1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)43.400,003,3343,80
İş Bankası (C)4,901,03-23,56
İş Bankası (Kur.)398.000,0089,52
İş Fin.Kir.3,371,20-11,32
İş Girişim5,743,4251,05
İş GMYO1,563,31-11,36
İş Y. Men. Değ.5,040,0025,16
İş Yat. Ort.2,30-0,4342,74
İşbir Holding500,000,0016,28
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,560,00-9,68
İttifak Holding2,54-4,51-31,72
İz Hayvancılık Tarım2,921,3911,60
İzmir Demir Çelik9,19-0,8612,21
İzmir Fırça1,880,004,44
Jantsa Jant Sanayi50,201,41-5,62
Kafein Yazılım15,562,5039,68
Kapital Yat. Holding2,250,00-7,02
Kaplamin5,822,284,86
Kardemir (A)2,310,00-12,83
Kardemir (B)2,280,44-13,64
Kardemir (D)2,230,90-16,17
Karel Elektronik15,393,365,92
Karsan Otomotiv1,573,97-0,63
Karsu Tekstil2,522,02-22,22
Kartonsan378,003,48-3,05
Katmerciler Ekipman3,14-1,26-18,23
Kent Gıda212,3010,0020,76
Kerevitaş Gıda3,892,3719,33
Kervansaray Yat. Holding0,370,00-32,73
Kiler GMYO2,530,80-33,25
Klimasan Klima15,632,49-29,21
Koç Holding14,740,41-26,33
Konfrut Gıda11,269,9643,99
Konya Çimento211,802,57-21,93
Kordsa Teknik Tekstil10,572,52-16,88
Koza Altın70,851,72-4,32
Koza Madencilik11,462,7814,26
Körfez GMYO2,180,93-8,79
Kristal Kola1,738,8114,57
Kron Telekomünikasyon21,483,7768,87
Kuştur Kuşadası Turizm23,500,00-0,84
Kuyumcukent Gayrimenkul1,531,32-7,27
Kütahya Porselen7,364,2511,18
Lider Faktoring3,69-2,120,54
Link Bilgisayar30,567,6168,37
Logo Yazılım78,6510,0029,36
Lokman Hekim Sağlık6,310,649,17
Lüks Kadife8,320,73-3,70
Makina Takım1,473,52-21,81
Mardin Çimento5,21-0,38-11,99
Marka Yatırım Holding1,30-0,7610,17
Marmaris Altınyunus63,100,88-11,13
Marshall46,940,04-1,26
Martı GMYO1,002,04-0,99
Martı Otel0,822,50-9,89
Mavi Giyim39,00-0,91-32,64
Mazhar Zorlu Holding13,701,4813,32
Mega Polietilen2,27-1,303,18
Menderes Tekstil1,481,3712,98
Mensa0,293,57-9,38
Merit Turizm15,42-0,84-20,68
Merko Gıda1,260,8020,00
Metal Gayrimenkul0,85-4,49-6,59
Metemtur Otelcilik1,741,75-2,25
Metro Holding1,221,67-11,59
Metro Petrol ve Tesisleri1,66-0,60-15,31
Metro Yatırım Ortaklığı3,32-1,48-59,11
Migros Ticaret29,521,5121,88
Milpa2,451,6611,87
Mistral GMYO1,840,55-2,65
MLP Sağlık12,950,31-19,06
MMC San. Ve Tic. Yat.0,82-2,38-28,07
Mondi Tire Kutsan7,743,4886,96
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret15,630,2622,88
Net Holding1,821,11-30,00
Netaş Telekom.12,121,08-7,20
Niğbaş Niğde Beton7,00-2,7812,90
Nuh Çimento9,631,37-12,33
Nurol GMYO3,200,95-10,36
Odaş Elektrik1,641,2313,44
Olmuksan-IP4,04-0,7457,75
Orge Enerji Elektrik4,421,38-10,89
Orma Orman Mahsulleri4,659,9368,48
Osmanlı Menkul9,002,27114,29
Ostim Endüstriyel Yat1,920,5214,29
Otokar125,102,54-14,92
Oyak Yat. Ort.5,06-0,20117,17
Oylum Sınai Yatırımlar3,350,308,46
Özak GMYO2,441,67-5,06
Özbal Çelik Boru1,650,002,37
Özderici GMYO1,382,22-12,10
Özerden Plastik2,4210,006,14
Panora GMYO4,631,31-17,35
Papilon Savunma10,631,8237,94
Park Elek.Madencilik3,37-3,7110,49
Parsan13,71-0,07-19,07
Pegasus49,06-1,17-43,22
Peker GMYO3,57-3,2514,06
Penguen Gıda3,651,3976,33
Pera GMYO0,82-1,20-12,77
Pergamon Dış Ticaret8,050,500,37
Petkim3,430,59-9,97
Petrokent Turizm140,90-0,079,99
Pınar Et Ve Un20,949,92128,35
Pınar Su5,359,86130,60
Pınar Süt16,052,2926,68
Plastikkart9,86-1,006,36
Polisan Holding2,272,25-24,77
Politeknik Metal84,7010,0011,34
Prizma Press Matbaacılık3,891,04-9,53
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.176,200,066,17
QNB Finans Fin. Kir.112,40-1,32-12,94
QNB Finansbank55,852,2948,93
Ral Yatırım Holding7,050,003,68
Ray Sigorta5,479,8459,94
Reysaş GMYO6,170,3334,42
Reysaş Lojistik7,21-0,1464,61
Rhea Girişim1,860,5456,30
Rodrigo Tekstil1,889,303,87
Royal Halı1,86-5,1035,77
RTA Laboratuvarları13,919,96499,57
Sabancı Holding7,661,19-16,01
Safkar Ege Soğutmacılık3,492,3560,09
Salix Yatırım Holding5,310,38-26,35
Sanel Mühendislik4,63-0,4314,32
Sanifoam Sünger6,94-1,9838,80
Sanko Pazarlama6,390,95-17,44
Saray Matbaacılık1,811,121,12
Sarkuysan5,333,2910,35
Sasa Polyester8,380,848,41
Say Reklamcılık2,880,0028,57
Sekuro Plastik4,541,11-15,30
Selçuk Ecza Deposu7,661,3228,42
Selçuk Gıda2,554,0848,26
Senkron Güvenlik2,431,25-10,99
Serve Film Prodüksiyon3,807,65138,99
Servet GMYO13,597,3559,88
Seyitler Kimya10,600,0056,11
Silverline Endüstri2,272,715,09
Sinpaş GMYO0,97-3,00-16,38
Smartiks Yazılım9,150,33-6,73
Soda Sanayii6,091,50-1,46
Sodaş Sodyum Sanayii21,105,39119,44
Söktaş2,970,6812,08
Sönmez Filament5,081,604,10
Sönmez Pamuklu5,353,288,74
Sumaş Suni Tahta9,584,47-3,23
Şeker Fin. Kir.4,65-0,43-2,72
Şekerbank0,963,23-26,72
Şişe Cam5,182,17-1,71
Şok Marketler10,589,41-1,67
T. Halk Bankası5,191,17-12,18
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,200,93-5,50
T.S.K.B.1,012,02-16,53
T.Tuborg13,310,0011,85
Taç Tarım Ürünleri3,04-1,30-2,56
Tat Gıda7,642,9625,58
TAV Havalimanları19,280,68-29,02
Taze Kuru Gıda8,529,9417,68
Tek-Art Turizm1,165,45-7,94
Tekfen Holding14,000,65-27,54
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,320,8050,48
Temapol Polimer Plastik4,812,78-7,85
TGS Dış Ticaret4,385,54-6,21
Tofaş Oto. Fab.19,990,96-14,21
Torunlar GMYO2,312,21-16,00
Trabzon Liman10,151,10-4,78
Trabzonspor Sportif4,799,86122,79
Trakya Cam3,571,132,00
Trend GMYO2,441,2410,91
TSKB GMYO1,580,6417,91
Tuğçelik4,370,4610,63
Tukaş12,52-0,161,38
Turcas Petrol2,511,62-5,99
Turkcell13,482,35-2,32
Tümosan Motor ve Traktör5,232,55-18,41
Tüpraş85,301,13-32,73
Türk Hava Yolları10,450,19-27,73
Türk Prysmian Kablo3,754,1745,06
Türk Telekom6,921,32-6,11
Türk Traktör53,101,340,36
Türker Proje Gayrimenkul39,341,65-6,33
Ufuk Yatırım3,405,2631,78
Ulaşlar Turizm Yat.1,99-1,00-6,13
Ulusoy Elektrik33,161,1624,66
Ulusoy Un Sanayi9,659,91152,62
Umpaş Holding0,46-2,13-25,81
Uşak Seramik1,460,69-13,61
Utopya Turizm4,400,46-10,57
Uzertaş Boya2,601,9617,12
Ülker Bisküvi24,208,338,23
Ünye Çimento4,780,63-11,15
Vakıf Fin. Kir.1,920,00-20,66
Vakıf GMYO1,810,564,56
Vakıf Yat. Ort.1,991,02-14,59
Vakıflar Bankası4,480,67-18,69
Vakko Tekstil4,46-0,67-1,76
Vanet Gıda1,398,59-2,80
Verusa Holding18,200,00-1,94
Verusaturk Girisim4,481,36-16,88
Vestel11,852,60-6,10
Vestel Beyaz Eşya18,090,61-16,25
Viking Kağıt4,43-0,23136,90
Yapı Kredi Koray GMYO2,611,957,85
Yapı ve Kredi Bank.2,011,01-18,95
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,191,6130,62
Yataş6,39-1,08-12,94
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,920,5219,25
Yeni Gimat GMYO12,153,401,49
Yeşil GMYO0,470,00-26,56
Yeşil Yapı0,470,00-28,79
Yeşil Yatırım Holding10,002,35-10,95
Yibitaş İnşaat Malzeme7.099,70-4,31141,08
Yonga Mobilya10,950,4618,51
Yükselen Çelik7,17-0,8316,97
Yünsa10,292,492,21
Zorlu Enerji1,220,83-25,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT