1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)34.958,1010,0015,83
İş Bankası (C)4,971,84-22,46
İş Bankası (Kur.)269.000,0028,10
İş Fin.Kir.3,098,04-18,68
İş Girişim3,276,17-13,95
İş GMYO1,331,53-24,43
İş Y. Men. Değ.4,014,43-10,89
İş Yat. Ort.3,052,3565,76
İşbir Holding412,5010,00-4,07
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,382,70-38,71
İttifak Holding1,571,95-57,80
İz Hayvancılık Tarım1,785,33-31,97
İzmir Demir Çelik7,95-0,50-2,93
İzmir Fırça1,260,00-30,00
Jantsa Jant Sanayi41,682,01-28,51
Kafein Yazılım8,224,05-26,21
Kapital Yat. Holding2,500,003,31
Kaplamin3,925,38-29,37
Kardemir (A)1,922,13-27,55
Kardemir (B)1,901,60-28,03
Kardemir (D)1,931,05-27,44
Karel Elektronik10,836,59-25,46
Karsan Otomotiv1,252,46-20,89
Karsu Tekstil1,449,09-55,56
Kartonsan289,602,33-25,72
Katmerciler Ekipman2,183,32-43,23
Kent Gıda136,103,58-22,58
Kerevitaş Gıda2,341,74-28,22
Kervansaray Yat. Holding0,303,45-45,45
Kiler GMYO1,852,21-51,19
Klimasan Klima11,11-0,89-49,68
Koç Holding13,990,79-31,15
Konfrut Gıda5,033,29-35,68
Konya Çimento161,601,89-40,43
Kordsa Teknik Tekstil8,741,63-33,18
Koza Altın54,304,52-26,67
Koza Madencilik7,972,97-20,54
Körfez GMYO1,386,15-42,26
Kristal Kola0,971,04-35,76
Kron Telekomünikasyon12,904,541,42
Kuştur Kuşadası Turizm23,087,35-2,62
Kuyumcukent Gayrimenkul1,082,86-34,55
Kütahya Porselen5,122,20-22,66
Lider Faktoring2,674,30-27,25
Link Bilgisayar15,464,81-14,82
Logo Yazılım50,354,37-17,19
Lokman Hekim Sağlık4,546,82-21,45
Lüks Kadife4,951,64-42,71
Makina Takım1,052,94-44,15
Mardin Çimento5,260,19-11,15
Marka Yatırım Holding0,752,74-36,44
Marmaris Altınyunus48,604,29-31,55
Marshall38,7210,00-18,55
Martı GMYO0,641,59-36,63
Martı Otel0,540,00-40,66
Mavi Giyim30,740,46-46,91
Mazhar Zorlu Holding9,401,08-22,25
Mega Polietilen1,334,72-39,55
Menderes Tekstil0,953,26-27,48
Mensa0,215,00-34,38
Merit Turizm12,54-2,03-35,49
Merko Gıda0,702,94-33,33
Metal Gayrimenkul0,605,26-34,07
Metemtur Otelcilik1,252,46-29,78
Metro Holding0,843,70-39,13
Metro Petrol ve Tesisleri1,022,00-47,96
Metro Yatırım Ortaklığı5,08-3,24-37,44
Migros Ticaret20,184,18-16,68
Milpa1,752,94-20,09
Mistral GMYO1,324,76-30,16
MLP Sağlık10,785,79-32,63
MMC San. Ve Tic. Yat.0,871,16-23,68
Mondi Tire Kutsan3,187,80-23,19
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.085,801,17
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret9,685,91-23,90
Net Holding1,251,63-51,92
Netaş Telekom.8,435,51-35,45
Niğbaş Niğde Beton6,155,67-0,81
Nuh Çimento9,101,68-23,40
Nurol GMYO2,261,80-36,69
Odaş Elektrik1,245,08-14,23
Olmuksan-IP3,111,9721,44
Orge Enerji Elektrik3,223,87-35,08
Orma Orman Mahsulleri3,1910,0015,58
Osmanlı Menkul5,168,4022,86
Ostim Endüstriyel Yat1,154,55-31,55
Otokar110,306,26-30,63
Oyak Yat. Ort.3,759,6560,94
Oylum Sınai Yatırımlar1,695,62-45,29
Özak GMYO2,222,78-13,62
Özbal Çelik Boru1,080,93-33,00
Özderici GMYO0,913,41-42,04
Özerden Plastik1,603,23-29,82
Panora GMYO4,691,30-24,35
Papilon Savunma7,441,92-4,00
Park Elek.Madencilik2,271,79-25,57
Parsan11,820,34-30,22
Pegasus26,280,69-69,58
Peker GMYO2,458,89-21,73
Penguen Gıda1,931,58-6,76
Pera GMYO0,595,36-37,23
Pergamon Dış Ticaret6,804,62-15,21
Petkim2,982,05-21,78
Petrokent Turizm106,006,00-17,25
Pınar Et Ve Un8,102,14-11,67
Pınar Su1,812,26-21,98
Pınar Süt8,283,63-34,65
Plastikkart5,984,00-35,49
Polisan Holding1,693,05-44,22
Politeknik Metal62,756,72-17,51
Prizma Press Matbaacılık3,795,28-11,86
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.163,60-0,175,04
QNB Finans Fin. Kir.131,609,941,94
QNB Finansbank34,001,49-9,33
Ral Yatırım Holding7,908,2216,18
Ray Sigorta2,222,78-35,09
Reysaş GMYO3,966,45-13,73
Reysaş Lojistik4,246,00-3,20
Rhea Girişim1,073,88-10,08
Rodrigo Tekstil1,257,76-30,94
Royal Halı1,554,7313,14
RTA Laboratuvarları4,389,7788,79
Sabancı Holding7,670,92-19,60
Safkar Ege Soğutmacılık2,105,00-3,67
Salix Yatırım Holding5,009,89-30,65
Sanel Mühendislik3,602,86-11,11
Sanifoam Sünger4,342,60-13,20
Sanko Pazarlama3,913,99-49,48
Saray Matbaacılık0,983,16-45,25
Sarkuysan4,202,19-13,04
Sasa Polyester5,242,34-32,21
Say Reklamcılık1,904,97-15,18
Sekuro Plastik2,796,49-47,95
Selçuk Ecza Deposu6,269,252,62
Selçuk Gıda1,230,82-28,49
Senkron Güvenlik1,451,40-46,89
Serve Film Prodüksiyon1,605,960,63
Servet GMYO7,301,53-14,12
Seyitler Kimya8,212,7520,91
Silverline Endüstri1,312,34-39,35
Sinpaş GMYO0,880,00-24,14
Smartiks Yazılım4,834,32-50,76
Soda Sanayii4,772,14-22,82
Sodaş Sodyum Sanayii11,460,5317,30
Söktaş1,891,61-28,68
Sönmez Filament3,303,77-32,38
Sönmez Pamuklu3,253,83-33,94
Sumaş Suni Tahta7,85-0,63-20,71
Şeker Fin. Kir.4,210,48-11,92
Şekerbank0,841,20-35,88
Şişe Cam3,942,34-25,24
Şok Marketler7,495,64-30,39
T. Halk Bankası5,082,01-14,04
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası24,602,07-43,58
T.S.K.B.0,943,30-22,31
T.Tuborg12,460,894,71
Taç Tarım Ürünleri1,67-46,47
Tat Gıda4,881,24-22,42
TAV Havalimanları15,222,49-47,84
Taze Kuru Gıda5,283,94-27,07
Tek-Art Turizm0,711,43-43,65
Tekfen Holding12,182,01-36,96
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,984,74-5,24
Temapol Polimer Plastik2,964,23-43,30
TGS Dış Ticaret2,443,39-47,75
Tofaş Oto. Fab.17,16-0,52-36,11
Torunlar GMYO1,801,69-34,55
Trabzon Liman7,791,30-26,92
Trabzonspor Sportif2,16-1,370,47
Trakya Cam2,621,55-25,14
Trend GMYO1,222,52-44,55
TSKB GMYO1,122,75-16,42
Tuğçelik2,542,83-35,70
Tukaş8,810,11-28,66
Turcas Petrol1,724,24-35,58
Turkcell12,735,38-7,75
Tümosan Motor ve Traktör3,903,72-39,16
Tüpraş70,054,09-44,76
Türk Hava Yolları8,122,27-43,85
Türk Prysmian Kablo2,124,43-18,46
Türk Telekom6,055,95-17,91
Türk Traktör40,762,34-22,96
Türker Proje Gayrimenkul29,981,01-28,62
Ufuk Yatırım2,323,11-10,08
Ulaşlar Turizm Yat.1,063,92-50,00
Ulusoy Elektrik28,021,525,34
Ulusoy Un Sanayi3,345,36-12,57
Umpaş Holding0,333,13-46,77
Uşak Seramik1,022,00-39,64
Utopya Turizm2,821,08-42,68
Uzertaş Boya1,460,00-34,23
Ülker Bisküvi19,263,83-13,86
Ünye Çimento3,60-0,55-33,09
Vakıf Fin. Kir.1,665,06-31,40
Vakıf GMYO1,941,04-21,46
Vakıf Yat. Ort.1,613,21-30,90
Vakıflar Bankası4,774,15-13,43
Vakko Tekstil2,973,13-34,58
Vanet Gıda0,925,75-35,66
Verusa Holding13,62-0,22-26,62
Verusaturk Girisim3,192,24-40,82
Vestel9,713,74-23,06
Vestel Beyaz Eşya14,171,50-34,40
Viking Kağıt2,731,1145,99
Yapı Kredi Koray GMYO1,853,35-23,55
Yapı ve Kredi Bank.1,942,11-21,77
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,282,13-15,79
Yataş5,042,23-31,34
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,035,10-36,02
Yeni Gimat GMYO11,51-0,17-11,53
Yeşil GMYO0,392,63-39,06
Yeşil Yapı0,362,86-45,45
Yeşil Yatırım Holding7,223,14-35,71
Yibitaş İnşaat Malzeme4.048,0010,0037,45
Yonga Mobilya9,040,44-2,16
Yükselen Çelik5,082,01-17,13
Yünsa6,114,09-39,44
Zorlu Enerji1,003,09-38,65


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)

HABERE YORUM KAT