1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (1)
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,67-1,4843,55
Acıpayam Selüloz7,08-2,6111,15
Adana Çimento (A)9,74-6,790,31
Adana Çimento (B)6,86-7,42-3,79
Adana Çimento (C)2,10-7,49-5,83
Adel Kalemcilik12,661,52-19,36
Adese Alışveriş Ticaret1,48-0,673,62
Afyon Çimento2,80-4,7622,90
Ak Enerji1,012,02-7,34
Akbank5,740,17-29,22
Akçansa8,04-6,94-17,07
Akdenız Güvenlık Hız.1,713,01-18,96
Akfen GMYO2,900,69-28,40
Akın Tekstil12,751,59-7,54
Akiş GMYO3,384,32-16,34
Akmerkez GMYO26,382,1717,74
Aksa6,261,46-10,61
Aksa Enerji3,85-2,531,32
Aksigorta5,70-0,525,21
Aksu Enerji9,47-0,21-36,31
Alarko Carrıer53,60-4,71-10,67
Alarko GMYO14,95-0,53-1,53
Alarko Holding4,611,10-22,52
Albaraka Türk1,240,00-18,95
Alcatel Lucent Teletaş19,793,2964,37
Alkim Kağıt6,94-0,2928,05
Alkim Kimya63,202,1867,97
Altınyağ1,019,78146,34
Altınyunus Çeşme22,30-9,94123,22
Anadolu Cam4,020,00-7,80
Anadolu Efes18,11-0,44-21,53
Anadolu Grubu Holding16,00-0,37-9,04
Anadolu Hayat Emek.6,28-0,163,20
Anadolu Isuzu11,72-0,85-3,70
Anadolu Sigorta5,07-0,3922,06
Anel Elektrik3,66-1,0814,02
Arçelik15,99-1,42-23,27
ARD Bilişim Teknolojileri27,629,95
Arena Bilgisayar13,913,7390,94
Armada Bilgisayar22,142,8835,08
Arsan Tekstil3,79-2,325,87
Artı Yatırım Holding1,900,00134,57
Aselsan26,460,3826,36
Aslan Çimento38,20-6,74-4,40
Ata GMYO3,59-0,55-20,75
Atakule GMYO1,570,64-18,23
Atlantis Yatırım Holding1,533,3853,00
Atlas Yat. Ort.1,381,47-4,17
AvivaSA Emeklilik Hayat12,980,15-3,17
Avrasya GMYO1,691,2011,92
Avrasya Petrol ve Tur.2,131,4317,03
Avrasya Stratejik GMYF1.427,50-0,0611,01
Avrupa Yatırım Holding1,381,47-10,39
Ayen Enerji3,28-2,09-5,48
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,160,47-1,37
Aygaz10,121,30-16,68
Bagfaş16,170,81-3,86
Bak Ambalaj7,700,524,76
Balatacılar Balatacılık2,300,0085,48
Bantaş Ambalaj2,922,1015,87
Banvit23,72-0,0827,73
Baştaş Başkent Çimento2,89-1,0311,58
Batı Çimento2,89-4,62-12,69
Batısöke Çimento1,17-2,50-10,69
Bera Holding3,710,82-3,64
Berkosan Yalıtım3,360,6022,63
Beşiktaş Futbol Yat.2,20-2,65-10,20
Beyaz Filo3,500,2910,76
Bilici Yatırım6,810,1555,84
Bim Mağazalar52,35-2,4212,19
Birko Mensucat0,346,259,68
Birlik Mensucat1,51-2,5832,46
Bizim Mağazaları11,99-3,777,34
Bolu Çimento4,48-8,57-4,68
Bomonti Elektrik3,508,02173,44
Borusan Mannesmann9,190,11-19,74
Borusan Yat. Paz.57,65-2,29-3,78
Bosch Fren Sistemleri261,600,04-9,10
Bossa9,26-0,4314,89
Brisa8,62-3,04-8,09
Burçelik7,06-0,2821,51
Burçelik Vana18,200,0087,44
Bursa Çimento3,76-6,00-6,08
Carrefoursa7,49-0,7959,02
Casa Emtia Petrol17,749,9888,92
Ceo Event Medya3,20-0,93-12,62
Coca Cola İçecek35,44-0,45-8,42
Cosmos Yat. Holding3,100,0051,96
Credıtwest Faktorıng2,200,00-23,61
Çelebi88,55-1,28-13,27
Çelik Halat9,05-0,5539,23
Çemaş Döküm1,030,00-17,83
Çemtaş6,71-0,74-17,46
Çimbeton48,48-5,6817,50
Çimentaş18,320,7722,13
Çimsa7,57-4,42-16,63
Çuhadaroğlu Metal3,002,04-5,96
Dagi Giyim2,533,691,20
Dagi Yatırım Holding3,112,6437,61
Dardanel7,69-1,66102,90
Datagate Bilgisayar8,47-3,318,45
Demısaş Döküm3,89-3,7111,78
Denge Holding1,283,23-6,57
Deniz GMYO3,89-0,26-22,97
Denizli Cam7,33-0,54-12,11
Derimod6,88-0,58-3,64
Derlüks Deri3,964,21-2,94
Desa Deri4,340,23-4,41
Despec Bilgisayar5,311,7225,24
Deva Holding15,073,3668,80
Diriteks Diriliş Tekstil0,79-2,471,28
Ditaş Doğan15,470,9862,58
DO-CO342,00-1,13-39,36
Doğan Burda9,205,8751,57
Doğan Holding1,913,806,38
Doğtaş Kelebek Mobilya1,721,784,24
Doğusan2,03-0,49-2,40
Doğuş GMYO4,80-1,445,96
Doğuş Otomotiv9,670,731,58
Döktaş Dökümcülük24,90-2,05-21,32
Duran Doğan Basım18,200,8929,63
Dyo Boya4,891,66-0,20
Eczacıbaşı İlaç4,79-0,2131,21
Eczacıbaşı Yatırım9,970,613,51
Edip Gayrimenkul1,832,8131,65
Ege Endüstri538,500,00-4,28
Ege Gübre51,90-0,484,22
Ege Profil12,39-0,403,51
Ege Seramik3,951,286,47
Egeli & Co Tarım Girişim0,868,86168,75
Egeli&Co Enerji Yatırım0,819,46107,69
Egeli&Co Yatırım Holding0,528,33160,00
Egeplast13,50-2,178,00
Ekiz Kimya11,809,971834,43
Emek Elektrik1,790,5612,58
Eminiş Ambalaj2,36-2,0755,26
Emlak Konut GMYO1,230,82-15,75
Enerjisa Enerji7,47-1,7110,90
Enka İnşaat6,11-0,81-2,27
Erbosan18,36-0,49-26,50
Ereğli Demir Çelik7,76-0,39-14,16
Ersu Gıda4,82-9,23132,85
Escort Teknoloji3,798,91172,66
Etiler Gıda2,46-9,230,41
Euro Kapital Yat. Ort.1,90-2,0613,77
Euro Trend Yat. Ort.1,46-2,0116,80
Euro Yat. Ort.1,70-2,3044,07
Euro Yatırım Holding1,43-0,69-4,67
Fenerbahçe Futbol10,39-1,89-28,20
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,69-0,27-19,26
F-M İzmit Piston49,96-0,385,48
Fonet Bilgi Teknolojileri9,554,4924,19
Ford Otosan60,15-1,39-9,02
Formet Çelik Kapı3,760,2725,33
Frigo Pak Gıda12,767,23-1,54
Galatasaray Sportif2,71-2,5233,50
Garanti Bankası8,200,37-26,39
Garanti Faktoring4,250,479,82
Garanti Yat. Ort.1,40-0,7129,63
Gedik Y. Men. Değ.22,369,93299,29
Gedik Yatırım Holding19,754,06156,83
Gediz Ambalaj7,630,5312,87
Gentaş2,08-0,95-5,02
Gersan Elektrik3,202,560,31
Global Men. Değ.2,291,7821,81
Global Yat. Holding3,180,95-34,70
Good-Year4,37-3,327,90
Göltaş Çimento14,70-7,26-17,37
Gözde Girişim3,73-0,80-27,43
GSD Denizcilik2,430,00-5,08
GSD Holding1,461,39-2,01
Gübre Fabrik.15,60-0,9572,57
Güler Yat. Holding12,589,97519,70
Güneş Sigorta2,910,6933,49
Halk GMYO1,390,0013,93
Halk Sigorta4,00-2,20102,02
Hatay Tekstil8,98-0,5530,71
Hedef Girişim2,281,33-12,64
Hektaş13,03-4,5462,47
HUB Girişim21,527,49129,21
Hürriyet Gzt.1,428,4024,56
ICBC Turkey Bank4,180,24-20,68
İdealist Danışmanlık3,02-2,89-9,04
İdealist GMYO3,320,008,50
İhlas Ev Aletleri1,72-0,58-45,05
İhlas Gayrimenkul1,080,93-10,00
İhlas Gazetecilik3,984,74-41,56
İhlas Holding0,640,00-29,67
İhlas Yayın Holding0,87-1,14-14,71
İndeks Bilgisayar9,281,75-4,33
Info Yatırım6,04-0,17-32,13
İntema8,700,58-6,05
İpek Doğal Enerji12,621,9463,47
İskenderun Demir Çelik6,700,90-16,35

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT