1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)34.227,100,0013,41
İş Bankası (C)4,75-2,06-25,90
İş Bankası (Kur.)304.381,5044,94
İş Fin.Kir.2,81-3,77-26,05
İş Girişim3,15-3,08-17,11
İş GMYO1,24-3,13-29,55
İş Y. Men. Değ.3,54-1,67-12,09
İş Yat. Ort.2,07-5,4828,47
İşbir Holding439,90-2,242,30
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,400,00-35,48
İttifak Holding1,81-3,72-51,34
İz Hayvancılık Tarım1,79-3,24-31,59
İzmir Demir Çelik8,503,79
İzmir Fırça1,420,71-21,11
Jantsa Jant Sanayi51,804,18-11,15
Kafein Yazılım13,184,0318,31
Kapital Yat. Holding2,35-0,84-2,89
Kaplamin4,926,96-11,35
Kardemir (A)1,91-3,05-27,92
Kardemir (B)1,90-2,06-28,03
Kardemir (D)1,91-2,05-28,20
Karel Elektronik13,27-5,08-8,67
Karsan Otomotiv1,27-3,05-19,62
Karsu Tekstil1,670,00-48,46
Kartonsan320,000,28-17,93
Katmerciler Ekipman2,33-2,10-39,32
Kent Gıda160,60-1,71-8,65
Kerevitaş Gıda2,93-2,98-10,12
Kervansaray Yat. Holding0,29-3,33-47,27
Kiler GMYO1,97-2,48-48,02
Klimasan Klima12,762,49-42,21
Koç Holding13,81-2,68-32,04
Konfrut Gıda6,06-2,57-22,51
Konya Çimento177,50-2,74-34,57
Kordsa Teknik Tekstil9,02-0,88-29,06
Koza Altın63,95-3,03-13,64
Koza Madencilik9,63-1,83-3,99
Körfez GMYO1,645,81-31,38
Kristal Kola1,204,35-20,53
Kron Telekomünikasyon16,25-4,6427,75
Kuştur Kuşadası Turizm24,40-6,442,95
Kuyumcukent Gayrimenkul1,13-3,42-31,52
Kütahya Porselen6,033,43-8,91
Lider Faktoring2,76-3,16-24,80
Link Bilgisayar22,101,8421,76
Logo Yazılım61,15-4,080,58
Lokman Hekim Sağlık6,880,8819,03
Lüks Kadife6,069,98-29,86
Makina Takım1,16-0,85-38,30
Mardin Çimento5,02-1,95-15,20
Marka Yatırım Holding0,820,00-30,51
Marmaris Altınyunus49,74-2,47-29,94
Marshall42,842,64-9,89
Martı GMYO0,71-2,74-29,70
Martı Otel0,56-3,45-38,46
Mavi Giyim37,461,41-35,30
Mazhar Zorlu Holding11,706,46-3,23
Mega Polietilen1,39-3,47-36,82
Menderes Tekstil1,092,83-16,79
Mensa0,24-4,00-25,00
Merit Turizm13,004,00-33,13
Merko Gıda1,051,940,00
Metal Gayrimenkul0,660,00-27,47
Metemtur Otelcilik1,30-2,26-26,97
Metro Holding0,90-2,17-34,78
Metro Petrol ve Tesisleri1,12-0,88-42,86
Metro Yatırım Ortaklığı4,48-5,29-44,83
Migros Ticaret22,74-2,40-6,11
Milpa1,87-1,58-14,61
Mistral GMYO1,52-1,94-19,58
MLP Sağlık14,48-5,36-9,50
MMC San. Ve Tic. Yat.0,883,53-22,81
Mondi Tire Kutsan5,209,9425,60
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.087,201,30
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret15,086,5718,55
Net Holding1,33-3,62-48,85
Netaş Telekom.10,501,16-19,60
Niğbaş Niğde Beton5,954,39-4,03
Nuh Çimento9,08-2,99-23,57
Nurol GMYO2,55-1,16-28,57
Odaş Elektrik1,31-1,50-9,39
Olmuksan-IP3,91-0,5152,68
Orge Enerji Elektrik3,683,37-25,81
Orma Orman Mahsulleri3,68-5,6433,33
Osmanlı Menkul5,93-0,3441,19
Ostim Endüstriyel Yat1,519,42-10,12
Otokar106,00-2,39-27,91
Oyak Yat. Ort.5,663,28142,92
Oylum Sınai Yatırımlar2,596,58-16,15
Özak GMYO2,14-2,28-16,73
Özbal Çelik Boru1,25-0,79-22,45
Özderici GMYO1,020,00-35,03
Özerden Plastik2,189,55-4,39
Panora GMYO4,12-2,60-26,82
Papilon Savunma8,18-3,085,55
Park Elek.Madencilik2,590,39-15,08
Parsan11,81-3,59-30,28
Pegasus34,469,75-60,12
Peker GMYO2,29-2,55-26,84
Penguen Gıda3,048,9646,86
Pera GMYO0,63-3,08-32,98
Pergamon Dış Ticaret6,70-2,33-16,46
Petkim3,06-2,86-19,69
Petrokent Turizm106,10-1,76-17,17
Pınar Et Ve Un9,67-3,975,45
Pınar Su2,735,4117,67
Pınar Süt11,59-1,53-8,52
Plastikkart7,956,71-14,24
Polisan Holding1,891,61-37,62
Politeknik Metal60,00-4,00-21,13
Prizma Press Matbaacılık4,32-1,590,47
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.163,40-0,075,02
QNB Finans Fin. Kir.117,10-9,15-9,30
QNB Finansbank37,90-2,071,07
Ral Yatırım Holding8,006,5217,65
Ray Sigorta2,451,66-28,36
Reysaş GMYO5,787,2425,93
Reysaş Lojistik6,237,4142,24
Rhea Girişim1,644,4637,82
Rodrigo Tekstil1,280,79-29,28
Royal Halı1,66-1,1921,17
RTA Laboratuvarları5,76-9,86148,28
Sabancı Holding7,72-2,03-19,08
Safkar Ege Soğutmacılık2,32-5,316,42
Salix Yatırım Holding4,99-5,85-30,79
Sanel Mühendislik3,46-0,57-14,57
Sanifoam Sünger4,74-2,07-5,20
Sanko Pazarlama5,283,33-31,78
Saray Matbaacılık1,349,84-25,14
Sarkuysan4,89-0,201,24
Sasa Polyester7,249,70-6,34
Say Reklamcılık2,401,697,14
Sekuro Plastik4,166,39-22,39
Selçuk Ecza Deposu8,720,8142,95
Selçuk Gıda1,44-2,70-16,28
Senkron Güvenlik1,839,58-32,97
Serve Film Prodüksiyon1,40-2,10-11,95
Servet GMYO9,403,9810,59
Seyitler Kimya9,501,0639,91
Silverline Endüstri1,624,52-25,00
Sinpaş GMYO0,87-3,33-25,00
Smartiks Yazılım7,967,28-18,86
Soda Sanayii4,83-1,02-21,84
Sodaş Sodyum Sanayii15,009,0953,53
Söktaş2,091,95-21,13
Sönmez Filament4,127,01-15,57
Sönmez Pamuklu3,994,45-18,90
Sumaş Suni Tahta8,48-5,78-14,34
Şeker Fin. Kir.4,48-4,88-6,28
Şekerbank0,87-2,25-33,59
Şişe Cam4,01-0,99-23,91
Şok Marketler8,69-1,03-19,24
T. Halk Bankası4,95-1,59-16,24
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası27,28-2,50-37,43
T.S.K.B.0,93-2,11-23,14
T.Tuborg12,63-1,796,13
Taç Tarım Ürünleri1,67-46,47
Tat Gıda5,78-3,51-4,99
TAV Havalimanları18,374,32-32,37
Taze Kuru Gıda5,990,00-17,27
Tek-Art Turizm0,791,28-37,30
Tekfen Holding12,740,00-34,06
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,645,6234,29
Temapol Polimer Plastik4,309,97-17,62
TGS Dış Ticaret3,131,62-32,98
Tofaş Oto. Fab.16,45-1,91-29,41
Torunlar GMYO1,83-0,54-33,45
Trabzon Liman8,231,23-22,80
Trabzonspor Sportif2,599,7520,47
Trakya Cam2,68-1,83-23,43
Trend GMYO1,739,49-21,36
TSKB GMYO1,380,002,99
Tuğçelik3,165,33-20,00
Tukaş8,65-0,57-29,96
Turcas Petrol1,86-2,11-30,34
Turkcell13,13-2,96-4,86
Tümosan Motor ve Traktör4,222,68-34,17
Tüpraş77,50-1,02-38,88
Türk Hava Yolları9,20-0,54-36,38
Türk Prysmian Kablo2,934,6412,69
Türk Telekom6,81-2,71-7,60
Türk Traktör39,74-1,14-24,89
Türker Proje Gayrimenkul28,66-2,52-31,76
Ufuk Yatırım2,46-6,46-4,65
Ulaşlar Turizm Yat.1,340,75-36,79
Ulusoy Elektrik28,50-1,117,14
Ulusoy Un Sanayi4,24-4,2910,99
Umpaş Holding0,400,00-35,48
Uşak Seramik1,11-1,77-34,32
Utopya Turizm2,90-0,68-41,06
Uzertaş Boya2,569,8715,32
Ülker Bisküvi19,410,26-13,19
Ünye Çimento3,66-1,08-31,97
Vakıf Fin. Kir.1,600,00-33,88
Vakıf GMYO1,87-3,11-24,29
Vakıf Yat. Ort.1,58-2,47-32,19
Vakıflar Bankası4,62-2,12-16,15
Vakko Tekstil4,073,83-10,35
Vanet Gıda1,04-3,70-27,27
Verusa Holding13,88-2,39-25,22
Verusaturk Girisim3,43-2,00-36,36
Vestel10,512,34-16,72
Vestel Beyaz Eşya15,58-1,39-27,87
Viking Kağıt4,463,24138,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,167,46-10,74
Yapı ve Kredi Bank.1,92-1,03-22,58
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,74-1,88-8,45
Yataş5,23-3,51-28,75
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,455,07-9,94
Yeni Gimat GMYO12,50-1,96-3,92
Yeşil GMYO0,380,00-40,63
Yeşil Yapı0,370,00-43,94
Yeşil Yatırım Holding8,27-0,72-26,36
Yibitaş İnşaat Malzeme4.747,00-5,0661,19
Yonga Mobilya9,04-6,03-2,16
Yükselen Çelik5,59-3,12-8,81
Yünsa8,664,59-14,17
Zorlu Enerji1,03-2,83-36,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)(Son)

HABERE YORUM KAT