1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (1)
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,781,0949,46
Acıpayam Selüloz7,57-4,6618,84
Adana Çimento (A)9,672,44-0,41
Adana Çimento (B)6,832,25-4,21
Adana Çimento (C)2,024,66-9,42
Adel Kalemcilik12,810,63-18,41
Adese Alışveriş Ticaret1,51-1,955,72
Afyon Çimento2,675,1217,19
Ak Enerji1,04-0,95-4,59
Akbank5,990,34-26,14
Akçansa8,506,12-12,32
Akdenız Güvenlık Hız.1,76-2,22-16,59
Akfen GMYO2,99-0,66-26,17
Akın Tekstil11,65-1,85-15,52
Akiş GMYO3,27-0,30-19,06
Akmerkez GMYO25,00-5,3011,58
Aksa6,550,92-6,47
Aksa Enerji3,85-1,791,32
Aksigorta5,960,1710,01
Aksu Enerji9,820,20-33,96
Alarko Carrıer52,702,13-12,17
Alarko GMYO14,495,31-4,56
Alarko Holding4,600,66-22,69
Albaraka Türk1,301,56-15,03
Alcatel Lucent Teletaş19,28-3,6060,13
Alkim Kağıt6,822,1025,84
Alkim Kimya59,50-3,4358,14
Altınyağ0,90-4,26119,51
Altınyunus Çeşme26,002,77160,26
Anadolu Cam4,12-0,96-5,50
Anadolu Efes18,480,71-19,93
Anadolu Grubu Holding16,69-0,18-5,12
Anadolu Hayat Emek.6,573,637,97
Anadolu Isuzu11,82-0,67-2,88
Anadolu Sigorta5,072,2222,06
Anel Elektrik3,660,5514,02
Arçelik16,571,47-20,49
ARD Bilişim Teknolojileri27,90-10,00
Arena Bilgisayar14,13-2,5593,96
Armada Bilgisayar23,08-4,4740,82
Arsan Tekstil4,03-6,0612,57
Artı Yatırım Holding2,002,56146,91
Aselsan27,460,2231,14
Aslan Çimento37,443,54-6,31
Ata GMYO3,63-0,27-19,87
Atakule GMYO1,59-1,24-17,19
Atlantis Yatırım Holding1,470,6847,00
Atlas Yat. Ort.1,430,00-0,69
AvivaSA Emeklilik Hayat13,26-0,90-1,09
Avrasya GMYO1,690,6011,92
Avrasya Petrol ve Tur.2,143,8817,58
Avrasya Stratejik GMYF1.428,100,0011,06
Avrupa Yatırım Holding1,412,92-8,44
Ayen Enerji3,22-2,13-7,20
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,18-0,91-0,46
Aygaz10,291,38-15,28
Bagfaş17,010,121,13
Bak Ambalaj8,31-2,3513,06
Balatacılar Balatacılık2,26-8,1382,26
Bantaş Ambalaj3,00-2,6019,05
Banvit26,48-9,5642,60
Baştaş Başkent Çimento2,87-0,6910,81
Batı Çimento2,933,53-11,48
Batısöke Çimento1,210,00-7,63
Bera Holding3,80-0,78-1,30
Berkosan Yalıtım3,62-3,4732,12
Beşiktaş Futbol Yat.2,150,47-12,24
Beyaz Filo3,801,6020,25
Bilici Yatırım6,85-1,3056,75
Bim Mağazalar55,70-0,5419,37
Birko Mensucat0,352,9412,90
Birlik Mensucat1,52-3,1833,33
Bizim Mağazaları13,190,7618,08
Bolu Çimento4,453,01-5,32
Bomonti Elektrik3,120,00143,75
Borusan Mannesmann9,821,97-14,24
Borusan Yat. Paz.65,252,198,91
Bosch Fren Sistemleri276,50-2,91-3,92
Bossa9,16-1,8213,65
Brisa9,4610,000,86
Burçelik7,58-8,3430,46
Burçelik Vana19,29-4,1398,66
Bursa Çimento3,983,38-0,58
Carrefoursa8,00-1,7269,85
Casa Emtia Petrol14,67-9,9456,23
Ceo Event Medya3,29-0,60-10,16
Coca Cola İçecek36,96-1,28-4,50
Cosmos Yat. Holding2,784,9136,27
Credıtwest Faktorıng2,26-1,31-21,53
Çelebi90,651,00-11,21
Çelik Halat9,88-1,7952,00
Çemaş Döküm1,08-2,70-13,84
Çemtaş7,21-2,44-11,31
Çimbeton47,505,9815,12
Çimentaş16,950,8313,00
Çimsa7,902,60-13,00
Çuhadaroğlu Metal2,86-1,04-10,34
Dagi Giyim2,56-2,662,40
Dagi Yatırım Holding3,24-1,5243,36
Dardanel7,11-10,0087,60
Datagate Bilgisayar9,080,7816,26
Demısaş Döküm3,88-5,1311,49
Denge Holding1,33-0,75-2,92
Deniz GMYO4,07-0,73-19,41
Denizli Cam7,60-0,13-8,87
Derimod7,08-1,80-0,84
Derlüks Deri3,69-0,54-9,56
Desa Deri4,43-2,21-2,42
Despec Bilgisayar5,59-1,2431,84
Deva Holding16,20-10,0081,46
Diriteks Diriliş Tekstil0,80-2,442,56
Ditaş Doğan16,44-1,2672,78
DO-CO358,000,28-36,52
Doğan Burda7,838,9029,00
Doğan Holding1,82-0,551,36
Doğtaş Kelebek Mobilya1,70-1,163,03
Doğusan2,05-2,84-1,44
Doğuş GMYO5,191,1714,57
Doğuş Otomotiv10,543,2310,71
Döktaş Dökümcülük26,802,45-15,31
Duran Doğan Basım18,48-2,0131,62
Dyo Boya5,021,412,45
Eczacıbaşı İlaç4,94-2,3735,32
Eczacıbaşı Yatırım10,13-1,465,17
Edip Gayrimenkul1,90-1,5536,69
Ege Endüstri555,00-0,66-1,34
Ege Gübre54,10-1,648,63
Ege Profil11,99-0,080,17
Ege Seramik4,011,268,09
Egeli & Co Tarım Girişim0,729,09125,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,689,6874,36
Egeli&Co Yatırım Holding0,4410,00120,00
Egeplast14,36-0,2114,88
Ekiz Kimya9,769,911500,00
Emek Elektrik1,900,0019,50
Eminiş Ambalaj2,47-3,1462,50
Emlak Konut GMYO1,260,00-13,70
Enerjisa Enerji7,693,7814,16
Enka İnşaat6,260,000,13
Erbosan19,442,59-22,18
Ereğli Demir Çelik8,05-1,59-10,95
Ersu Gıda5,89-9,94184,54
Escort Teknoloji4,10-3,53194,96
Etiler Gıda3,159,7628,57
Euro Kapital Yat. Ort.1,98-3,4118,56
Euro Trend Yat. Ort.1,42-2,0713,60
Euro Yat. Ort.1,800,0052,54
Euro Yatırım Holding1,48-1,99-1,33
Fenerbahçe Futbol10,350,19-28,47
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,770,53-17,51
F-M İzmit Piston51,20-0,788,10
Fonet Bilgi Teknolojileri9,69-0,4126,01
Ford Otosan63,553,25-3,88
Formet Çelik Kapı3,721,9224,00
Frigo Pak Gıda13,34-1,842,93
Galatasaray Sportif2,56-0,3926,11
Garanti Bankası8,470,71-23,97
Garanti Faktoring4,510,4516,54
Garanti Yat. Ort.1,482,0737,04
Gedik Y. Men. Değ.18,50-0,70230,36
Gedik Yatırım Holding19,01-6,90147,20
Gediz Ambalaj8,28-1,1922,49
Gentaş2,220,001,37
Gersan Elektrik3,250,001,88
Global Men. Değ.2,18-1,3615,96
Global Yat. Holding3,29-1,79-32,44
Good-Year4,757,2217,28
Göltaş Çimento15,6210,00-12,20
Gözde Girişim4,062,01-21,01
GSD Denizcilik2,52-0,79-1,56
GSD Holding1,520,002,01
Gübre Fabrik.16,200,8179,20
Güler Yat. Holding10,409,94412,32
Güneş Sigorta3,11-1,5842,66
Halk GMYO1,432,8817,21
Halk Sigorta4,99-0,99152,02
Hatay Tekstil8,84-5,8628,68
Hedef Girişim2,30-1,71-11,88
Hektaş13,41-2,4767,21
HUB Girişim22,64-6,21141,14
Hürriyet Gzt.1,270,7911,40
ICBC Turkey Bank4,400,23-16,51
İdealist Danışmanlık3,08-3,75-7,23
İdealist GMYO3,33-6,988,82
İhlas Ev Aletleri1,752,34-44,09
İhlas Gayrimenkul1,080,00-10,00
İhlas Gazetecilik4,031,77-40,82
İhlas Holding0,660,00-27,47
İhlas Yayın Holding0,881,15-13,73
İndeks Bilgisayar9,78-1,710,82
Info Yatırım5,85-4,57-34,27
İntema9,010,67-2,70
İpek Doğal Enerji12,38-0,5660,36
İskenderun Demir Çelik6,93-0,29-13,48

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT