1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)33.999,90-0,5912,66
İş Bankası (C)4,66-0,64-27,30
İş Bankası (Kur.)306.000,100,5345,72
İş Fin.Kir.2,64-1,86-30,53
İş Girişim3,130,97-17,63
İş GMYO1,220,83-30,68
İş Y. Men. Değ.4,023,34-0,17
İş Yat. Ort.1,95-3,9421,02
İşbir Holding420,00-1,18-2,33
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,390,00-37,10
İttifak Holding1,76-0,56-52,69
İz Hayvancılık Tarım1,74-0,57-33,50
İzmir Demir Çelik8,301,34
İzmir Fırça1,465,04-18,89
Jantsa Jant Sanayi51,000,39-12,52
Kafein Yazılım12,21-3,869,61
Kapital Yat. Holding2,292,23-5,37
Kaplamin4,940,41-10,99
Kardemir (A)1,900,00-28,30
Kardemir (B)1,87-1,06-29,17
Kardemir (D)1,890,53-28,95
Karel Elektronik12,69-1,40-12,66
Karsan Otomotiv1,22-0,81-22,78
Karsu Tekstil1,879,36-42,28
Kartonsan322,901,70-17,18
Katmerciler Ekipman2,22-1,33-42,19
Kent Gıda163,103,23-7,22
Kerevitaş Gıda2,931,03-10,12
Kervansaray Yat. Holding0,280,00-49,09
Kiler GMYO1,972,60-48,02
Klimasan Klima11,65-5,82-47,24
Koç Holding13,29-1,26-34,60
Konfrut Gıda6,508,33-16,88
Konya Çimento173,00-1,70-36,23
Kordsa Teknik Tekstil8,940,22-29,69
Koza Altın60,45-2,34-18,37
Koza Madencilik8,930,45-10,97
Körfez GMYO1,758,02-26,78
Kristal Kola1,180,00-21,85
Kron Telekomünikasyon14,73-5,9415,80
Kuştur Kuşadası Turizm24,982,715,40
Kuyumcukent Gayrimenkul1,10-1,79-33,33
Kütahya Porselen5,97-1,49-9,82
Lider Faktoring2,772,97-24,52
Link Bilgisayar19,97-2,8710,03
Logo Yazılım58,70-1,68-3,45
Lokman Hekim Sağlık6,22-6,187,61
Lüks Kadife6,507,26-24,77
Makina Takım1,13-0,88-39,89
Mardin Çimento4,951,02-16,39
Marka Yatırım Holding0,8810,00-25,42
Marmaris Altınyunus54,409,94-23,38
Marshall42,70-4,13-10,18
Martı GMYO0,68-1,45-32,67
Martı Otel0,550,00-39,56
Mavi Giyim34,76-5,13-39,97
Mazhar Zorlu Holding11,64-0,51-3,72
Mega Polietilen1,422,90-35,45
Menderes Tekstil1,050,00-19,85
Mensa0,244,35-25,00
Merit Turizm12,60-3,08-35,19
Merko Gıda1,153,609,52
Metal Gayrimenkul0,63-3,08-30,77
Metemtur Otelcilik1,25-1,57-29,78
Metro Holding0,85-4,49-38,41
Metro Petrol ve Tesisleri1,05-1,87-46,43
Metro Yatırım Ortaklığı3,95-7,49-51,35
Migros Ticaret22,921,33-5,37
Milpa1,893,85-13,70
Mistral GMYO1,46-0,68-22,75
MLP Sağlık12,84-6,75-19,75
MMC San. Ve Tic. Yat.0,81-8,99-28,95
Mondi Tire Kutsan5,7210,0038,16
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.088,601,43
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret14,93-1,7117,37
Net Holding1,341,52-48,46
Netaş Telekom.9,92-0,80-24,04
Niğbaş Niğde Beton5,80-1,69-6,45
Nuh Çimento9,010,11-24,16
Nurol GMYO2,48-1,20-30,53
Odaş Elektrik1,280,79-11,46
Olmuksan-IP4,08-0,4959,31
Orge Enerji Elektrik3,918,31-21,17
Orma Orman Mahsulleri3,38-3,7022,46
Osmanlı Menkul6,500,0054,76
Ostim Endüstriyel Yat1,48-1,99-11,90
Otokar103,30-0,67-29,75
Oyak Yat. Ort.5,27-6,06126,18
Oylum Sınai Yatırımlar2,693,46-12,91
Özak GMYO2,162,37-15,95
Özbal Çelik Boru1,272,42-21,21
Özderici GMYO0,990,00-36,94
Özerden Plastik2,180,00-4,39
Panora GMYO4,07-0,25-27,71
Papilon Savunma7,75-2,880,00
Park Elek.Madencilik2,55-1,92-16,39
Parsan11,35-2,32-33,00
Pegasus31,42-9,03-63,63
Peker GMYO2,469,82-21,41
Penguen Gıda3,349,1561,35
Pera GMYO0,620,00-34,04
Pergamon Dış Ticaret6,55-1,21-18,33
Petkim2,99-0,66-21,52
Petrokent Turizm105,00-0,57-18,03
Pınar Et Ve Un10,215,3711,34
Pınar Su2,999,9328,88
Pınar Süt11,987,73-5,45
Plastikkart7,881,94-14,99
Polisan Holding1,87-1,06-38,28
Politeknik Metal57,20-4,67-24,81
Prizma Press Matbaacılık4,432,073,02
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.165,400,175,20
QNB Finans Fin. Kir.112,00-8,94-13,25
QNB Finansbank33,64-3,94-10,29
Ral Yatırım Holding8,240,0021,18
Ray Sigorta2,503,73-26,90
Reysaş GMYO5,992,2230,50
Reysaş Lojistik6,482,3747,95
Rhea Girişim1,68-2,3341,18
Rodrigo Tekstil1,25-1,57-30,94
Royal Halı1,63-1,2118,98
RTA Laboratuvarları5,19-9,90123,71
Sabancı Holding7,42-1,20-22,22
Safkar Ege Soğutmacılık2,332,196,88
Salix Yatırım Holding4,990,40-30,79
Sanel Mühendislik3,635,83-10,37
Sanifoam Sünger4,651,31-7,00
Sanko Pazarlama5,10-1,73-34,11
Saray Matbaacılık1,479,70-17,88
Sarkuysan4,912,291,66
Sasa Polyester7,706,06-0,39
Say Reklamcılık2,353,524,91
Sekuro Plastik4,341,88-19,03
Selçuk Ecza Deposu7,61-6,7424,75
Selçuk Gıda1,380,00-19,77
Senkron Güvenlik2,019,84-26,37
Serve Film Prodüksiyon1,519,42-5,03
Servet GMYO9,65-1,3313,53
Seyitler Kimya9,600,5241,38
Silverline Endüstri1,601,27-25,93
Sinpaş GMYO0,880,00-24,14
Smartiks Yazılım8,05-0,49-17,94
Soda Sanayii4,861,25-21,36
Sodaş Sodyum Sanayii14,51-0,6248,52
Söktaş2,329,95-12,45
Sönmez Filament4,476,43-8,40
Sönmez Pamuklu4,183,98-15,04
Sumaş Suni Tahta8,05-2,90-18,69
Şeker Fin. Kir.4,701,08-1,67
Şekerbank0,872,35-33,59
Şişe Cam3,92-0,76-25,62
Şok Marketler9,143,86-15,06
T. Halk Bankası4,900,00-17,09
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası25,42-2,61-41,70
T.S.K.B.0,921,10-23,97
T.Tuborg12,800,397,56
Taç Tarım Ürünleri1,67-46,47
Tat Gıda5,843,55-4,01
TAV Havalimanları15,97-3,04-41,21
Taze Kuru Gıda5,623,12-22,38
Tek-Art Turizm0,75-2,60-40,48
Tekfen Holding12,27-0,32-36,49
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,660,1834,76
Temapol Polimer Plastik4,606,98-11,88
TGS Dış Ticaret2,95-4,84-36,83
Tofaş Oto. Fab.16,18-1,94-30,57
Torunlar GMYO1,790,00-34,91
Trabzon Liman8,07-0,62-24,30
Trabzonspor Sportif2,673,0924,19
Trakya Cam2,691,89-23,14
Trend GMYO1,909,83-13,64
TSKB GMYO1,34-0,740,00
Tuğçelik3,526,67-10,89
Tukaş8,700,12-29,55
Turcas Petrol1,81-0,55-32,21
Turkcell12,49-0,24-9,49
Tümosan Motor ve Traktör4,191,21-34,63
Tüpraş74,50-1,97-41,25
Türk Hava Yolları8,64-2,48-40,25
Türk Prysmian Kablo2,84-0,359,23
Türk Telekom6,661,52-9,63
Türk Traktör39,04-1,31-26,22
Türker Proje Gayrimenkul27,40-2,91-34,76
Ufuk Yatırım2,483,33-3,88
Ulaşlar Turizm Yat.1,333,91-37,26
Ulusoy Elektrik28,420,146,84
Ulusoy Un Sanayi4,191,459,69
Umpaş Holding0,390,00-37,10
Uşak Seramik1,090,93-35,50
Utopya Turizm3,070,99-37,60
Uzertaş Boya2,31-9,774,05
Ülker Bisküvi19,330,16-13,55
Ünye Çimento3,660,83-31,97
Vakıf Fin. Kir.1,591,27-34,30
Vakıf GMYO1,840,55-25,51
Vakıf Yat. Ort.1,550,00-33,48
Vakıflar Bankası4,510,45-18,15
Vakko Tekstil3,91-1,76-13,88
Vanet Gıda1,01-0,98-29,37
Verusa Holding13,61-1,02-26,67
Verusaturk Girisim3,452,99-35,99
Vestel10,200,99-19,18
Vestel Beyaz Eşya15,650,71-27,55
Viking Kağıt4,25-1,62127,27
Yapı Kredi Koray GMYO2,235,19-7,85
Yapı ve Kredi Bank.1,880,00-24,19
Yaprak Süt ve Besi Çift.6,097,98-2,87
Yataş5,17-0,96-29,56
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,40-2,78-13,04
Yeni Gimat GMYO12,690,55-2,46
Yeşil GMYO0,370,00-42,19
Yeşil Yapı0,360,00-45,45
Yeşil Yatırım Holding8,00-0,25-28,76
Yibitaş İnşaat Malzeme4.899,900,0066,38
Yonga Mobilya9,06-0,44-1,95
Yükselen Çelik5,32-2,03-13,21
Yünsa8,25-3,17-18,24
Zorlu Enerji1,030,00-36,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT