1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (1)
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,540,65-21,03
Acıpayam Selüloz4,36-0,6836,47
Adana Çimento (A)6,300,3232,45
Adana Çimento (B)4,66-1,4844,47
Adana Çimento (C)1,631,2432,40
Adel Kalemcilik10,81-1,465,22
Adese Alışveriş Ticaret2,070,49-11,54
Afyon Çimento4,310,47-6,10
Ak Enerji0,590,00-6,35
Akbank7,10-2,7420,65
Akçansa6,550,770,12
Akdenız Güvenlık Hız.1,350,00-32,84
Akfen GMYO2,26-0,8836,97
Akın Tekstil9,810,208,22
Akiş GMYO2,551,5911,89
Akmerkez GMYO20,68-0,3939,89
Aksa9,421,8441,98
Aksa Enerji2,42-0,82-9,70
Aksigorta4,96-0,6057,99
Aksu Enerji9,67-0,1025,26
Alarko Carrıer36,121,01-8,23
Alarko GMYO49,40-1,5917,00
Alarko Holding4,57-1,08134,32
Albaraka Türk1,260,003,28
Alcatel Lucent Teletaş8,010,3839,06
Alkim Kağıt3,95-0,509,90
Alkim Kimya27,160,6726,09
Altınyağ0,42-2,33-4,55
Altınyunus Çeşme6,803,82119,26
Anadolu Cam3,300,6128,67
Anadolu Efes20,160,200,43
Anadolu Grubu Holding14,340,3541,50
Anadolu Hayat Emek.5,290,76-7,10
Anadolu Isuzu8,290,3634,14
Anadolu Sigorta4,211,207,24
Anel Elektrik1,930,5219,14
Arçelik18,110,0614,69
Arena Bilgisayar4,924,6811,56
Armada Bilgisayar10,08-1,188,50
Arsan Tekstil2,16-0,9233,33
Artı Yatırım Holding0,802,56-8,05
Aselsan17,69-1,01-26,14
Aslan Çimento26,90-0,15-4,47
Ata GMYO3,93-0,25-2,00
Atakule GMYO1,221,67-7,28
Atlantis Yatırım Holding0,621,64244,44
Atlas Yat. Ort.0,951,0610,47
AvivaSA Emeklilik Hayat10,93-1,1847,73
Avrasya GMYO1,140,8829,55
Avrasya Petrol ve Tur.1,361,4925,93
Avrasya Stratejik GMYF1.278,800,022,61
Avrupa Yatırım Holding1,92-0,52-20,99
Ayen Enerji2,090,4816,07
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,79-0,5630,15
Aygaz10,30-2,003,58
Bagfaş10,851,40125,10
Bak Ambalaj5,580,0018,51
Balatacılar Balatacılık0,333,130,00
Bantaş Ambalaj1,710,0036,25
Banvit12,200,5813,07
Baştaş Başkent Çimento1,97-0,51-2,48
Batı Çimento2,720,7412,86
Batısöke Çimento0,980,00-10,09
Bera Holding2,170,005,34
Berkosan Yalıtım1,850,542,21
Beşiktaş Futbol Yat.1,68-2,893,70
Beyaz Filo3,20-0,6217,22
Beymen Perakende Yat.10,49-19,98166,24
Bilici Yatırım2,64-1,12108,77
Bim Mağazalar47,580,3011,08
Birko Mensucat0,27-3,57-10,00
Birlik Mensucat0,860,00-26,50
Bizim Mağazaları8,75-0,5728,68
Bolu Çimento2,680,00-13,21
Bomonti Elektrik2,02-0,49320,83
Borusan Mannesmann8,511,0721,41
Borusan Yat. Paz.33,84-0,18-6,59
Bosch Fren Sistemleri200,70-0,3031,37
Bossa4,702,1711,79
Brisa5,67-0,70-10,43
Burçelik3,81-0,2618,69
Burçelik Vana4,75-1,86220,95
Bursa Çimento4,520,222,73
Carrefoursa3,590,003,16
Ceo Event Medya7,310,27
Coca Cola İçecek31,98-0,068,17
Cosmos Yat. Holding1,20-1,6423,71
Credıtwest Faktorıng1,80-2,1773,08
Çelebi100,90-0,5972,93
Çelik Halat4,840,83-10,42
Çemaş Döküm1,090,0043,42
Çemtaş5,420,18-9,12
Çimbeton29,180,072,03
Çimentaş11,400,00-10,24
Çimsa7,311,25-3,18
Çuhadaroğlu Metal2,380,0033,71
Dagi Giyim1,796,5544,35
Dagi Yatırım Holding1,552,6553,47
Dardanel1,50-0,6636,36
Datagate Bilgisayar5,76-0,8634,58
Demısaş Döküm2,450,416,63
Denge Holding1,730,5849,14
Deniz GMYO3,420,5912,50
Denizbank21,180,0010,89
Denizli Cam5,63-0,538,10
Derimod3,55-0,2826,36
Derlüks Deri1,951,04
Desa Deri2,635,6252,02
Despec Bilgisayar3,42-0,2925,21
Deva Holding7,05-0,70114,29
Diriteks Diriliş Tekstil0,880,0012,82
Ditaş Doğan6,21-0,9621,32
DO-CO565,501,8619,32
Doğan Burda3,190,955,98
Doğan Holding1,720,5884,69
Doğtaş Kelebek Mobilya1,00-0,99-18,03
Doğusan1,450,69-33,01
Doğuş GMYO2,660,0026,07
Doğuş Otomotiv7,151,2764,75
Döktaş Dökümcülük26,42-2,15224,17
Duran Doğan Basım10,17-1,4599,41
Dyo Boya3,480,5820,00
Eczacıbaşı İlaç3,12-0,6428,63
Eczacıbaşı Yatırım8,16-0,3727,45
Edip Gayrimenkul0,900,0016,88
Ege Endüstri473,600,3452,21
Ege Gübre39,782,6392,30
Ege Profil9,01-1,537,29
Ege Seramik2,87-1,03-3,08
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,323,2333,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,380,7540,10
Ekiz Kimya0,420,0027,27
Emek Elektrik1,24-1,5926,53
Eminiş Ambalaj1,2216,194,27
Emlak Konut GMYO1,200,00-17,62
Enerjisa Enerji6,180,4931,25
Enka İnşaat5,55-0,7224,88
Erbosan19,58-0,3628,78
Ereğli Demir Çelik6,58-0,157,84
Ersu Gıda1,491,3661,96
Escort Teknoloji0,820,007,89
Etiler Gıda3,505,1164,32
Euro Kapital Yat. Ort.1,240,0076,14
Euro Trend Yat. Ort.0,85-1,1633,87
Euro Yat. Ort.0,851,1935,65
Euro Yatırım Holding1,250,81127,27
Fenerbahçe Futbol12,29-0,0877,60
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,92-0,689,77
F-M İzmit Piston20,48-1,2533,23
Fonet Bilgi Teknolojileri2,960,0092,33
Ford Otosan61,45-0,2429,34
Formet Çelik Kapı4,27-2,73322,50
Frigo Pak Gıda8,302,22388,24
Galatasaray Sportif1,54-0,6524,19
Garanti Bankası9,15-1,2914,95
Garanti Faktoring3,841,8693,94
Garanti Yat. Ort.0,993,1335,18
Gedik Y. Men. Değ.4,160,7336,24
Gedik Yatırım Holding4,310,2383,40
Gediz Ambalaj5,310,3831,30
Gentaş1,561,9613,65
Gersan Elektrik2,234,21-8,62
Global Men. Değ.1,050,00123,40
Global Yat. Holding3,841,8628,43
Good-Year2,71-0,73-18,33
Göltaş Çimento12,811,674,62
Gözde Girişim3,29-3,5223,22
GSD Denizcilik1,95-2,9969,57
GSD Holding0,880,0010,00
Gübre Fabrik.5,30-0,7579,05
Güler Yat. Holding1,720,0060,75
Güneş Sigorta1,680,0019,81
Halk GMYO0,89-1,1138,35
Halk Sigorta1,570,0077,90
Hatay Tekstil4,100,7418,90
Hedef Girişim1,799,1554,31
Hektaş14,70-0,6858,58
HUB Girişim5,49-1,79192,02
Hürriyet Gzt.0,772,67-17,20
ICBC Turkey Bank4,140,98-16,02
İdealist Danışmanlık3,984,74-31,90
İdealist GMYO2,730,3767,48
İhlas Ev Aletleri1,38-1,43322,50
İhlas Gayrimenkul0,850,00-9,53
İhlas Gazetecilik2,20-6,38260,66
İhlas Holding0,50-1,9656,25
İhlas Yayın Holding0,780,00136,36
İndeks Bilgisayar7,000,0025,70
Info Yatırım5,450,93429,13
İntema6,66-0,4511,06
İpek Doğal Enerji5,69-1,045,96
İskenderun Demir Çelik6,130,6630,74

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT