1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)32.200,00-4,886,69
İş Bankası (C)4,720,21-26,37
İş Bankası (Kur.)340.000,0061,91
İş Fin.Kir.2,93-0,68-22,89
İş Girişim3,720,27-2,11
İş GMYO1,36-0,73-22,73
İş Y. Men. Değ.3,920,51-2,65
İş Yat. Ort.2,10-1,4130,33
İşbir Holding445,000,953,49
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,48-2,04-22,58
İttifak Holding2,160,00-41,94
İz Hayvancılık Tarım2,60-4,06-0,63
İzmir Demir Çelik9,57-2,9416,85
İzmir Fırça1,49-3,87-17,22
Jantsa Jant Sanayi45,54-2,48-14,38
Kafein Yazılım12,020,177,90
Kapital Yat. Holding2,28-0,44-5,79
Kaplamin5,10-3,23-8,11
Kardemir (A)2,01-1,47-24,15
Kardemir (B)2,00-0,99-24,24
Kardemir (D)2,02-0,98-24,06
Karel Elektronik12,99-1,96-10,60
Karsan Otomotiv1,35-0,74-14,56
Karsu Tekstil2,20-1,79-32,10
Kartonsan352,404,26-9,62
Katmerciler Ekipman2,74-1,44-28,65
Kent Gıda194,201,5210,47
Kerevitaş Gıda3,23-0,92-0,92
Kervansaray Yat. Holding0,408,11-27,27
Kiler GMYO2,220,00-41,42
Klimasan Klima13,60-1,09-38,41
Koç Holding14,610,90-26,98
Konfrut Gıda6,97-2,11-10,87
Konya Çimento206,109,98-24,03
Kordsa Teknik Tekstil9,680,83-23,87
Koza Altın63,650,87-14,04
Koza Madencilik10,343,403,09
Körfez GMYO1,93-0,52-19,25
Kristal Kola1,341,52-11,26
Kron Telekomünikasyon16,92-1,4633,02
Kuştur Kuşadası Turizm22,50-2,17-5,06
Kuyumcukent Gayrimenkul1,29-0,77-21,82
Kütahya Porselen6,48-1,07-2,11
Lider Faktoring2,910,00-20,71
Link Bilgisayar21,94-0,2720,88
Logo Yazılım62,452,552,71
Lokman Hekim Sağlık5,48-0,36-5,19
Lüks Kadife7,351,24-14,93
Makina Takım1,30-1,52-30,85
Mardin Çimento5,070,00-14,36
Marka Yatırım Holding1,120,00-5,08
Marmaris Altınyunus64,75-5,68-8,80
Marshall44,66-0,49-6,06
Martı GMYO0,926,98-8,91
Martı Otel0,748,82-18,68
Mavi Giyim38,103,59-34,20
Mazhar Zorlu Holding11,701,83-3,23
Mega Polietilen1,75-2,78-20,45
Menderes Tekstil1,24-0,80-5,34
Mensa0,27-6,90-15,62
Merit Turizm14,604,29-24,90
Merko Gıda1,06-1,850,95
Metal Gayrimenkul0,969,095,49
Metemtur Otelcilik1,626,58-8,99
Metro Holding1,01-0,98-26,81
Metro Petrol ve Tesisleri1,43-2,05-27,04
Metro Yatırım Ortaklığı2,52-0,79-68,97
Migros Ticaret23,540,60-2,81
Milpa2,150,47-1,83
Mistral GMYO1,62-1,82-14,29
MLP Sağlık13,17-0,98-17,69
MMC San. Ve Tic. Yat.0,83-1,19-27,19
Mondi Tire Kutsan7,42-2,3779,23
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,001,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,75-2,3931,68
Net Holding1,482,78-43,08
Netaş Telekom.10,95-0,36-16,16
Niğbaş Niğde Beton5,65-5,04-8,87
Nuh Çimento9,31-1,06-15,25
Nurol GMYO2,71-0,73-24,09
Odaş Elektrik1,39-2,11-3,85
Olmuksan-IP3,62-2,4341,35
Orge Enerji Elektrik4,240,00-14,52
Orma Orman Mahsulleri3,480,0026,09
Osmanlı Menkul6,902,2264,29
Ostim Endüstriyel Yat1,762,334,76
Otokar112,50-0,53-23,49
Oyak Yat. Ort.5,584,49139,48
Oylum Sınai Yatırımlar2,87-2,05-7,08
Özak GMYO2,430,83-5,45
Özbal Çelik Boru1,36-1,45-15,63
Özderici GMYO1,234,24-21,66
Özerden Plastik2,402,135,26
Panora GMYO4,442,30-21,14
Papilon Savunma8,58-0,8110,71
Park Elek.Madencilik2,76-0,72-9,51
Parsan11,99-0,91-29,22
Pegasus41,703,53-51,74
Peker GMYO2,748,73-12,46
Penguen Gıda3,44-0,5866,18
Pera GMYO0,72-1,37-23,40
Pergamon Dış Ticaret8,073,460,62
Petkim3,41-0,29-10,50
Petrokent Turizm126,400,96-1,33
Pınar Et Ve Un11,013,1920,07
Pınar Su2,93-1,6826,29
Pınar Süt11,81-0,42-6,79
Plastikkart8,450,00-8,85
Polisan Holding2,060,98-31,73
Politeknik Metal65,151,72-14,36
Prizma Press Matbaacılık5,08-1,7418,14
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.173,700,155,95
QNB Finans Fin. Kir.105,801,24-18,05
QNB Finansbank39,501,285,33
Ral Yatırım Holding7,01-0,433,09
Ray Sigorta3,665,487,02
Reysaş GMYO6,68-0,6045,53
Reysaş Lojistik7,36-0,1468,04
Rhea Girişim1,72-1,1544,54
Rodrigo Tekstil1,40-1,41-22,65
Royal Halı1,740,0027,01
RTA Laboratuvarları5,3910,00132,33
Sabancı Holding7,54-0,79-17,32
Safkar Ege Soğutmacılık2,56-0,3917,43
Salix Yatırım Holding4,61-1,28-36,06
Sanel Mühendislik4,400,008,64
Sanifoam Sünger5,400,008,00
Sanko Pazarlama5,54-0,36-28,42
Saray Matbaacılık1,721,78-3,91
Sarkuysan4,860,410,62
Sasa Polyester9,202,9119,02
Say Reklamcılık2,500,4011,61
Sekuro Plastik4,10-2,61-23,51
Selçuk Ecza Deposu7,01-1,6814,92
Selçuk Gıda1,57-3,09-8,72
Senkron Güvenlik2,100,00-23,08
Serve Film Prodüksiyon2,149,7434,59
Servet GMYO10,93-6,1828,59
Seyitler Kimya10,200,1050,22
Silverline Endüstri2,223,262,78
Sinpaş GMYO0,98-2,00-15,52
Smartiks Yazılım7,90-1,50-19,47
Soda Sanayii5,26-0,75-14,89
Sodaş Sodyum Sanayii15,390,5957,52
Söktaş2,77-2,814,53
Sönmez Filament4,30-0,23-11,89
Sönmez Pamuklu4,28-0,47-13,01
Sumaş Suni Tahta8,19-0,12-17,27
Şeker Fin. Kir.4,64-0,22-2,93
Şekerbank0,910,00-30,53
Şişe Cam4,300,94-18,41
Şok Marketler9,15-0,87-14,96
T. Halk Bankası5,00-0,60-15,40
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası33,409,94-23,39
T.S.K.B.0,930,00-23,14
T.Tuborg13,18-0,4510,76
Taç Tarım Ürünleri3,097,67-0,96
Tat Gıda6,02-0,33-1,05
TAV Havalimanları17,070,53-37,16
Taze Kuru Gıda6,21-0,32-14,23
Tek-Art Turizm1,064,95-15,87
Tekfen Holding13,59-0,15-29,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,55-0,3055,95
Temapol Polimer Plastik4,750,64-9,00
TGS Dış Ticaret3,32-0,90-28,91
Tofaş Oto. Fab.18,58-0,80-20,27
Torunlar GMYO2,343,08-14,91
Trabzon Liman8,880,34-16,70
Trabzonspor Sportif3,452,3760,47
Trakya Cam3,04-0,65-13,14
Trend GMYO2,82-9,9028,18
TSKB GMYO1,540,0014,93
Tuğçelik3,68-0,54-6,84
Tukaş9,300,32-24,70
Turcas Petrol2,520,80-5,62
Turkcell12,942,29-6,23
Tümosan Motor ve Traktör4,800,42-25,12
Tüpraş90,750,89-28,43
Türk Hava Yolları9,550,21-33,96
Türk Prysmian Kablo3,270,6225,77
Türk Telekom6,902,37-6,38
Türk Traktör43,30-0,23-18,16
Türker Proje Gayrimenkul32,923,07-21,62
Ufuk Yatırım3,040,0017,83
Ulaşlar Turizm Yat.1,65-1,20-22,17
Ulusoy Elektrik28,902,638,65
Ulusoy Un Sanayi4,37-0,6814,40
Umpaş Holding0,43-4,44-30,65
Uşak Seramik1,250,00-26,04
Utopya Turizm3,910,26-20,53
Uzertaş Boya2,42-9,709,01
Ülker Bisküvi20,840,58-6,80
Ünye Çimento3,90-0,76-27,51
Vakıf Fin. Kir.1,71-0,58-29,34
Vakıf GMYO2,030,00-17,81
Vakıf Yat. Ort.1,77-2,75-24,03
Vakıflar Bankası4,48-0,44-18,69
Vakko Tekstil3,93-1,50-13,44
Vanet Gıda1,20-0,83-16,08
Verusa Holding17,264,86-7,00
Verusaturk Girisim3,99-1,24-25,97
Vestel10,700,94-15,21
Vestel Beyaz Eşya16,550,24-23,38
Viking Kağıt3,67-2,1396,26
Yapı Kredi Koray GMYO2,18-0,46-9,92
Yapı ve Kredi Bank.1,88-0,53-24,19
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,02-3,7227,91
Yataş6,023,97-17,98
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,620,000,62
Yeni Gimat GMYO11,83-0,25-1,18
Yeşil GMYO0,440,00-31,25
Yeşil Yapı0,430,00-34,85
Yeşil Yatırım Holding8,91-0,11-20,66
Yibitaş İnşaat Malzeme4.666,60-2,9958,46
Yonga Mobilya9,250,110,11
Yükselen Çelik6,040,67-1,47
Yünsa8,81-1,56-12,69
Zorlu Enerji1,150,00-29,45

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT