil2,644,3545,86
Royal Halı2,15-7,3356,93
RTA Laboratuvarları43,06-9,991756,03
Sabancı Holding8,19-0,24-10,19
Safkar Ege Soğutmacılık4,40-2,00101,83
Salix Yatırım Holding7,856,088,88
Sanel Mühendislik5,390,3733,09
Sanifoam Sünger6,00-0,8320,00
Sanko Pazarlama6,68-2,48-13,70
Saray Matbaacılık2,01-2,9012,29
Sarkuysan5,621,2616,36
Sasa Polyester9,221,3219,28
Say Reklamcılık3,11-2,8138,84
Sekuro Plastik5,26-1,50-1,87
Selçuk Ecza Deposu8,79-8,5347,36
Selçuk Gıda3,69-9,78114,53
Senkron Güvenlik2,86-1,724,76
Serve Film Prodüksiyon4,09-9,91157,23
Servet GMYO16,35-0,5592,35
Seyitler Kimya9,40-5,5338,44
Silverline Endüstri2,38-3,2510,19
Sinpaş GMYO1,02-1,92-12,07
Smartiks Yazılım10,092,022,85
Soda Sanayii5,62-1,23-9,06
Sodaş Sodyum Sanayii13,91-9,97261,66
Söktaş3,165,6919,25
Sönmez Filament6,33-2,1629,71
Sönmez Pamuklu6,33-1,5628,66
Sumaş Suni Tahta11,70-10,0018,18
Şeker Fin. Kir.4,90-0,202,51
Şekerbank1,04-2,80-20,61
Şişe Cam4,76-1,65-9,68
Şok Marketler10,81-1,730,46
T. Halk Bankası5,19-2,44-12,18
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,08-1,96-8,07
T.S.K.B.1,03-0,96-14,88
T.Tuborg14,500,6921,85
Taç Tarım Ürünleri8,99-9,92188,14
Tat Gıda7,731,5827,06
TAV Havalimanları17,00-1,16-37,42
Taze Kuru Gıda17,43-9,97140,75
Tek-Art Turizm1,30-2,993,17
Tekfen Holding12,91-1,45-30,41
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,404,0876,19
Temapol Polimer Plastik5,93-1,9813,60
TGS Dış Ticaret4,49-3,23-3,85
Tofaş Oto. Fab.19,66-2,09-15,63
Torunlar GMYO2,34-1,68-14,91
Trabzon Liman11,8810,0011,44
Trabzonspor Sportif5,11-0,39137,67
Trakya Cam3,14-1,88-10,29
Trend GMYO3,649,9765,45
TSKB GMYO1,825,2035,82
Tuğçelik4,56-2,7715,44
Tukaş17,026,3737,81
Turcas Petrol2,710,371,50
Turkcell13,44-1,32-2,61
Tümosan Motor ve Traktör5,72-1,21-10,76
Tüpraş82,50-2,25-34,94
Türk Hava Yolları10,54-0,75-27,11
Türk Prysmian Kablo3,890,2650,47
Türk Telekom7,45-1,061,09
Türk Traktör61,504,0616,23
Türker Proje Gayrimenkul37,28-0,05-11,24
Ufuk Yatırım4,75-4,2384,11
Ulaşlar Turizm Yat.2,84-9,8433,96
Ulusoy Elektrik31,10-1,6416,92
Ulusoy Un Sanayi9,13-9,96139,01
Umpaş Holding0,8810,0041,94
Uşak Seramik1,680,60-0,59
Utopya Turizm5,47-3,8711,18
Uzertaş Boya5,869,94163,96
Ülker Bisküvi23,220,003,85
Ünye Çimento5,09-1,17-5,39
Vakıf Fin. Kir.2,16-4,00-10,74
Vakıf GMYO2,01-6,0716,12
Vakıf Yat. Ort.2,23-2,62-4,29
Vakıflar Bankası4,51-1,74-18,15
Vakko Tekstil4,57-2,560,66
Vanet Gıda1,745,4521,68
Verusa Holding19,092,032,86
Verusaturk Girisim4,75-1,04-9,68
Vestel12,98-0,462,85
Vestel Beyaz Eşya23,149,987,13
Viking Kağıt4,24-3,64126,74
Yapı Kredi Koray GMYO2,71-2,5211,98
Yapı ve Kredi Bank.2,15-1,83-13,31
Yaprak Süt ve Besi Çift.10,3410,0064,91
Yataş6,80-0,15-7,36
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,92-2,5419,25
Yeni Gimat GMYO12,09-0,900,99
Yeşil GMYO0,648,470,00
Yeşil Yapı0,648,47-3,03
Yeşil Yatırım Holding13,692,1621,91
Yibitaş İnşaat Malzeme8.650,0010,00193,72
Yonga Mobilya22,78-9,96146,54
Yükselen Çelik7,79-2,6227,08
Yünsa12,960,6228,73
Zorlu Enerji1,31-2,24-19,63

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT