1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)34.000,00-0,1512,66
İş Bankası (C)4,62-2,12-27,93
İş Bankası (Kur.)306.000,1045,72
İş Fin.Kir.2,870,00-24,47
İş Girişim3,342,77-12,11
İş GMYO1,280,79-27,27
İş Y. Men. Değ.3,96-1,74-1,66
İş Yat. Ort.2,07-3,2728,47
İşbir Holding440,000,002,33
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,432,38-30,65
İttifak Holding2,129,84-43,01
İz Hayvancılık Tarım1,892,16-27,77
İzmir Demir Çelik9,000,009,89
İzmir Fırça1,64-1,80-8,89
Jantsa Jant Sanayi53,00-2,66-9,09
Kafein Yazılım11,90-4,346,82
Kapital Yat. Holding2,350,00-2,89
Kaplamin5,360,94-3,42
Kardemir (A)1,941,57-26,79
Kardemir (B)1,921,05-27,27
Kardemir (D)1,952,63-26,69
Karel Elektronik12,83-3,53-11,70
Karsan Otomotiv1,270,79-19,62
Karsu Tekstil2,248,74-30,86
Kartonsan335,00-1,18-14,08
Katmerciler Ekipman2,42-1,63-36,98
Kent Gıda185,303,465,40
Kerevitaş Gıda3,27-3,250,31
Kervansaray Yat. Holding0,300,00-45,45
Kiler GMYO2,191,86-42,22
Klimasan Klima12,40-3,13-43,84
Koç Holding13,23-1,49-34,89
Konfrut Gıda7,25-0,14-7,29
Konya Çimento177,700,11-34,50
Kordsa Teknik Tekstil9,41-0,95-26,00
Koza Altın59,80-2,53-19,24
Koza Madencilik8,90-1,98-11,27
Körfez GMYO1,971,03-17,57
Kristal Kola1,290,00-14,57
Kron Telekomünikasyon15,50-2,3321,86
Kuştur Kuşadası Turizm23,00-4,56-2,95
Kuyumcukent Gayrimenkul1,180,00-28,48
Kütahya Porselen6,34-3,79-4,23
Lider Faktoring2,84-2,07-22,62
Link Bilgisayar21,06-2,8616,03
Logo Yazılım58,95-1,26-3,04
Lokman Hekim Sağlık5,84-3,471,04
Lüks Kadife7,380,82-14,58
Makina Takım1,273,25-32,45
Mardin Çimento4,98-0,60-15,88
Marka Yatırım Holding1,015,21-14,41
Marmaris Altınyunus61,202,34-13,80
Marshall42,18-1,72-11,27
Martı GMYO0,781,30-22,77
Martı Otel0,603,45-34,07
Mavi Giyim32,34-3,69-44,15
Mazhar Zorlu Holding11,30-1,74-6,53
Mega Polietilen1,7610,00-20,00
Menderes Tekstil1,241,64-5,34
Mensa0,268,33-18,75
Merit Turizm13,503,85-30,56
Merko Gıda1,09-4,393,81
Metal Gayrimenkul0,640,00-29,67
Metemtur Otelcilik1,31-0,76-26,40
Metro Holding0,92-1,08-33,33
Metro Petrol ve Tesisleri1,269,57-35,71
Metro Yatırım Ortaklığı3,13-9,80-61,45
Migros Ticaret22,56-0,44-6,85
Milpa2,091,95-4,57
Mistral GMYO1,590,00-15,87
MLP Sağlık13,160,46-17,75
MMC San. Ve Tic. Yat.0,850,00-25,44
Mondi Tire Kutsan6,503,3457,00
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.088,601,43
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,350,1228,54
Net Holding1,422,16-45,38
Netaş Telekom.10,20-1,07-21,90
Niğbaş Niğde Beton5,68-2,07-8,39
Nuh Çimento9,190,77-22,64
Nurol GMYO2,62-0,76-26,61
Odaş Elektrik1,381,47-4,55
Olmuksan-IP4,00-1,2356,19
Orge Enerji Elektrik4,10-0,73-17,34
Orma Orman Mahsulleri3,595,5930,07
Osmanlı Menkul6,97-3,3365,95
Ostim Endüstriyel Yat1,551,31-7,74
Otokar105,301,54-28,39
Oyak Yat. Ort.4,83-6,03107,30
Oylum Sınai Yatırımlar3,181,272,95
Özak GMYO2,340,43-8,95
Özbal Çelik Boru1,330,76-17,49
Özderici GMYO1,100,92-29,94
Özerden Plastik1,99-0,50-12,72
Panora GMYO4,210,96-25,22
Papilon Savunma8,04-0,503,74
Park Elek.Madencilik2,78-1,07-8,85
Parsan11,48-1,88-32,23
Pegasus35,724,44-58,66
Peker GMYO2,49-7,78-20,45
Penguen Gıda3,60-2,4473,91
Pera GMYO0,681,49-27,66
Pergamon Dış Ticaret6,920,14-13,72
Petkim3,339,90-12,60
Petrokent Turizm104,90-0,85-18,11
Pınar Et Ve Un10,03-1,679,38
Pınar Su3,19-2,7437,50
Pınar Süt11,88-4,19-6,24
Plastikkart8,700,58-6,15
Polisan Holding1,95-1,02-35,64
Politeknik Metal63,00-0,16-17,18
Prizma Press Matbaacılık4,780,0011,16
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.166,200,105,27
QNB Finans Fin. Kir.101,00-6,31-21,77
QNB Finansbank34,02-4,11-9,28
Ral Yatırım Holding7,80-5,3414,71
Ray Sigorta2,90-0,34-15,20
Reysaş GMYO6,842,2449,02
Reysaş Lojistik7,260,4165,75
Rhea Girişim1,78-0,5649,58
Rodrigo Tekstil1,390,72-23,20
Royal Halı1,66-2,9221,17
RTA Laboratuvarları5,25-7,89126,29
Sabancı Holding7,09-0,98-22,26
Safkar Ege Soğutmacılık2,661,1422,02
Salix Yatırım Holding5,00-3,85-30,65
Sanel Mühendislik3,905,12-3,70
Sanifoam Sünger4,922,07-1,60
Sanko Pazarlama5,43-1,27-29,84
Saray Matbaacılık1,779,94-1,12
Sarkuysan4,890,821,24
Sasa Polyester8,55-2,5110,61
Say Reklamcılık2,660,0018,75
Sekuro Plastik4,75-0,84-11,38
Selçuk Ecza Deposu7,10-4,9516,39
Selçuk Gıda1,51-1,95-12,21
Senkron Güvenlik2,10-4,98-23,08
Serve Film Prodüksiyon1,58-1,86-0,63
Servet GMYO10,943,2128,71
Seyitler Kimya9,810,6244,48
Silverline Endüstri1,65-1,20-23,61
Sinpaş GMYO0,923,37-20,69
Smartiks Yazılım8,01-3,26-18,35
Soda Sanayii5,130,59-16,99
Sodaş Sodyum Sanayii14,650,2749,95
Söktaş2,43-4,71-8,30
Sönmez Filament4,48-4,07-8,20
Sönmez Pamuklu4,23-6,42-14,02
Sumaş Suni Tahta8,54-13,74
Şeker Fin. Kir.4,750,64-0,63
Şekerbank0,911,11-30,53
Şişe Cam4,150,24-21,25
Şok Marketler9,28-0,43-13,75
T. Halk Bankası5,020,00-15,06
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası25,90-1,07-40,60
T.S.K.B.0,93-1,06-23,14
T.Tuborg12,70-1,786,72
Taç Tarım Ürünleri1,958,33-37,50
Tat Gıda6,06-4,42-0,39
TAV Havalimanları16,972,48-37,53
Taze Kuru Gıda6,06-3,04-16,30
Tek-Art Turizm0,884,76-30,16
Tekfen Holding13,012,44-32,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,262,7949,05
Temapol Polimer Plastik5,03-3,27-3,64
TGS Dış Ticaret3,11-1,89-33,40
Tofaş Oto. Fab.16,25-1,22-30,26
Torunlar GMYO1,860,00-32,36
Trabzon Liman8,37-1,30-21,48
Trabzonspor Sportif3,429,6259,07
Trakya Cam2,890,70-17,43
Trend GMYO2,299,574,09
TSKB GMYO1,521,3313,43
Tuğçelik3,91-2,01-1,01
Tukaş8,51-1,05-31,09
Turcas Petrol2,229,90-16,85
Turkcell12,22-0,81-11,45
Tümosan Motor ve Traktör4,33-0,23-32,45
Tüpraş78,103,44-38,41
Türk Hava Yolları9,00-0,77-37,76
Türk Prysmian Kablo3,14-1,8820,77
Türk Telekom6,50-2,99-11,80
Türk Traktör40,000,60-24,40
Türker Proje Gayrimenkul30,24-1,50-28,00
Ufuk Yatırım3,099,9619,77
Ulaşlar Turizm Yat.1,599,66-25,00
Ulusoy Elektrik28,04-0,995,41
Ulusoy Un Sanayi4,27-0,7011,78
Umpaş Holding0,432,38-30,65
Uşak Seramik1,240,00-26,63
Utopya Turizm3,824,09-22,36
Uzertaş Boya2,20-4,76-0,90
Ülker Bisküvi19,800,76-11,45
Ünye Çimento3,771,34-29,93
Vakıf Fin. Kir.1,670,60-30,99
Vakıf GMYO1,970,51-20,24
Vakıf Yat. Ort.1,714,27-26,61
Vakıflar Bankası4,56-1,72-17,24
Vakko Tekstil4,08-0,97-10,13
Vanet Gıda1,090,00-23,78
Verusa Holding14,90-1,19-19,72
Verusaturk Girisim3,810,00-29,31
Vestel10,53-0,19-16,56
Vestel Beyaz Eşya16,06-0,74-25,65
Viking Kağıt3,89-1,77108,02
Yapı Kredi Koray GMYO2,20-2,65-9,09
Yapı ve Kredi Bank.1,86-1,59-25,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.6,71-1,477,02
Yataş5,260,38-28,34
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,47-0,68-8,70
Yeni Gimat GMYO12,54-0,79-3,61
Yeşil GMYO0,390,00-39,06
Yeşil Yapı0,380,00-42,42
Yeşil Yatırım Holding8,34-1,18-25,73
Yibitaş İnşaat Malzeme4.575,00-8,5355,35
Yonga Mobilya9,41-0,631,84
Yükselen Çelik5,84-0,17-4,73
Yünsa8,901,48-11,79
Zorlu Enerji1,060,00-34,97

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT