1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)30.000,103,84-0,60
İş Bankası (C)4,96-0,80-22,62
İş Bankası (Kur.)269.000,0028,10
İş Fin.Kir.2,755,77-27,63
İş Girişim2,862,14-24,74
İş GMYO1,260,80-28,41
İş Y. Men. Değ.3,601,98-20,00
İş Yat. Ort.2,907,0157,61
İşbir Holding370,007,40-13,95
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,362,86-41,94
İttifak Holding1,55-3,13-58,33
İz Hayvancılık Tarım1,601,27-38,85
İzmir Demir Çelik8,00-2,32-2,32
İzmir Fırça1,30-0,76-27,78
Jantsa Jant Sanayi41,00-2,38-29,67
Kafein Yazılım7,390,82-33,66
Kapital Yat. Holding2,50-3,853,31
Kaplamin3,852,39-30,63
Kardemir (A)1,880,00-29,06
Kardemir (B)1,85-0,54-29,92
Kardemir (D)1,880,00-29,32
Karel Elektronik9,49-1,15-34,69
Karsan Otomotiv1,23-0,81-22,15
Karsu Tekstil1,34-1,47-58,64
Kartonsan285,00-0,94-26,90
Katmerciler Ekipman2,063,52-46,35
Kent Gıda131,50-4,64-25,20
Kerevitaş Gıda2,25-0,44-30,98
Kervansaray Yat. Holding0,293,57-47,27
Kiler GMYO1,80-2,17-52,51
Klimasan Klima11,14-9,36-49,55
Koç Holding13,560,15-33,27
Konfrut Gıda4,832,77-38,24
Konya Çimento159,80-1,60-41,10
Kordsa Teknik Tekstil8,58-3,60-34,40
Koza Altın51,25-0,29-30,79
Koza Madencilik7,710,52-23,13
Körfez GMYO1,29-1,53-46,03
Kristal Kola0,96-1,03-36,42
Kron Telekomünikasyon11,721,82-7,86
Kuştur Kuşadası Turizm21,905,29-7,59
Kuyumcukent Gayrimenkul1,05-2,78-36,36
Kütahya Porselen4,97-0,60-24,92
Lider Faktoring2,40-3,61-34,60
Link Bilgisayar15,052,24-17,08
Logo Yazılım48,60-1,14-20,07
Lokman Hekim Sağlık4,25-9,96-26,47
Lüks Kadife4,95-1,79-42,71
Makina Takım1,040,00-44,68
Mardin Çimento5,203,17-12,16
Marka Yatırım Holding0,75-1,32-36,44
Marmaris Altınyunus46,16-9,93-34,99
Marshall35,2010,00-25,96
Martı GMYO0,63-1,56-37,62
Martı Otel0,54-1,82-40,66
Mavi Giyim31,60-7,06-45,42
Mazhar Zorlu Holding9,03-6,81-25,31
Mega Polietilen1,30-4,41-40,91
Menderes Tekstil0,930,00-29,01
Mensa0,20-4,76-37,50
Merit Turizm12,890,70-33,69
Merko Gıda0,70-6,67-33,33
Metal Gayrimenkul0,590,00-35,16
Metemtur Otelcilik1,22-1,61-31,46
Metro Holding0,830,00-39,86
Metro Petrol ve Tesisleri1,01-1,94-48,47
Metro Yatırım Ortaklığı5,488,51-32,51
Migros Ticaret19,275,19-20,44
Milpa1,73-3,35-21,00
Mistral GMYO1,261,61-33,33
MLP Sağlık10,99-0,99-31,31
MMC San. Ve Tic. Yat.0,872,35-23,68
Mondi Tire Kutsan3,10-5,20-25,12
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.085,801,17
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret9,51-5,47-25,24
Net Holding1,16-2,52-55,38
Netaş Telekom.7,920,00-39,36
Niğbaş Niğde Beton6,17-0,48-0,48
Nuh Çimento9,02-0,77-24,07
Nurol GMYO2,270,89-36,41
Odaş Elektrik1,18-1,67-18,38
Olmuksan-IP3,09-2,5220,66
Orge Enerji Elektrik3,18-0,63-35,89
Orma Orman Mahsulleri2,86-9,493,62
Osmanlı Menkul4,929,3317,14
Ostim Endüstriyel Yat1,11-0,89-33,93
Otokar104,40-1,51-34,34
Oyak Yat. Ort.3,00-3,5428,76
Oylum Sınai Yatırımlar1,64-6,82-46,91
Özak GMYO2,116,57-17,90
Özbal Çelik Boru1,06-3,64-34,24
Özderici GMYO0,900,00-42,68
Özerden Plastik1,57-0,63-31,14
Panora GMYO4,591,10-25,97
Papilon Savunma7,34-1,21-5,29
Park Elek.Madencilik2,25-1,32-26,23
Parsan11,95-1,08-29,46
Pegasus26,58-8,34-69,24
Peker GMYO2,162,86-30,99
Penguen Gıda1,93-8,53-6,76
Pera GMYO0,57-1,72-39,36
Pergamon Dış Ticaret6,43-0,77-19,83
Petkim2,851,79-25,20
Petrokent Turizm97,003,52-24,28
Pınar Et Ve Un7,904,64-13,85
Pınar Su1,800,00-22,41
Pınar Süt7,770,91-38,67
Plastikkart5,82-1,02-37,22
Polisan Holding1,63-0,61-46,20
Politeknik Metal58,05-23,69
Prizma Press Matbaacılık3,58-0,56-16,74
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.165,60-0,015,22
QNB Finans Fin. Kir.119,709,92-7,28
QNB Finansbank32,202,22-14,13
Ral Yatırım Holding7,302,827,35
Ray Sigorta2,16-3,57-36,84
Reysaş GMYO3,790,00-17,43
Reysaş Lojistik4,090,25-6,62
Rhea Girişim1,04-2,80-12,61
Rodrigo Tekstil1,151,77-36,46
Royal Halı1,42-0,703,65
RTA Laboratuvarları3,999,9271,98
Sabancı Holding7,481,63-21,59
Safkar Ege Soğutmacılık2,00-2,44-8,26
Salix Yatırım Holding4,355,07-39,67
Sanel Mühendislik3,592,57-11,36
Sanifoam Sünger4,240,00-15,20
Sanko Pazarlama3,82-0,52-50,65
Saray Matbaacılık0,97-3,00-45,81
Sarkuysan4,132,23-14,49
Sasa Polyester5,20-0,38-32,73
Say Reklamcılık1,80-1,10-19,64
Sekuro Plastik2,56-1,54-52,24
Selçuk Ecza Deposu5,623,12-7,87
Selçuk Gıda1,250,00-27,33
Senkron Güvenlik1,41-1,40-48,35
Serve Film Prodüksiyon1,497,97-6,29
Servet GMYO7,23-5,49-14,94
Seyitler Kimya7,900,7716,35
Silverline Endüstri1,290,78-40,28
Sinpaş GMYO0,82-6,82-29,31
Smartiks Yazılım4,39-1,57-55,25
Soda Sanayii4,621,99-25,24
Sodaş Sodyum Sanayii11,40-0,0916,68
Söktaş1,860,54-29,81
Sönmez Filament3,18-0,31-34,84
Sönmez Pamuklu3,090,65-37,20
Sumaş Suni Tahta7,902,60-20,20
Şeker Fin. Kir.4,030,00-15,69
Şekerbank0,840,00-35,88
Şişe Cam3,862,12-26,76
Şok Marketler7,326,71-31,97
T. Halk Bankası5,02-0,40-15,06
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası24,00-1,72-44,95
T.S.K.B.0,910,00-24,79
T.Tuborg12,40-4,324,20
Taç Tarım Ürünleri1,67-46,47
Tat Gıda4,86-1,02-22,73
TAV Havalimanları15,33-2,79-47,46
Taze Kuru Gıda5,106,25-29,56
Tek-Art Turizm0,710,00-43,65
Tekfen Holding12,08-0,58-37,47
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,98-5,69-5,24
Temapol Polimer Plastik2,871,06-45,02
TGS Dış Ticaret2,36-1,26-49,46
Tofaş Oto. Fab.16,90-3,43-37,08
Torunlar GMYO1,73-3,35-37,09
Trabzon Liman7,720,13-27,58
Trabzonspor Sportif2,19-9,881,86
Trakya Cam2,542,01-27,43
Trend GMYO1,180,00-46,36
TSKB GMYO1,090,00-18,66
Tuğçelik2,48-0,80-37,22
Tukaş7,99-0,12-35,30
Turcas Petrol1,620,00-39,33
Turkcell12,32-0,24-10,72
Tümosan Motor ve Traktör3,75-0,27-41,50
Tüpraş67,60-2,38-46,69
Türk Hava Yolları7,960,76-44,95
Türk Prysmian Kablo2,07-0,48-20,38
Türk Telekom5,780,52-21,57
Türk Traktör42,20-2,09-23,83
Türker Proje Gayrimenkul30,38-1,17-27,67
Ufuk Yatırım2,32-1,28-10,08
Ulaşlar Turizm Yat.1,040,00-50,94
Ulusoy Elektrik27,500,513,38
Ulusoy Un Sanayi3,138,30-18,06
Umpaş Holding0,330,00-46,77
Uşak Seramik0,991,02-41,42
Utopya Turizm2,75-1,79-44,11
Uzertaş Boya1,46-9,88-34,23
Ülker Bisküvi18,040,78-19,32
Ünye Çimento3,573,78-33,64
Vakıf Fin. Kir.1,524,83-37,19
Vakıf GMYO1,895,00-23,48
Vakıf Yat. Ort.1,482,78-36,48
Vakıflar Bankası4,580,00-16,88
Vakko Tekstil2,98-5,70-34,36
Vanet Gıda0,86-2,27-39,86
Verusa Holding13,54-0,29-27,05
Verusaturk Girisim3,09-1,59-42,67
Vestel9,580,21-24,09
Vestel Beyaz Eşya14,12-3,49-34,63
Viking Kağıt2,69-6,6043,85
Yapı Kredi Koray GMYO1,772,91-26,86
Yapı ve Kredi Bank.1,96-1,01-20,97
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,20-1,33-17,07
Yataş5,08-0,20-30,79
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,99-1,00-38,51
Yeni Gimat GMYO11,410,09-12,30
Yeşil GMYO0,370,00-42,19
Yeşil Yapı0,352,94-46,97
Yeşil Yatırım Holding7,26-2,81-35,35
Yibitaş İnşaat Malzeme3.678,00-0,3324,89
Yonga Mobilya9,000,00-2,60
Yükselen Çelik5,06-1,17-17,46
Yünsa6,00-1,48-40,54
Zorlu Enerji0,971,04-40,49

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT