1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)343.000,00-9,83106,84
İş Bankası (B)46.597,2010,0054,40
İş Bankası (C)4,78-1,04-25,43
İş Bankası (Kur.)471.900,0010,00124,72
İş Fin.Kir.3,904,002,63
İş Girişim5,84-3,1553,68
İş GMYO1,613,21-8,52
İş Y. Men. Değ.5,50-1,7936,59
İş Yat. Ort.2,240,0039,02
İşbir Holding740,6010,0072,23
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,62-1,590,00
İttifak Holding2,791,09-25,00
İz Hayvancılık Tarım6,78-9,96159,13
İzmir Demir Çelik9,607,1417,22
İzmir Fırça2,56-5,1942,22
Jantsa Jant Sanayi62,404,0017,32
Kafein Yazılım16,97-0,9352,33
Kapital Yat. Holding2,98-5,1023,14
Kaplamin7,509,9735,14
Kardemir (A)2,71-1,812,26
Kardemir (B)2,53-1,56-4,17
Kardemir (D)2,500,00-6,02
Karel Elektronik15,490,526,61
Karsan Otomotiv1,722,388,86
Karsu Tekstil3,36-0,593,70
Kartonsan459,201,5518,86
Katmerciler Ekipman3,999,923,91
Kent Gıda371,8010,00111,49
Kerevitaş Gıda3,982,3122,09
Kervansaray Yat. Holding0,48-9,43-12,73
Kiler GMYO2,730,37-27,97
Klimasan Klima16,822,94-23,82
Koç Holding14,90-1,06-25,53
Konfrut Gıda10,662,9036,32
Konya Çimento250,401,79-7,70
Kordsa Teknik Tekstil10,771,22-15,30
Koza Altın74,901,081,15
Koza Madencilik12,662,6826,22
Körfez GMYO2,520,805,44
Kristal Kola1,850,5422,52
Kron Telekomünikasyon23,52-2,4184,91
Kuştur Kuşadası Turizm32,00-9,6035,02
Kuyumcukent Gayrimenkul1,631,24-1,21
Kütahya Porselen20,68-9,93212,39
Lider Faktoring2,120,4715,53
Link Bilgisayar26,90-1,6148,21
Logo Yazılım74,101,0221,87
Lokman Hekim Sağlık7,384,2427,68
Lüks Kadife11,273,3930,44
Makina Takım1,64-0,61-12,77
Mardin Çimento5,601,08-5,41
Marka Yatırım Holding1,310,7711,02
Marmaris Altınyunus70,454,14-0,77
Marshall49,501,524,12
Martı GMYO1,29-0,7727,72
Martı Otel0,940,003,30
Mavi Giyim40,800,25-29,53
Mazhar Zorlu Holding16,8310,0039,21
Mega Polietilen4,65-8,10111,36
Menderes Tekstil1,655,1025,95
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm19,90-0,502,37
Merko Gıda1,351,5028,57
Metal Gayrimenkul1,30-4,4142,86
Metemtur Otelcilik1,97-0,5110,67
Metro Holding1,30-0,76-5,80
Metro Petrol ve Tesisleri1,97-1,500,51
Metro Yatırım Ortaklığı2,31-1,28-56,68
Migros Ticaret32,740,3735,18
Milpa3,6310,0065,75
Mistral GMYO2,08-0,9510,05
MLP Sağlık15,922,64-0,50
MMC San. Ve Tic. Yat.1,85-3,6562,28
Mondi Tire Kutsan7,011,0169,32
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,900,052,12
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,60-0,5346,23
Net Holding2,060,00-20,77
Netaş Telekom.13,452,672,99
Niğbaş Niğde Beton9,202,2248,39
Nuh Çimento12,3210,0012,15
Nurol GMYO3,613,441,12
Odaş Elektrik1,821,6825,89
Olmuksan-IP4,590,0079,23
Orge Enerji Elektrik5,430,379,48
Orma Orman Mahsulleri4,82-5,4974,64
Osmanlı Menkul7,850,2687,76
Ostim Endüstriyel Yat2,122,4226,19
Otokar136,002,72-7,51
Oyak Yat. Ort.5,88-0,34152,36
Oylum Sınai Yatırımlar3,201,593,60
Özak GMYO2,84-0,7010,51
Özbal Çelik Boru1,770,579,81
Özderici GMYO1,530,66-2,55
Özerden Plastik2,61-1,1414,47
Panora GMYO5,110,59-8,78
Papilon Savunma15,30-1,1698,54
Park Elek.Madencilik3,281,557,54
Parsan15,490,32-8,56
Pegasus50,905,95-41,09
Peker GMYO5,027,4960,38
Penguen Gıda3,111,3050,24
Pera GMYO0,94-2,080,00
Pergamon Dış Ticaret8,560,5910,63
Petkim3,46-2,26-9,19
Petrokent Turizm162,000,5026,46
Pınar Et Ve Un19,4710,00112,32
Pınar Su6,409,97175,86
Pınar Süt17,099,9734,89
Plastikkart9,360,320,97
Polisan Holding2,471,65-18,15
Politeknik Metal130,001,2570,89
Prizma Press Matbaacılık3,811,33-11,40
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.185,20-0,056,99
QNB Finans Fin. Kir.105,600,19-18,20
QNB Finansbank49,100,2030,93
Ral Yatırım Holding9,9010,0045,59
Ray Sigorta6,854,42100,29
Reysaş GMYO4,96-1,208,06
Reysaş Lojistik6,50-1,8148,40
Rhea Girişim1,981,5466,39
Rodrigo Tekstil2,55-3,4140,88
Royal Halı2,191,8659,85
RTA Laboratuvarları38,76-9,991570,69
Sabancı Holding8,13-0,73-10,85
Safkar Ege Soğutmacılık4,38-0,45100,92
Salix Yatırım Holding8,143,6912,90
Sanel Mühendislik5,471,4835,06
Sanifoam Sünger6,040,6720,80
Sanko Pazarlama6,740,90-12,92
Saray Matbaacılık2,041,4913,97
Sarkuysan5,620,0016,36
Sasa Polyester10,149,9831,18
Say Reklamcılık3,110,0038,84
Sekuro Plastik5,331,33-0,56
Selçuk Ecza Deposu9,406,9457,59
Selçuk Gıda3,33-9,7693,60
Senkron Güvenlik2,860,004,76
Serve Film Prodüksiyon4,499,78182,39
Servet GMYO16,671,9696,12
Seyitler Kimya9,450,5339,18
Silverline Endüstri2,484,2014,81
Sinpaş GMYO1,041,96-10,34
Smartiks Yazılım10,02-0,692,14
Soda Sanayii5,640,36-8,74
Sodaş Sodyum Sanayii12,54-9,85226,04
Söktaş3,201,2720,75
Sönmez Filament6,462,0532,38
Sönmez Pamuklu6,451,9031,10
Sumaş Suni Tahta11,54-1,3716,57
Şeker Fin. Kir.4,940,823,35
Şekerbank1,072,88-18,32
Şişe Cam4,790,63-9,11
Şok Marketler11,032,042,51
T. Halk Bankası5,373,47-9,14
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası42,004,79-3,67
T.S.K.B.1,040,97-14,05
T.Tuborg14,741,6623,87
Taç Tarım Ürünleri8,10-9,90159,62
Tat Gıda8,479,5739,22
TAV Havalimanları17,050,29-37,23
Taze Kuru Gıda15,69-9,98116,71
Tek-Art Turizm1,300,003,17
Tekfen Holding12,990,62-29,98
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,30-1,3573,81
Temapol Polimer Plastik6,204,5518,77
TGS Dış Ticaret4,510,45-3,43
Tofaş Oto. Fab.20,263,05-13,06
Torunlar GMYO2,32-0,85-15,64
Trabzon Liman12,071,6013,23
Trabzonspor Sportif5,05-1,17134,88
Trakya Cam3,140,00-10,29
Trend GMYO3,660,5566,36
TSKB GMYO2,009,8949,25
Tuğçelik4,682,6318,48
Tukaş17,422,3541,05
Turcas Petrol2,741,112,62
Turkcell13,35-0,67-3,26
Tümosan Motor ve Traktör6,116,82-4,68
Tüpraş81,90-0,73-35,41
Türk Hava Yolları10,580,38-26,83
Türk Prysmian Kablo3,941,2952,41
Türk Telekom7,470,271,36
Türk Traktör61,900,6516,99
Türker Proje Gayrimenkul38,884,29-7,43
Ufuk Yatırım5,005,2693,80
Ulaşlar Turizm Yat.2,78-2,1131,13
Ulusoy Elektrik31,621,6718,87
Ulusoy Un Sanayi10,049,97162,83
Umpaş Holding0,969,0954,84
Uşak Seramik1,67-0,60-1,18
Utopya Turizm5,602,3813,82
Uzertaş Boya5,28-9,90137,84
Ülker Bisküvi23,20-0,093,76
Ünye Çimento5,212,36-3,16
Vakıf Fin. Kir.2,15-0,46-11,16
Vakıf GMYO1,99-1,0014,96
Vakıf Yat. Ort.2,22-0,45-4,72
Vakıflar Bankası4,591,77-16,70
Vakko Tekstil4,682,413,08
Vanet Gıda1,73-0,5720,98
Verusa Holding19,230,733,61
Verusaturk Girisim4,801,05-8,72
Vestel13,111,003,88
Vestel Beyaz Eşya22,30-3,633,24
Viking Kağıt4,362,83133,16
Yapı Kredi Koray GMYO2,865,5418,18
Yapı ve Kredi Bank.2,160,47-12,90
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,99-3,3859,33
Yataş6,881,18-6,27
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,920,0019,25
Yeni Gimat GMYO12,170,661,66
Yeşil GMYO0,62-3,13-3,13
Yeşil Yapı0,62-3,13-6,06
Yeşil Yatırım Holding13,48-1,5320,04
Yibitaş İnşaat Malzeme8.650,000,00193,72
Yonga Mobilya20,52-9,92122,08
Yükselen Çelik8,276,1634,91
Yünsa13,796,4036,97
Zorlu Enerji1,331,53-18,40

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT