1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)34.361,00-0,6913,85
İş Bankası (C)5,06-0,59-21,06
İş Bankası (Kur.)374.000,0078,10
İş Fin.Kir.3,180,95-16,32
İş Girişim4,250,4711,84
İş GMYO1,44-0,69-18,18
İş Y. Men. Değ.4,291,666,54
İş Yat. Ort.2,18-0,9135,29
İşbir Holding444,501,023,37
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,609,09-3,23
İttifak Holding2,303,14-38,17
İz Hayvancılık Tarım3,050,3316,57
İzmir Demir Çelik9,701,0418,44
İzmir Fırça1,56-1,27-13,33
Jantsa Jant Sanayi47,560,63-10,58
Kafein Yazılım14,052,5526,12
Kapital Yat. Holding2,26-1,31-6,61
Kaplamin5,15-0,58-7,21
Kardemir (A)2,080,48-21,51
Kardemir (B)2,060,49-21,97
Kardemir (D)2,080,00-21,80
Karel Elektronik14,502,62-0,21
Karsan Otomotiv1,401,45-11,39
Karsu Tekstil2,320,87-28,40
Kartonsan352,800,26-9,52
Katmerciler Ekipman2,951,72-23,18
Kent Gıda196,901,7612,00
Kerevitaş Gıda3,484,196,75
Kervansaray Yat. Holding0,380,00-30,91
Kiler GMYO2,410,84-36,41
Klimasan Klima15,895,65-28,03
Koç Holding15,240,26-23,83
Konfrut Gıda7,362,08-5,88
Konya Çimento210,002,14-22,59
Kordsa Teknik Tekstil10,211,49-19,71
Koza Altın67,201,82-9,25
Koza Madencilik10,950,189,17
Körfez GMYO2,202,33-7,95
Kristal Kola1,525,560,66
Kron Telekomünikasyon18,391,2744,58
Kuştur Kuşadası Turizm25,50-1,247,59
Kuyumcukent Gayrimenkul1,483,50-10,30
Kütahya Porselen7,111,727,40
Lider Faktoring3,486,42-5,18
Link Bilgisayar27,603,7652,07
Logo Yazılım67,401,3510,86
Lokman Hekim Sağlık5,711,60-1,21
Lüks Kadife7,805,55-9,72
Makina Takım1,454,32-22,87
Mardin Çimento5,100,59-13,85
Marka Yatırım Holding1,200,841,69
Marmaris Altınyunus63,400,40-10,70
Marshall48,844,812,73
Martı GMYO0,950,00-5,94
Martı Otel0,871,16-4,40
Mavi Giyim39,700,97-31,43
Mazhar Zorlu Holding12,30-0,401,74
Mega Polietilen1,772,91-19,55
Menderes Tekstil1,350,753,05
Mensa0,280,00-12,50
Merit Turizm16,00-2,32-17,70
Merko Gıda1,143,648,57
Metal Gayrimenkul0,84-9,68-7,69
Metemtur Otelcilik1,744,19-2,25
Metro Holding1,093,81-21,01
Metro Petrol ve Tesisleri1,544,05-21,43
Metro Yatırım Ortaklığı3,209,97-60,59
Migros Ticaret25,064,333,47
Milpa2,280,884,11
Mistral GMYO1,70-0,58-10,05
MLP Sağlık13,330,23-16,69
MMC San. Ve Tic. Yat.0,820,00-28,07
Mondi Tire Kutsan7,092,4671,26
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,001,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,60-0,2430,50
Net Holding1,864,49-28,46
Netaş Telekom.11,491,23-12,02
Niğbaş Niğde Beton6,05-9,70-2,42
Nuh Çimento9,510,63-13,43
Nurol GMYO2,980,68-16,53
Odaş Elektrik1,472,801,68
Olmuksan-IP4,011,7856,58
Orge Enerji Elektrik4,350,00-12,30
Orma Orman Mahsulleri3,550,0028,62
Osmanlı Menkul7,00-4,6366,67
Ostim Endüstriyel Yat1,791,136,55
Otokar117,70-0,51-19,95
Oyak Yat. Ort.5,27-0,57126,18
Oylum Sınai Yatırımlar2,942,44-4,82
Özak GMYO2,410,84-6,23
Özbal Çelik Boru1,502,74-6,94
Özderici GMYO1,390,72-11,46
Özerden Plastik2,350,003,07
Panora GMYO4,530,51-19,13
Papilon Savunma10,154,0030,97
Park Elek.Madencilik3,100,001,64
Parsan13,923,03-17,83
Pegasus55,058,05-36,28
Peker GMYO3,091,64-1,28
Penguen Gıda3,673,6777,29
Pera GMYO0,80-1,23-14,89
Pergamon Dış Ticaret7,94-0,87-1,00
Petkim3,440,29-9,71
Petrokent Turizm131,00-0,832,26
Pınar Et Ve Un12,309,8234,13
Pınar Su3,043,0531,03
Pınar Süt12,506,56-1,34
Plastikkart9,131,90-1,51
Polisan Holding2,170,93-28,09
Politeknik Metal67,851,27-10,81
Prizma Press Matbaacılık4,51-6,634,88
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.171,30-0,135,73
QNB Finans Fin. Kir.107,50-2,27-16,73
QNB Finansbank42,00-1,1812,00
Ral Yatırım Holding6,95-0,142,21
Ray Sigorta4,270,4724,85
Reysaş GMYO6,680,6045,53
Reysaş Lojistik7,401,0968,95
Rhea Girişim1,740,5846,22
Rodrigo Tekstil1,440,00-20,44
Royal Halı1,73-6,4926,28
RTA Laboratuvarları7,169,98208,62
Sabancı Holding7,65-0,26-16,12
Safkar Ege Soğutmacılık2,61-1,5119,72
Salix Yatırım Holding5,101,39-29,26
Sanel Mühendislik4,76-0,8317,53
Sanifoam Sünger6,559,9031,00
Sanko Pazarlama5,630,54-27,26
Saray Matbaacılık1,771,14-1,12
Sarkuysan5,162,386,83
Sasa Polyester8,930,4515,52
Say Reklamcılık2,641,5417,86
Sekuro Plastik4,250,47-20,71
Selçuk Ecza Deposu7,281,3919,34
Selçuk Gıda1,984,2115,12
Senkron Güvenlik2,223,74-18,68
Serve Film Prodüksiyon2,388,6849,69
Servet GMYO10,872,5527,88
Seyitler Kimya10,530,7755,08
Silverline Endüstri2,200,461,85
Sinpaş GMYO1,233,366,03
Smartiks Yazılım9,050,89-7,75
Soda Sanayii5,34-0,19-13,59
Sodaş Sodyum Sanayii17,500,1179,12
Söktaş2,831,436,79
Sönmez Filament4,680,21-4,10
Sönmez Pamuklu4,720,21-4,07
Sumaş Suni Tahta8,150,00-17,68
Şeker Fin. Kir.4,630,65-3,14
Şekerbank0,951,06-27,48
Şişe Cam4,620,22-12,33
Şok Marketler9,211,66-14,41
T. Halk Bankası5,28-0,38-10,66
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası44,269,551,51
T.S.K.B.0,981,03-19,01
T.Tuborg13,19-0,9810,84
Taç Tarım Ürünleri3,371,208,01
Tat Gıda6,434,215,69
TAV Havalimanları19,496,15-28,25
Taze Kuru Gıda6,522,68-9,94
Tek-Art Turizm1,172,63-7,14
Tekfen Holding14,152,02-26,76
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,591,2356,90
Temapol Polimer Plastik4,750,21-9,00
TGS Dış Ticaret4,03-1,71-13,70
Tofaş Oto. Fab.18,70-0,53-19,75
Torunlar GMYO2,290,44-16,73
Trabzon Liman9,642,77-9,57
Trabzonspor Sportif4,555,81111,63
Trakya Cam3,160,96-9,71
Trend GMYO2,43-2,0210,45
TSKB GMYO1,583,9517,91
Tuğçelik3,911,30-1,01
Tukaş11,956,70-3,24
Turcas Petrol2,59-1,15-3,00
Turkcell13,00-0,46-5,80
Tümosan Motor ve Traktör5,140,78-19,81
Tüpraş91,55-1,45-27,80
Türk Hava Yolları10,244,49-29,18
Türk Prysmian Kablo3,501,1634,62
Türk Telekom7,070,43-4,07
Türk Traktör49,683,50-6,11
Türker Proje Gayrimenkul33,041,47-21,33
Ufuk Yatırım3,282,5027,13
Ulaşlar Turizm Yat.1,732,98-18,40
Ulusoy Elektrik29,74-1,5211,80
Ulusoy Un Sanayi5,317,2739,01
Umpaş Holding0,462,22-25,81
Uşak Seramik1,412,17-16,57
Utopya Turizm4,603,84-6,50
Uzertaş Boya2,57-3,0215,77
Ülker Bisküvi21,200,57-5,19
Ünye Çimento3,991,01-25,84
Vakıf Fin. Kir.1,890,53-21,90
Vakıf GMYO2,190,46-11,34
Vakıf Yat. Ort.1,870,00-19,74
Vakıflar Bankası4,680,00-15,06
Vakko Tekstil4,394,77-3,30
Vanet Gıda1,211,68-15,38
Verusa Holding18,370,55-1,02
Verusaturk Girisim4,518,15-16,33
Vestel10,87-1,18-13,87
Vestel Beyaz Eşya18,501,76-14,35
Viking Kağıt3,833,23104,81
Yapı Kredi Koray GMYO2,42-0,410,00
Yapı ve Kredi Bank.2,04-0,97-17,74
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,131,1229,67
Yataş6,140,33-16,35
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,78-0,5610,56
Yeni Gimat GMYO11,80-0,42-1,43
Yeşil GMYO0,496,52-23,44
Yeşil Yapı0,482,13-27,27
Yeşil Yatırım Holding10,196,15-9,26
Yibitaş İnşaat Malzeme5.740,0010,0094,91
Yonga Mobilya9,749,935,41
Yükselen Çelik7,195,2717,29
Yünsa10,144,320,50
Zorlu Enerji1,201,69-26,38

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT