1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)38.900,005,1328,89
İş Bankası (C)4,962,69-22,62
İş Bankası (Kur.)374.000,0078,10
İş Fin.Kir.3,142,28-17,37
İş Girişim5,019,8731,84
İş GMYO1,432,88-18,75
İş Y. Men. Değ.4,746,5217,71
İş Yat. Ort.2,194,2935,91
İşbir Holding470,002,849,30
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,573,64-8,06
İttifak Holding2,956,88-20,70
İz Hayvancılık Tarım3,022,3715,42
İzmir Demir Çelik9,060,0010,62
İzmir Fırça1,891,615,00
Jantsa Jant Sanayi49,062,68-7,76
Kafein Yazılım13,102,7517,59
Kapital Yat. Holding2,180,00-9,92
Kaplamin5,341,52-3,78
Kardemir (A)2,131,91-19,62
Kardemir (B)2,081,46-21,21
Kardemir (D)2,121,92-20,30
Karel Elektronik14,061,88-3,23
Karsan Otomotiv1,465,80-7,59
Karsu Tekstil2,281,79-29,63
Kartonsan355,301,63-8,87
Katmerciler Ekipman2,932,45-23,70
Kent Gıda189,000,857,51
Kerevitaş Gıda3,59-0,5510,12
Kervansaray Yat. Holding0,362,86-34,55
Kiler GMYO2,403,45-36,68
Klimasan Klima15,152,57-31,39
Koç Holding15,153,13-24,28
Konfrut Gıda8,55-0,359,34
Konya Çimento208,501,46-23,15
Kordsa Teknik Tekstil10,322,28-18,84
Koza Altın70,70-1,81-4,52
Koza Madencilik11,47-1,3814,36
Körfez GMYO2,091,95-12,55
Kristal Kola1,621,897,28
Kron Telekomünikasyon18,280,4443,71
Kuştur Kuşadası Turizm24,000,001,27
Kuyumcukent Gayrimenkul1,613,87-2,42
Kütahya Porselen7,042,036,34
Lider Faktoring3,489,78-5,18
Link Bilgisayar27,463,6251,29
Logo Yazılım63,952,325,18
Lokman Hekim Sağlık6,302,279,00
Lüks Kadife8,62-2,49-0,23
Makina Takım1,433,62-23,94
Mardin Çimento5,230,97-11,66
Marka Yatırım Holding1,416,0219,49
Marmaris Altınyunus61,903,00-12,82
Marshall46,660,78-1,85
Martı GMYO0,933,33-7,92
Martı Otel0,803,90-12,09
Mavi Giyim38,562,83-33,40
Mazhar Zorlu Holding13,81-7,9314,23
Mega Polietilen1,954,28-11,36
Menderes Tekstil1,494,2013,74
Mensa0,283,70-12,50
Merit Turizm14,00-9,68-27,98
Merko Gıda1,21-2,4215,24
Metal Gayrimenkul0,771,32-15,38
Metemtur Otelcilik1,683,70-5,62
Metro Holding1,271,60-7,97
Metro Petrol ve Tesisleri1,722,99-12,24
Metro Yatırım Ortaklığı3,490,00-57,02
Migros Ticaret28,90-1,7019,32
Milpa2,244,672,28
Mistral GMYO1,774,12-6,35
MLP Sağlık13,08-0,15-18,25
MMC San. Ve Tic. Yat.0,87-1,14-23,68
Mondi Tire Kutsan7,183,9173,43
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,100,011,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret15,571,4322,41
Net Holding1,774,12-31,92
Netaş Telekom.11,302,91-13,48
Niğbaş Niğde Beton6,383,072,90
Nuh Çimento9,613,00-12,52
Nurol GMYO3,053,39-14,57
Odaş Elektrik1,502,743,76
Olmuksan-IP4,032,0357,36
Orge Enerji Elektrik4,253,16-14,31
Orma Orman Mahsulleri3,713,6334,42
Osmanlı Menkul7,250,0072,62
Ostim Endüstriyel Yat1,861,6410,71
Otokar117,902,52-19,82
Oyak Yat. Ort.5,372,09130,47
Oylum Sınai Yatırımlar3,26-0,315,54
Özak GMYO2,502,88-2,72
Özbal Çelik Boru1,612,55-0,12
Özderici GMYO1,332,31-15,29
Özerden Plastik2,16-0,46-5,26
Panora GMYO4,561,79-18,59
Papilon Savunma9,861,9627,23
Park Elek.Madencilik3,320,308,85
Parsan13,645,17-19,48
Pegasus51,503,17-40,39
Peker GMYO3,393,048,31
Penguen Gıda3,64-2,1575,85
Pera GMYO0,812,53-13,83
Pergamon Dış Ticaret7,881,94-1,75
Petkim3,441,78-9,71
Petrokent Turizm138,401,768,04
Pınar Et Ve Un16,671,7181,79
Pınar Su4,024,4273,28
Pınar Süt15,14-3,8719,49
Plastikkart10,031,218,20
Polisan Holding2,194,29-27,43
Politeknik Metal70,100,72-7,85
Prizma Press Matbaacılık4,063,31-5,58
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.174,500,216,02
QNB Finans Fin. Kir.120,807,57-6,43
QNB Finansbank52,009,9438,67
Ral Yatırım Holding6,803,030,00
Ray Sigorta4,129,8720,47
Reysaş GMYO6,390,6339,22
Reysaş Lojistik7,270,9765,98
Rhea Girişim1,911,0660,50
Rodrigo Tekstil1,421,43-21,55
Royal Halı1,712,4024,82
RTA Laboratuvarları10,459,88350,43
Sabancı Holding7,842,89-14,03
Safkar Ege Soğutmacılık3,249,8348,62
Salix Yatırım Holding5,081,80-29,54
Sanel Mühendislik4,741,7217,04
Sanifoam Sünger7,221,2644,40
Sanko Pazarlama5,834,86-24,68
Saray Matbaacılık1,691,81-5,59
Sarkuysan5,021,213,93
Sasa Polyester8,633,6011,64
Say Reklamcılık2,921,3930,36
Sekuro Plastik4,261,91-20,52
Selçuk Ecza Deposu7,48-0,2725,40
Selçuk Gıda2,021,0017,44
Senkron Güvenlik2,180,93-20,15
Serve Film Prodüksiyon3,309,27107,55
Servet GMYO10,540,9624,00
Seyitler Kimya10,520,3854,93
Silverline Endüstri2,172,360,46
Sinpaş GMYO1,022,00-12,07
Smartiks Yazılım8,382,44-14,58
Soda Sanayii5,722,33-7,44
Sodaş Sodyum Sanayii22,40-9,97129,27
Söktaş2,991,7012,83
Sönmez Filament4,911,660,61
Sönmez Pamuklu4,982,051,22
Sumaş Suni Tahta8,251,85-16,67
Şeker Fin. Kir.4,670,86-2,30
Şekerbank0,953,26-27,48
Şişe Cam4,932,07-6,45
Şok Marketler9,65-0,52-10,32
T. Halk Bankası5,242,34-11,34
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,481,77-4,86
T.S.K.B.1,013,06-16,53
T.Tuborg13,371,1312,35
Taç Tarım Ürünleri3,258,334,17
Tat Gıda7,15-3,5117,53
TAV Havalimanları19,813,77-27,07
Taze Kuru Gıda7,15-0,69-1,24
Tek-Art Turizm1,083,85-14,29
Tekfen Holding14,192,53-26,55
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,351,7651,19
Temapol Polimer Plastik4,664,25-10,73
TGS Dış Ticaret3,723,05-20,34
Tofaş Oto. Fab.20,505,72-12,03
Torunlar GMYO2,334,48-15,27
Trabzon Liman9,862,71-7,50
Trabzonspor Sportif4,41-10,00105,12
Trakya Cam3,404,62-2,86
Trend GMYO2,390,428,64
TSKB GMYO1,562,6316,42
Tuğçelik4,084,623,29
Tukaş12,760,473,32
Turcas Petrol2,523,28-5,62
Turkcell13,382,92-3,04
Tümosan Motor ve Traktör5,251,55-18,10
Tüpraş87,803,66-30,76
Türk Hava Yolları10,533,64-27,18
Türk Prysmian Kablo3,542,6136,15
Türk Telekom6,871,33-6,78
Türk Traktör50,551,71-4,46
Türker Proje Gayrimenkul37,943,66-9,67
Ufuk Yatırım3,250,0025,97
Ulaşlar Turizm Yat.1,93-4,93-8,96
Ulusoy Elektrik32,48-3,6222,11
Ulusoy Un Sanayi7,483,6095,81
Umpaş Holding0,500,00-19,35
Uşak Seramik1,430,70-15,38
Utopya Turizm4,472,76-9,15
Uzertaş Boya2,891,0530,18
Ülker Bisküvi22,80-3,631,97
Ünye Çimento4,492,28-16,54
Vakıf Fin. Kir.1,928,47-20,66
Vakıf GMYO2,399,63-3,24
Vakıf Yat. Ort.1,957,14-16,31
Vakıflar Bankası4,553,17-17,42
Vakko Tekstil4,401,85-3,08
Vanet Gıda1,222,52-14,69
Verusa Holding18,320,94-1,29
Verusaturk Girisim4,482,99-16,88
Vestel11,451,60-9,27
Vestel Beyaz Eşya18,361,94-15,00
Viking Kağıt4,36-3,54133,16
Yapı Kredi Koray GMYO2,554,515,37
Yapı ve Kredi Bank.2,013,08-18,95
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,34-0,7133,01
Yataş5,982,22-18,53
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,821,6813,04
Yeni Gimat GMYO11,691,48-2,35
Yeşil GMYO0,490,00-23,44
Yeşil Yapı0,492,08-25,76
Yeşil Yatırım Holding9,803,16-12,73
Yibitaş İnşaat Malzeme6.820,1010,00131,58
Yonga Mobilya10,75-5,2916,34
Yükselen Çelik7,292,3918,92
Yünsa9,934,98-1,37
Zorlu Enerji1,200,00-26,38


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT