1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)32.500,004,677,69
İş Bankası (C)4,641,53-27,61
İş Bankası (Kur.)310.000,1047,62
İş Fin.Kir.2,923,18-23,16
İş Girişim3,411,79-10,26
İş GMYO1,352,27-23,30
İş Y. Men. Değ.3,942,34-2,15
İş Yat. Ort.2,143,3832,81
İşbir Holding449,008,174,42
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,464,55-25,81
İttifak Holding2,271,79-38,98
İz Hayvancılık Tarım2,479,78-5,60
İzmir Demir Çelik9,101,1111,11
İzmir Fırça1,482,78-17,78
Jantsa Jant Sanayi46,240,96-13,06
Kafein Yazılım11,893,396,73
Kapital Yat. Holding2,290,44-5,37
Kaplamin4,964,42-10,63
Kardemir (A)2,002,56-24,53
Kardemir (B)1,992,58-24,62
Kardemir (D)2,043,03-23,31
Karel Elektronik13,222,64-9,02
Karsan Otomotiv1,353,05-14,56
Karsu Tekstil2,321,75-28,40
Kartonsan330,902,29-15,13
Katmerciler Ekipman2,779,06-27,86
Kent Gıda184,501,154,95
Kerevitaş Gıda3,252,52-0,31
Kervansaray Yat. Holding0,349,68-38,18
Kiler GMYO2,143,38-43,54
Klimasan Klima13,743,23-37,77
Koç Holding14,034,08-29,88
Konfrut Gıda7,123,04-8,95
Konya Çimento185,102,21-31,77
Kordsa Teknik Tekstil9,341,85-26,55
Koza Altın62,054,20-16,21
Koza Madencilik9,514,16-5,18
Körfez GMYO1,902,70-20,50
Kristal Kola1,263,28-16,56
Kron Telekomünikasyon16,557,1230,11
Kuştur Kuşadası Turizm22,101,66-6,75
Kuyumcukent Gayrimenkul1,314,80-20,61
Kütahya Porselen6,533,65-1,36
Lider Faktoring2,863,62-22,07
Link Bilgisayar21,442,9818,13
Logo Yazılım60,603,41-0,33
Lokman Hekim Sağlık5,672,16-1,90
Lüks Kadife6,923,28-19,91
Makina Takım1,272,42-32,45
Mardin Çimento5,162,58-12,84
Marka Yatırım Holding1,045,05-11,86
Marmaris Altınyunus71,659,980,92
Marshall42,441,34-10,73
Martı GMYO0,823,80-18,81
Martı Otel0,613,39-32,97
Mavi Giyim35,624,83-38,48
Mazhar Zorlu Holding11,203,23-7,36
Mega Polietilen1,824,00-17,27
Menderes Tekstil1,245,98-5,34
Mensa0,283,70-12,50
Merit Turizm13,896,85-28,55
Merko Gıda1,060,950,95
Metal Gayrimenkul0,809,59-12,09
Metemtur Otelcilik1,414,44-20,79
Metro Holding0,984,26-28,99
Metro Petrol ve Tesisleri1,422,90-27,55
Metro Yatırım Ortaklığı2,841,79-65,02
Migros Ticaret24,242,360,08
Milpa2,063,52-5,94
Mistral GMYO1,661,84-12,17
MLP Sağlık13,301,92-16,87
MMC San. Ve Tic. Yat.0,85-3,41-25,44
Mondi Tire Kutsan7,055,2270,29
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,001,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,542,2930,03
Net Holding1,381,47-46,92
Netaş Telekom.10,644,42-18,53
Niğbaş Niğde Beton5,750,00-7,26
Nuh Çimento9,241,09-15,88
Nurol GMYO2,746,20-23,25
Odaş Elektrik1,402,94-3,16
Olmuksan-IP3,841,0549,94
Orge Enerji Elektrik4,427,02-10,89
Orma Orman Mahsulleri3,447,5024,64
Osmanlı Menkul6,502,2054,76
Ostim Endüstriyel Yat1,638,67-2,98
Otokar108,302,56-26,35
Oyak Yat. Ort.4,869,95108,58
Oylum Sınai Yatırımlar2,883,60-6,76
Özak GMYO2,350,86-8,56
Özbal Çelik Boru1,320,76-18,11
Özderici GMYO1,132,73-28,03
Özerden Plastik2,557,1411,84
Panora GMYO4,282,64-23,98
Papilon Savunma8,442,558,90
Park Elek.Madencilik2,794,10-8,52
Parsan12,052,12-28,87
Pegasus35,366,19-59,07
Peker GMYO2,423,42-22,68
Penguen Gıda3,422,7065,22
Pera GMYO0,722,86-23,40
Pergamon Dış Ticaret7,393,79-7,86
Petkim3,430,59-9,97
Petrokent Turizm126,709,98-1,09
Pınar Et Ve Un10,152,0110,69
Pınar Su2,932,4526,29
Pınar Süt11,873,67-6,31
Plastikkart8,441,44-8,95
Polisan Holding1,961,97-35,05
Politeknik Metal62,95-0,08-17,25
Prizma Press Matbaacılık5,190,5820,70
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.170,500,095,66
QNB Finans Fin. Kir.103,100,19-20,14
QNB Finansbank38,505,482,67
Ral Yatırım Holding8,000,0017,65
Ray Sigorta3,319,97-3,22
Reysaş GMYO6,405,4439,43
Reysaş Lojistik7,066,8161,19
Rhea Girişim1,751,7447,06
Rodrigo Tekstil1,360,00-24,86
Royal Halı1,610,0017,52
RTA Laboratuvarları4,579,8696,98
Sabancı Holding7,481,22-17,98
Safkar Ege Soğutmacılık2,694,6723,39
Salix Yatırım Holding4,710,86-34,67
Sanel Mühendislik4,588,0213,09
Sanifoam Sünger5,390,567,80
Sanko Pazarlama5,333,09-31,14
Saray Matbaacılık1,583,27-11,73
Sarkuysan4,920,611,86
Sasa Polyester9,108,0817,72
Say Reklamcılık2,482,4810,71
Sekuro Plastik4,301,18-19,78
Selçuk Ecza Deposu7,292,3919,51
Selçuk Gıda1,657,14-4,07
Senkron Güvenlik2,086,12-23,81
Serve Film Prodüksiyon1,907,9519,50
Servet GMYO10,533,1323,88
Seyitler Kimya10,040,3047,86
Silverline Endüstri2,179,600,46
Sinpaş GMYO1,00-0,99-13,79
Smartiks Yazılım8,043,08-18,04
Soda Sanayii5,331,91-13,75
Sodaş Sodyum Sanayii15,002,0453,53
Söktaş2,604,84-1,89
Sönmez Filament4,424,74-9,43
Sönmez Pamuklu4,282,64-13,01
Sumaş Suni Tahta8,01-4,64-19,09
Şeker Fin. Kir.4,731,07-1,05
Şekerbank0,902,27-31,30
Şişe Cam4,261,91-19,17
Şok Marketler9,48-0,21-11,90
T. Halk Bankası5,011,42-15,23
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası27,629,95-36,65
T.S.K.B.0,932,20-23,14
T.Tuborg12,960,708,91
Taç Tarım Ürünleri2,619,66-16,35
Tat Gıda6,121,830,60
TAV Havalimanları16,532,54-39,15
Taze Kuru Gıda6,183,34-14,64
Tek-Art Turizm0,925,75-26,98
Tekfen Holding13,983,63-27,64
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,043,9643,81
Temapol Polimer Plastik4,863,62-6,90
TGS Dış Ticaret3,154,30-32,55
Tofaş Oto. Fab.18,299,13-21,51
Torunlar GMYO2,072,99-24,73
Trabzon Liman8,762,22-17,82
Trabzonspor Sportif3,139,8245,58
Trakya Cam3,031,34-13,43
Trend GMYO2,928,1532,73
TSKB GMYO1,541,9914,93
Tuğçelik3,826,41-3,29
Tukaş8,651,53-29,96
Turcas Petrol2,482,48-7,12
Turkcell12,641,12-8,41
Tümosan Motor ve Traktör4,703,52-26,68
Tüpraş85,050,29-32,93
Türk Hava Yolları9,101,90-37,07
Türk Prysmian Kablo3,062,3417,69
Türk Telekom6,611,85-10,31
Türk Traktör43,222,90-18,32
Türker Proje Gayrimenkul30,002,74-28,57
Ufuk Yatırım2,990,0015,89
Ulaşlar Turizm Yat.1,662,47-21,70
Ulusoy Elektrik28,301,006,39
Ulusoy Un Sanayi4,442,5416,23
Umpaş Holding0,43-2,27-30,65
Uşak Seramik1,254,17-26,04
Utopya Turizm3,852,67-21,75
Uzertaş Boya2,968,4233,33
Ülker Bisküvi20,761,76-7,16
Ünye Çimento3,952,86-26,58
Vakıf Fin. Kir.1,733,59-28,51
Vakıf GMYO2,043,03-17,41
Vakıf Yat. Ort.1,764,14-24,46
Vakıflar Bankası4,531,57-17,79
Vakko Tekstil3,942,07-13,22
Vanet Gıda1,19-4,03-16,78
Verusa Holding15,303,24-17,56
Verusaturk Girisim3,762,73-30,24
Vestel10,563,53-16,32
Vestel Beyaz Eşya16,062,95-25,65
Viking Kağıt3,741,08100,00
Yapı Kredi Koray GMYO2,163,35-10,74
Yapı ve Kredi Bank.1,862,20-25,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,534,4136,04
Yataş5,743,80-21,80
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,593,92-1,24
Yeni Gimat GMYO12,81-0,31-1,54
Yeşil GMYO0,430,00-32,81
Yeşil Yapı0,425,00-36,36
Yeşil Yatırım Holding8,753,92-22,08
Yibitaş İnşaat Malzeme4.649,70-3,0557,88
Yonga Mobilya9,512,812,92
Yükselen Çelik6,084,47-0,82
Yünsa8,854,49-12,29
Zorlu Enerji1,122,75-31,29

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT