1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)42.999,007,7942,47
İş Bankası (C)4,960,20-22,62
İş Bankası (Kur.)398.000,0089,52
İş Fin.Kir.3,253,50-14,47
İş Girişim5,519,9845,00
İş GMYO1,493,47-15,34
İş Y. Men. Değ.5,022,6624,67
İş Yat. Ort.2,171,4034,67
İşbir Holding524,006,9421,86
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,560,00-9,68
İttifak Holding2,82-6,93-24,19
İz Hayvancılık Tarım2,97-1,3313,51
İzmir Demir Çelik8,90-1,118,67
İzmir Fırça1,901,605,56
Jantsa Jant Sanayi50,353,81-5,34
Kafein Yazılım14,204,9527,47
Kapital Yat. Holding2,295,05-5,37
Kaplamin5,553,930,00
Kardemir (A)2,334,48-12,08
Kardemir (B)2,234,21-15,53
Kardemir (D)2,182,35-18,05
Karel Elektronik14,543,710,07
Karsan Otomotiv1,524,11-3,80
Karsu Tekstil2,403,90-25,93
Kartonsan358,200,87-8,13
Katmerciler Ekipman2,972,06-22,66
Kent Gıda190,601,878,42
Kerevitaş Gıda3,632,2511,35
Kervansaray Yat. Holding0,372,78-32,73
Kiler GMYO2,400,42-36,68
Klimasan Klima15,52-0,32-29,71
Koç Holding14,96-0,40-25,23
Konfrut Gıda9,319,9219,05
Konya Çimento207,000,73-23,70
Kordsa Teknik Tekstil10,461,85-17,74
Koza Altın70,800,28-4,39
Koza Madencilik11,470,5314,36
Körfez GMYO2,163,35-9,62
Kristal Kola1,621,897,28
Kron Telekomünikasyon19,302,4451,73
Kuştur Kuşadası Turizm24,00-1,641,27
Kuyumcukent Gayrimenkul1,57-1,26-4,85
Kütahya Porselen7,142,597,85
Lider Faktoring3,829,774,09
Link Bilgisayar27,26-0,0750,19
Logo Yazılım64,551,336,17
Lokman Hekim Sağlık6,08-0,655,19
Lüks Kadife8,47-0,70-1,97
Makina Takım1,431,42-23,94
Mardin Çimento5,241,35-11,49
Marka Yatırım Holding1,36-2,1615,25
Marmaris Altınyunus65,60-0,76-7,61
Marshall47,040,64-1,05
Martı GMYO0,932,20-7,92
Martı Otel0,812,53-10,99
Mavi Giyim39,882,15-31,12
Mazhar Zorlu Holding14,210,1417,54
Mega Polietilen2,176,37-1,36
Menderes Tekstil1,460,0011,45
Mensa0,293,57-9,38
Merit Turizm16,809,09-13,58
Merko Gıda1,265,0020,00
Metal Gayrimenkul0,802,56-12,09
Metemtur Otelcilik1,700,59-4,49
Metro Holding1,23-0,81-10,87
Metro Petrol ve Tesisleri1,751,74-10,71
Metro Yatırım Ortaklığı3,490,58-57,02
Migros Ticaret29,701,8522,63
Milpa2,414,7810,05
Mistral GMYO1,883,87-0,53
MLP Sağlık12,94-0,08-19,13
MMC San. Ve Tic. Yat.0,82-1,20-28,07
Mondi Tire Kutsan7,09-0,7071,26
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,101,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret15,861,6724,69
Net Holding1,802,86-30,77
Netaş Telekom.11,542,58-11,64
Niğbaş Niğde Beton6,150,00-0,81
Nuh Çimento9,580,10-12,79
Nurol GMYO3,051,33-14,57
Odaş Elektrik1,502,043,76
Olmuksan-IP4,121,7360,88
Orge Enerji Elektrik4,402,56-11,29
Orma Orman Mahsulleri3,851,8539,49
Osmanlı Menkul7,63-0,1381,67
Ostim Endüstriyel Yat1,871,6311,31
Otokar119,401,62-18,80
Oyak Yat. Ort.5,190,00122,75
Oylum Sınai Yatırımlar3,374,669,10
Özak GMYO2,440,00-5,06
Özbal Çelik Boru1,652,482,37
Özderici GMYO1,330,76-15,29
Özerden Plastik2,231,36-2,19
Panora GMYO4,561,11-18,59
Papilon Savunma10,122,2831,32
Park Elek.Madencilik3,391,8011,15
Parsan14,195,03-16,23
Pegasus49,68-4,28-42,50
Peker GMYO3,452,6810,22
Penguen Gıda3,591,1373,43
Pera GMYO0,811,25-13,83
Pergamon Dış Ticaret7,930,89-1,12
Petkim3,451,17-9,45
Petrokent Turizm145,802,5313,82
Pınar Et Ve Un16,313,5677,86
Pınar Su4,439,9390,95
Pınar Süt15,002,6018,39
Plastikkart9,83-1,606,04
Polisan Holding2,200,46-27,09
Politeknik Metal71,001,36-6,67
Prizma Press Matbaacılık3,97-1,24-7,67
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.175,500,096,11
QNB Finans Fin. Kir.126,202,19-2,25
QNB Finansbank55,005,7746,67
Ral Yatırım Holding7,011,893,09
Ray Sigorta4,498,9831,29
Reysaş GMYO6,28-0,4836,82
Reysaş Lojistik7,16-0,4263,47
Rhea Girişim1,92-1,0361,34
Rodrigo Tekstil1,579,79-13,26
Royal Halı1,830,0033,58
RTA Laboratuvarları11,509,94395,69
Sabancı Holding7,75-0,39-15,02
Safkar Ege Soğutmacılık3,569,8863,30
Salix Yatırım Holding5,302,91-26,49
Sanel Mühendislik4,70-0,2116,05
Sanifoam Sünger7,14-4,5542,80
Sanko Pazarlama6,214,90-19,77
Saray Matbaacılık1,701,19-5,03
Sarkuysan5,071,814,97
Sasa Polyester8,500,009,96
Say Reklamcılık2,971,0232,59
Sekuro Plastik4,241,19-20,90
Selçuk Ecza Deposu7,27-0,2721,88
Selçuk Gıda2,239,8529,65
Senkron Güvenlik2,190,00-19,78
Serve Film Prodüksiyon3,659,94129,56
Servet GMYO11,085,8330,35
Seyitler Kimya10,580,3855,82
Silverline Endüstri2,265,124,63
Sinpaş GMYO1,000,00-13,79
Smartiks Yazılım8,862,78-9,68
Soda Sanayii5,730,35-7,28
Sodaş Sodyum Sanayii20,02-9,19108,21
Söktaş2,99-0,3312,83
Sönmez Filament4,941,231,23
Sönmez Pamuklu5,032,652,24
Sumaş Suni Tahta9,445,95-4,65
Şeker Fin. Kir.4,690,21-1,88
Şekerbank0,951,06-27,48
Şişe Cam4,930,41-6,45
Şok Marketler9,781,14-9,11
T. Halk Bankası5,210,58-11,84
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası42,001,20-3,67
T.S.K.B.1,001,01-17,36
T.Tuborg13,31-0,0811,85
Taç Tarım Ürünleri3,353,407,37
Tat Gıda7,252,8419,17
TAV Havalimanları19,85-1,24-26,93
Taze Kuru Gıda7,07-0,14-2,35
Tek-Art Turizm1,113,74-11,90
Tekfen Holding14,17-0,21-26,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,321,1250,48
Temapol Polimer Plastik4,762,59-8,81
TGS Dış Ticaret3,956,18-15,42
Tofaş Oto. Fab.20,341,09-12,71
Torunlar GMYO2,311,32-16,00
Trabzon Liman9,910,41-7,04
Trabzonspor Sportif3,97-9,9884,65
Trakya Cam3,441,18-1,71
Trend GMYO2,350,436,82
TSKB GMYO1,603,2319,40
Tuğçelik4,488,2113,42
Tukaş12,590,561,94
Turcas Petrol2,542,01-4,87
Turkcell13,431,05-2,68
Tümosan Motor ve Traktör5,220,38-18,56
Tüpraş86,60-0,69-31,70
Türk Hava Yolları10,540,19-27,11
Türk Prysmian Kablo3,531,4336,55
Türk Telekom6,911,47-6,24
Türk Traktör51,101,49-3,42
Türker Proje Gayrimenkul40,385,21-3,86
Ufuk Yatırım3,16-0,9422,48
Ulaşlar Turizm Yat.1,92-1,54-9,43
Ulusoy Elektrik32,902,0523,68
Ulusoy Un Sanayi7,797,15103,93
Umpaş Holding0,480,00-22,58
Uşak Seramik1,420,71-15,98
Utopya Turizm4,471,59-9,15
Uzertaş Boya2,57-9,8215,77
Ülker Bisküvi23,000,882,86
Ünye Çimento4,694,92-12,83
Vakıf Fin. Kir.1,950,52-19,42
Vakıf GMYO2,483,770,40
Vakıf Yat. Ort.1,93-1,03-17,17
Vakıflar Bankası4,520,00-17,97
Vakko Tekstil4,553,410,22
Vanet Gıda1,253,31-12,59
Verusa Holding18,440,49-0,65
Verusaturk Girisim4,480,45-16,88
Vestel11,340,35-10,14
Vestel Beyaz Eşya18,19-0,22-15,79
Viking Kağıt4,32-2,70131,02
Yapı Kredi Koray GMYO2,541,204,96
Yapı ve Kredi Bank.2,010,00-18,95
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,29-0,6032,22
Yataş6,041,51-17,71
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,810,5612,42
Yeni Gimat GMYO11,741,03-1,93
Yeşil GMYO0,48-2,04-25,00
Yeşil Yapı0,490,00-25,76
Yeşil Yatırım Holding9,922,59-11,67
Yibitaş İnşaat Malzeme7.168,405,11143,41
Yonga Mobilya10,13-2,609,63
Yükselen Çelik7,430,8121,21
Yünsa10,301,482,31
Zorlu Enerji1,221,67-25,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT