1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (1)
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,86-0,53-4,62
Acıpayam Selüloz6,50-2,26103,46
Adana Çimento (A)8,04-0,2569,04
Adana Çimento (B)5,891,0382,60
Adana Çimento (C)2,211,3879,52
Adel Kalemcilik14,56-0,6141,73
Adese Alışveriş Ticaret1,861,09-20,51
Afyon Çimento6,21-0,4835,29
Ak Enerji1,073,8869,84
Akbank8,171,1138,83
Akçansa9,990,7152,70
Akdenız Güvenlık Hız.1,890,00-5,97
Akfen GMYO4,311,65161,21
Akın Tekstil12,630,4839,33
Akiş GMYO3,921,0372,01
Akmerkez GMYO23,44-0,2662,40
Aksa13,300,08100,47
Aksa Enerji3,834,6442,91
Aksigorta5,850,6986,34
Aksu Enerji14,070,4382,25
Alarko Carrıer49,180,7024,95
Alarko GMYO92,250,49118,48
Alarko Holding5,560,72185,09
Albaraka Türk1,391,4626,63
Alcatel Lucent Teletaş12,060,92109,38
Alkim Kağıt5,372,0949,41
Alkim Kimya36,220,6768,15
Altınyağ0,410,00-6,82
Altınyunus Çeşme8,17-0,97163,44
Anadolu Cam3,98-0,2555,18
Anadolu Efes22,68-0,2612,99
Anadolu Grubu Holding17,071,0768,44
Anadolu Hayat Emek.6,780,3019,06
Anadolu Isuzu12,980,15110,03
Anadolu Sigorta4,640,0018,20
Anel Elektrik3,050,6688,27
Arçelik19,641,6624,38
Arena Bilgisayar6,943,2757,37
Armada Bilgisayar14,350,3554,47
Arsan Tekstil3,622,26123,46
Artı Yatırım Holding0,810,00-6,90
Aselsan19,280,42-19,29
Aslan Çimento43,001,1852,70
Ata GMYO4,190,964,49
Atakule GMYO1,96-0,5148,95
Atlantis Yatırım Holding0,949,30422,22
Atlas Yat. Ort.1,47-0,6870,93
AvivaSA Emeklilik Hayat13,74-0,0789,11
Avrasya GMYO1,390,0057,95
Avrasya Petrol ve Tur.1,74-1,6961,11
Avrasya Stratejik GMYF1.284,800,013,09
Avrupa Yatırım Holding1,550,00-36,21
Ayen Enerji3,603,7599,93
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,143,3855,60
Aygaz12,590,3226,61
Bagfaş14,394,28198,55
Bak Ambalaj7,080,2850,37
Balatacılar Balatacılık0,6610,00100,00
Bantaş Ambalaj2,540,40102,39
Banvit16,640,4854,22
Baştaş Başkent Çimento2,51-0,7924,26
Batı Çimento3,241,2534,44
Batısöke Çimento1,310,7720,18
Bera Holding3,610,0075,24
Berkosan Yalıtım2,630,3845,30
Beşiktaş Futbol Yat.2,800,0072,84
Beyaz Filo3,13-0,3214,65
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım4,031,51218,69
Bim Mağazalar45,980,929,74
Birko Mensucat0,293,57-3,33
Birlik Mensucat1,154,55-1,71
Bizim Mağazaları10,860,5662,44
Bolu Çimento4,290,0038,94
Bomonti Elektrik1,403,70191,67
Borusan Mannesmann10,211,4945,66
Borusan Yat. Paz.48,401,7733,60
Bosch Fren Sistemleri271,200,8977,52
Bossa8,54-4,04103,13
Brisa8,850,8039,81
Burçelik5,75-4,1779,13
Burçelik Vana7,36-6,84397,30
Bursa Çimento5,890,1733,86
Carrefoursa4,56-0,2231,03
Ceo Event Medya8,25-1,20
Coca Cola İçecek36,220,2222,51
Cosmos Yat. Holding1,97-4,83103,09
Credıtwest Faktorıng2,520,00142,31
Çelebi114,100,2695,55
Çelik Halat6,890,8827,52
Çemaş Döküm1,56-0,64105,26
Çemtaş7,981,0133,81
Çimbeton37,20-0,7530,07
Çimentaş14,23-0,2112,05
Çimsa8,700,8115,23
Çuhadaroğlu Metal3,150,9676,97
Dagi Giyim2,370,8591,13
Dagi Yatırım Holding1,980,5196,04
Dardanel3,389,74207,27
Datagate Bilgisayar7,760,9181,31
Demısaş Döküm3,392,7347,54
Denge Holding1,420,0022,41
Deniz GMYO5,020,8065,13
Denizli Cam8,522,1663,59
Derimod7,110,00153,08
Derlüks Deri4,45-1,98
Desa Deri4,48-0,88158,96
Despec Bilgisayar4,240,9555,23
Deva Holding8,422,81155,93
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-2,70-7,69
Ditaş Doğan8,951,1374,84
DO-CO525,801,2110,95
Doğan Burda5,441,8780,73
Doğan Holding1,821,6895,42
Doğtaş Kelebek Mobilya1,77-0,5645,08
Doğusan1,981,54-8,53
Doğuş GMYO4,390,69108,06
Doğuş Otomotiv9,340,00129,66
Döktaş Dökümcülük39,90-0,25389,57
Duran Doğan Basım13,000,62154,90
Dyo Boya4,742,3863,45
Eczacıbaşı İlaç3,690,8252,13
Eczacıbaşı Yatırım10,051,4156,97
Edip Gayrimenkul1,342,2974,03
Ege Endüstri563,400,4181,07
Ege Gübre43,980,55112,60
Ege Profil11,941,2742,18
Ege Seramik3,670,8223,94
Egeli & Co Tarım Girişim0,369,09176,92
Egeli&Co Enerji Yatırım0,350,0045,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,1880,00
Egeplast8,040,50109,37
Ekiz Kimya0,640,0093,94
Emek Elektrik1,590,6362,24
Eminiş Ambalaj1,46-8,1824,79
Emlak Konut GMYO1,451,40-0,46
Enerjisa Enerji7,75-0,1364,60
Enka İnşaat6,240,9743,85
Erbosan24,440,4960,74
Ereğli Demir Çelik8,681,5242,25
Ersu Gıda2,050,99122,83
Escort Teknoloji1,348,9476,32
Etiler Gıda2,411,6913,15
Euro Kapital Yat. Ort.2,02-1,94186,94
Euro Trend Yat. Ort.1,471,38131,52
Euro Yat. Ort.1,381,47120,24
Euro Yatırım Holding1,690,00207,27
Fenerbahçe Futbol15,940,00130,35
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,74-6,5178,20
F-M İzmit Piston38,182,36148,38
Fonet Bilgi Teknolojileri6,45-1,83319,10
Ford Otosan67,400,7544,47
Formet Çelik Kapı3,00-0,33197,94
Frigo Pak Gıda12,45-2,58632,35
Galatasaray Sportif2,39-1,2492,74
Garanti Bankası10,951,8637,56
Garanti Faktoring3,862,1294,95
Garanti Yat. Ort.1,111,8351,56
Gedik Y. Men. Değ.5,82-0,5190,61
Gedik Yatırım Holding8,04-0,74242,13
Gediz Ambalaj6,652,1564,43
Gentaş2,080,9751,53
Gersan Elektrik3,170,6329,90
Global Men. Değ.1,63-13,76246,81
Global Yat. Holding4,700,0057,19
Good-Year3,9910,8320,24
Göltaş Çimento16,830,0637,45
Gözde Girişim4,901,0383,52
GSD Denizcilik2,40-1,64108,70
GSD Holding1,340,7567,50
Gübre Fabrik.7,97-0,38169,26
Güler Yat. Holding1,912,1478,50
Güneş Sigorta2,27-0,8761,89
Halk GMYO1,170,8681,87
Halk Sigorta1,98-10,00124,36
Hatay Tekstil6,99-0,14102,71
Hedef Girişim2,220,4591,38
Hektaş7,754,45129,11
HUB Girişim13,010,00592,02
Hürriyet Gzt.1,071,9015,05
ICBC Turkey Bank4,861,04-1,42
İdealist Danışmanlık3,360,30-42,51
İdealist GMYO3,102,3190,18
İhlas Ev Aletleri2,60-2,62696,02
İhlas Gayrimenkul0,924,55-2,08
İhlas Gazetecilik4,82-1,43690,16
İhlas Holding0,750,00134,38
İhlas Yayın Holding0,851,19157,58
İndeks Bilgisayar9,201,2165,21
Info Yatırım4,54340,78
İntema8,861,7247,75
İpek Doğal Enerji7,608,5741,53
İskenderun Demir Çelik7,771,1765,72

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT