1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)41.690,80-1,9038,14
İş Bankası (C)5,061,61-21,06
İş Bankası (Kur.)409.999,9095,24
İş Fin.Kir.3,390,59-10,79
İş Girişim5,691,9749,74
İş GMYO1,55-0,64-11,93
İş Y. Men. Değ.5,050,0025,41
İş Yat. Ort.2,31-1,2843,36
İşbir Holding524,204,8421,91
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,58-1,69-6,45
İttifak Holding2,62-2,60-29,57
İz Hayvancılık Tarım3,659,9439,50
İzmir Demir Çelik9,05-1,2010,50
İzmir Fırça2,272,2526,11
Jantsa Jant Sanayi52,25-0,76-1,76
Kafein Yazılım16,86-3,0551,35
Kapital Yat. Holding2,707,5711,57
Kaplamin5,83-2,025,05
Kardemir (A)2,27-0,44-14,34
Kardemir (B)2,280,00-13,64
Kardemir (D)2,25-0,44-15,41
Karel Elektronik16,37-2,9112,66
Karsan Otomotiv1,65-0,604,43
Karsu Tekstil2,915,05-10,19
Kartonsan487,800,3725,11
Katmerciler Ekipman3,282,82-14,58
Kent Gıda282,409,9760,64
Kerevitaş Gıda4,25-3,6330,37
Kervansaray Yat. Holding0,410,00-25,45
Kiler GMYO2,79-2,11-26,39
Klimasan Klima17,16-2,89-22,28
Koç Holding15,020,74-24,93
Konfrut Gıda11,40-5,3245,78
Konya Çimento230,60-0,39-15,00
Kordsa Teknik Tekstil11,34-0,44-10,82
Koza Altın74,150,750,14
Koza Madencilik12,34-0,4823,03
Körfez GMYO2,251,81-5,86
Kristal Kola2,014,6933,11
Kron Telekomünikasyon30,229,81137,58
Kuştur Kuşadası Turizm27,004,3313,92
Kuyumcukent Gayrimenkul1,630,00-1,21
Kütahya Porselen9,699,9946,37
Lider Faktoring3,810,263,81
Link Bilgisayar29,20-4,2660,88
Logo Yazılım72,65-2,4819,49
Lokman Hekim Sağlık7,749,9433,91
Lüks Kadife9,378,578,45
Makina Takım1,562,63-17,02
Mardin Çimento5,572,39-5,91
Marka Yatırım Holding1,320,0011,86
Marmaris Altınyunus68,55-1,65-3,45
Marshall49,26-0,283,62
Martı GMYO1,042,972,97
Martı Otel0,902,27-1,10
Mavi Giyim42,360,86-26,84
Mazhar Zorlu Holding13,61-2,7912,57
Mega Polietilen2,41-0,419,55
Menderes Tekstil1,572,6119,85
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm15,851,80-18,47
Merko Gıda1,30-2,2623,81
Metal Gayrimenkul0,861,18-5,49
Metemtur Otelcilik1,79-0,560,56
Metro Holding1,314,80-5,07
Metro Petrol ve Tesisleri1,741,75-11,22
Metro Yatırım Ortaklığı3,33-0,60-58,99
Migros Ticaret29,580,2022,13
Milpa2,721,1224,20
Mistral GMYO1,830,55-3,17
MLP Sağlık16,309,991,88
MMC San. Ve Tic. Yat.1,089,09-5,26
Mondi Tire Kutsan7,28-2,8075,85
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret19,135,6350,39
Net Holding1,910,53-26,54
Netaş Telekom.13,84-2,265,97
Niğbaş Niğde Beton7,50-2,7220,97
Nuh Çimento10,040,30-8,60
Nurol GMYO3,560,85-0,28
Odaş Elektrik1,713,0118,28
Olmuksan-IP4,22-1,1764,78
Orge Enerji Elektrik4,83-0,82-2,62
Orma Orman Mahsulleri4,602,2266,67
Osmanlı Menkul8,63-2,04106,42
Ostim Endüstriyel Yat1,95-1,5216,07
Otokar123,70-0,88-15,87
Oyak Yat. Ort.5,02-0,59115,45
Oylum Sınai Yatırımlar3,410,0010,40
Özak GMYO2,620,001,95
Özbal Çelik Boru1,702,415,47
Özderici GMYO1,461,39-7,01
Özerden Plastik2,430,006,58
Panora GMYO5,38-1,65-3,96
Papilon Savunma13,2010,0071,29
Park Elek.Madencilik3,22-3,015,57
Parsan14,801,51-12,63
Pegasus53,254,21-38,37
Peker GMYO3,88-2,7623,96
Penguen Gıda3,38-2,3163,29
Pera GMYO0,913,41-3,19
Pergamon Dış Ticaret8,593,497,11
Petkim3,530,57-7,35
Petrokent Turizm164,003,9928,02
Pınar Et Ve Un27,849,95203,60
Pınar Su7,109,91206,03
Pınar Süt16,150,0627,47
Plastikkart9,82-2,095,93
Polisan Holding2,410,84-20,13
Politeknik Metal89,005,8316,99
Prizma Press Matbaacılık3,79-1,30-11,86
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.187,900,087,23
QNB Finans Fin. Kir.112,00-0,18-13,25
QNB Finansbank54,55-3,1145,47
Ral Yatırım Holding7,700,3913,24
Ray Sigorta7,279,98112,57
Reysaş GMYO5,94-2,1429,41
Reysaş Lojistik7,95-1,8581,51
Rhea Girişim1,89-0,5358,82
Rodrigo Tekstil2,499,6937,57
Royal Halı1,981,0244,53
RTA Laboratuvarları18,519,98697,84
Sabancı Holding8,060,25-11,62
Safkar Ege Soğutmacılık3,75-2,0972,02
Salix Yatırım Holding6,339,90-12,21
Sanel Mühendislik4,59-0,4313,33
Sanifoam Sünger6,63-1,0432,60
Sanko Pazarlama6,40-1,54-17,31
Saray Matbaacılık1,99-1,0011,17
Sarkuysan5,371,3211,18
Sasa Polyester8,92-1,2215,39
Say Reklamcılık2,94-1,3431,25
Sekuro Plastik4,81-2,24-10,26
Selçuk Ecza Deposu8,101,1235,80
Selçuk Gıda2,42-0,4140,70
Senkron Güvenlik2,630,77-3,66
Serve Film Prodüksiyon3,84-3,52141,51
Servet GMYO15,974,7287,88
Seyitler Kimya12,130,6678,65
Silverline Endüstri2,549,9617,59
Sinpaş GMYO0,98-1,01-15,52
Smartiks Yazılım10,20-1,733,98
Soda Sanayii6,01-3,84-2,75
Sodaş Sodyum Sanayii21,40-2,28122,56
Söktaş2,960,0011,70
Sönmez Filament5,9410,0021,72
Sönmez Pamuklu6,079,9623,37
Sumaş Suni Tahta11,59-2,1117,07
Şeker Fin. Kir.4,88-0,202,09
Şekerbank1,01-0,98-22,90
Şişe Cam5,11-0,97-3,04
Şok Marketler12,060,5012,08
T. Halk Bankası5,270,38-10,83
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,24-1,34-5,41
T.S.K.B.1,070,94-11,57
T.Tuborg13,450,5213,03
Taç Tarım Ürünleri3,889,9224,36
Tat Gıda7,67-3,0326,07
TAV Havalimanları18,51-1,07-31,86
Taze Kuru Gıda11,3310,0056,49
Tek-Art Turizm1,24-0,80-1,59
Tekfen Holding14,22-1,04-23,35
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,748,2584,29
Temapol Polimer Plastik5,27-1,500,96
TGS Dış Ticaret4,28-0,93-8,35
Tofaş Oto. Fab.20,960,29-10,05
Torunlar GMYO2,34-0,85-14,91
Trabzon Liman10,48-0,38-1,69
Trabzonspor Sportif4,94-1,40129,77
Trakya Cam3,38-2,03-3,43
Trend GMYO2,58-3,3717,27
TSKB GMYO1,663,1123,88
Tuğçelik4,854,7522,78
Tukaş14,280,0715,63
Turcas Petrol2,733,412,25
Turkcell13,860,070,43
Tümosan Motor ve Traktör5,622,18-12,32
Tüpraş86,751,17-31,59
Türk Hava Yolları10,81-0,09-25,24
Türk Prysmian Kablo3,84-2,5448,54
Türk Telekom7,421,500,68
Türk Traktör56,55-1,146,88
Türker Proje Gayrimenkul38,92-0,71-7,33
Ufuk Yatırım4,25-0,4764,73
Ulaşlar Turizm Yat.2,07-1,43-2,36
Ulusoy Elektrik33,623,8326,39
Ulusoy Un Sanayi12,839,94235,86
Umpaş Holding0,49-2,00-20,97
Uşak Seramik1,532,00-9,47
Utopya Turizm4,781,27-2,85
Uzertaş Boya3,0810,0038,74
Ülker Bisküvi24,241,768,41
Ünye Çimento4,831,90-10,22
Vakıf Fin. Kir.2,040,00-15,70
Vakıf GMYO1,90-2,069,76
Vakıf Yat. Ort.2,15-3,59-7,73
Vakıflar Bankası4,610,44-16,33
Vakko Tekstil4,742,604,41
Vanet Gıda1,859,4729,37
Verusa Holding18,78-0,631,19
Verusaturk Girisim4,80-1,64-10,95
Vestel12,55-1,57-0,55
Vestel Beyaz Eşya19,883,17-7,96
Viking Kağıt4,59-1,50145,45
Yapı Kredi Koray GMYO2,71-0,3711,98
Yapı ve Kredi Bank.2,130,47-14,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,301,2232,38
Yataş6,662,15-9,26
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,93-1,0319,88
Yeni Gimat GMYO12,11-0,491,16
Yeşil GMYO0,514,08-20,31
Yeşil Yapı0,502,04-24,24
Yeşil Yatırım Holding11,399,941,42
Yibitaş İnşaat Malzeme5.826,00-10,0097,83
Yonga Mobilya10,742,0916,23
Yükselen Çelik7,42-1,0721,04
Yünsa12,651,3625,65
Zorlu Enerji1,260,00-22,70

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT