1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)33.066,001,749,56
İş Bankası (C)4,841,89-24,49
İş Bankası (Kur.)340.000,0061,91
İş Fin.Kir.3,060,66-19,47
İş Girişim4,141,478,95
İş GMYO1,410,71-19,89
İş Y. Men. Değ.4,070,991,07
İş Yat. Ort.2,230,0038,39
İşbir Holding444,00-0,223,26
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,502,04-19,35
İttifak Holding2,211,84-40,59
İz Hayvancılık Tarım3,167,1220,77
İzmir Demir Çelik9,40-2,4914,77
İzmir Fırça1,605,96-11,11
Jantsa Jant Sanayi47,022,26-11,60
Kafein Yazılım13,288,5919,21
Kapital Yat. Holding2,270,00-6,20
Kaplamin5,261,74-5,23
Kardemir (A)2,040,49-23,02
Kardemir (B)2,031,00-23,11
Kardemir (D)2,061,48-22,56
Karel Elektronik13,653,96-6,06
Karsan Otomotiv1,371,48-13,29
Karsu Tekstil2,340,00-27,78
Kartonsan357,700,17-8,26
Katmerciler Ekipman2,852,89-25,78
Kent Gıda195,700,5111,32
Kerevitaş Gıda3,311,221,53
Kervansaray Yat. Holding0,400,00-27,27
Kiler GMYO2,270,89-40,11
Klimasan Klima15,301,19-30,71
Koç Holding15,011,21-24,98
Konfrut Gıda7,171,27-8,31
Konya Çimento210,001,89-22,59
Kordsa Teknik Tekstil9,980,81-21,52
Koza Altın66,053,93-10,80
Koza Madencilik10,864,128,28
Körfez GMYO1,993,65-16,74
Kristal Kola1,382,22-8,61
Kron Telekomünikasyon18,224,4143,24
Kuştur Kuşadası Turizm24,506,063,38
Kuyumcukent Gayrimenkul1,322,33-20,00
Kütahya Porselen6,793,032,57
Lider Faktoring2,941,73-19,89
Link Bilgisayar25,404,9639,94
Logo Yazılım66,403,119,21
Lokman Hekim Sağlık5,664,62-2,08
Lüks Kadife7,33-0,95-15,16
Makina Takım1,320,00-29,79
Mardin Çimento5,090,39-14,02
Marka Yatırım Holding1,141,79-3,39
Marmaris Altınyunus63,650,08-10,35
Marshall47,325,63-0,46
Martı GMYO0,943,30-6,93
Martı Otel0,796,76-13,19
Mavi Giyim39,963,68-30,98
Mazhar Zorlu Holding11,70-1,68-3,23
Mega Polietilen1,761,15-20,00
Menderes Tekstil1,290,78-1,53
Mensa0,270,00-15,62
Merit Turizm15,694,60-19,29
Merko Gıda1,090,933,81
Metal Gayrimenkul0,971,046,59
Metemtur Otelcilik1,641,23-7,87
Metro Holding1,020,99-26,09
Metro Petrol ve Tesisleri1,450,00-26,02
Metro Yatırım Ortaklığı2,560,79-68,47
Migros Ticaret23,720,25-2,06
Milpa2,181,40-0,46
Mistral GMYO1,66-1,19-12,17
MLP Sağlık13,371,36-16,44
MMC San. Ve Tic. Yat.0,830,00-27,19
Mondi Tire Kutsan7,27-4,0975,60
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,001,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,940,8333,18
Net Holding1,629,46-37,69
Netaş Telekom.11,290,98-13,55
Niğbaş Niğde Beton6,10-0,81-1,61
Nuh Çimento9,460,85-13,88
Nurol GMYO2,802,56-21,57
Odaş Elektrik1,420,71-1,78
Olmuksan-IP3,650,0042,52
Orge Enerji Elektrik4,381,39-11,69
Orma Orman Mahsulleri3,580,0029,71
Osmanlı Menkul6,85-0,7263,10
Ostim Endüstriyel Yat1,801,697,14
Otokar117,402,09-20,16
Oyak Yat. Ort.5,42-1,99132,62
Oylum Sınai Yatırımlar2,910,69-5,79
Özak GMYO2,40-0,41-6,61
Özbal Çelik Boru1,455,84-10,04
Özderici GMYO1,322,33-15,92
Özerden Plastik2,390,424,82
Panora GMYO4,45-0,22-20,96
Papilon Savunma9,205,0218,71
Park Elek.Madencilik2,820,00-7,54
Parsan12,250,99-27,69
Pegasus44,123,33-48,94
Peker GMYO2,781,09-11,18
Penguen Gıda3,53-0,5670,53
Pera GMYO0,751,35-20,21
Pergamon Dış Ticaret8,140,371,50
Petkim3,430,88-9,97
Petrokent Turizm128,00-0,47-0,08
Pınar Et Ve Un11,392,7124,21
Pınar Su3,010,0029,74
Pınar Süt11,841,11-6,55
Plastikkart8,722,71-5,93
Polisan Holding2,110,96-30,08
Politeknik Metal65,500,46-13,90
Prizma Press Matbaacılık5,00-2,1516,28
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.173,40-0,035,92
QNB Finans Fin. Kir.117,502,26-8,99
QNB Finansbank41,102,759,60
Ral Yatırım Holding6,99-0,712,79
Ray Sigorta4,199,9722,51
Reysaş GMYO6,780,0047,71
Reysaş Lojistik7,45-0,1370,09
Rhea Girişim1,720,0044,54
Rodrigo Tekstil1,430,00-20,99
Royal Halı1,752,3427,74
RTA Laboratuvarları5,929,83155,17
Sabancı Holding7,550,67-17,21
Safkar Ege Soğutmacılık2,651,5321,56
Salix Yatırım Holding4,20-8,70-41,75
Sanel Mühendislik4,400,008,64
Sanifoam Sünger5,42-0,378,40
Sanko Pazarlama5,580,00-27,91
Saray Matbaacılık1,771,14-1,12
Sarkuysan4,962,272,69
Sasa Polyester9,10-0,1117,72
Say Reklamcılık2,631,1517,41
Sekuro Plastik4,293,37-19,96
Selçuk Ecza Deposu7,355,1520,49
Selçuk Gıda1,61-1,23-6,40
Senkron Güvenlik2,15-0,46-21,25
Serve Film Prodüksiyon2,359,8147,80
Servet GMYO10,56-2,6724,24
Seyitler Kimya10,350,8852,43
Silverline Endüstri2,250,904,17
Sinpaş GMYO0,99-1,00-14,66
Smartiks Yazılım8,526,23-13,15
Soda Sanayii5,270,19-14,72
Sodaş Sodyum Sanayii16,054,2264,28
Söktaş2,790,005,28
Sönmez Filament4,432,31-9,22
Sönmez Pamuklu4,443,26-9,76
Sumaş Suni Tahta8,15-0,61-17,68
Şeker Fin. Kir.4,63-0,22-3,14
Şekerbank0,932,20-29,01
Şişe Cam4,341,64-17,65
Şok Marketler9,170,77-14,78
T. Halk Bankası5,080,79-14,04
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası36,7410,00-15,73
T.S.K.B.0,930,00-23,14
T.Tuborg13,290,0011,68
Taç Tarım Ürünleri3,469,8410,90
Tat Gıda6,130,820,76
TAV Havalimanları17,974,90-33,85
Taze Kuru Gıda6,240,32-13,81
Tek-Art Turizm1,081,89-14,29
Tekfen Holding13,690,22-29,14
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,620,0057,62
Temapol Polimer Plastik4,830,63-7,47
TGS Dış Ticaret4,049,78-13,49
Tofaş Oto. Fab.18,43-0,16-20,91
Torunlar GMYO2,331,30-15,27
Trabzon Liman9,162,35-14,07
Trabzonspor Sportif3,946,4983,26
Trakya Cam3,050,33-12,86
Trend GMYO2,78-1,4226,36
TSKB GMYO1,551,3115,67
Tuğçelik3,822,41-3,29
Tukaş10,190,89-17,49
Turcas Petrol2,663,50-0,37
Turkcell13,200,38-4,35
Tümosan Motor ve Traktör4,891,03-23,71
Tüpraş94,153,58-25,75
Türk Hava Yolları9,721,25-32,78
Türk Prysmian Kablo3,440,5832,31
Türk Telekom7,040,28-4,48
Türk Traktör47,543,84-10,15
Türker Proje Gayrimenkul32,60-1,15-22,38
Ufuk Yatırım3,031,0017,44
Ulaşlar Turizm Yat.1,724,24-18,87
Ulusoy Elektrik30,161,6913,38
Ulusoy Un Sanayi5,039,8331,68
Umpaş Holding0,462,22-25,81
Uşak Seramik1,291,57-23,67
Utopya Turizm3,950,77-19,72
Uzertaş Boya2,617,8517,57
Ülker Bisküvi21,501,42-3,85
Ünye Çimento3,930,00-26,95
Vakıf Fin. Kir.1,770,00-26,86
Vakıf GMYO2,141,42-13,36
Vakıf Yat. Ort.1,830,55-21,46
Vakıflar Bankası4,511,58-18,15
Vakko Tekstil4,123,78-9,25
Vanet Gıda1,200,00-16,08
Verusa Holding17,932,46-3,39
Verusaturk Girisim4,070,74-24,49
Vestel11,133,06-11,81
Vestel Beyaz Eşya17,293,59-19,95
Viking Kağıt3,842,95105,35
Yapı Kredi Koray GMYO2,314,05-4,55
Yapı ve Kredi Bank.1,932,12-22,18
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,22-0,3631,10
Yataş6,101,16-16,89
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,691,204,97
Yeni Gimat GMYO11,980,170,07
Yeşil GMYO0,440,00-31,25
Yeşil Yapı0,442,33-33,33
Yeşil Yatırım Holding9,051,34-19,41
Yibitaş İnşaat Malzeme4.747,80-0,9761,22
Yonga Mobilya9,00-2,17-2,60
Yükselen Çelik6,181,810,82
Yünsa9,293,91-7,93
Zorlu Enerji1,160,87-28,83

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT