1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.701,90-4,5631,55
İş Bankası (C)4,960,00-22,62
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,401,19-10,53
İş Girişim5,711,0650,26
İş GMYO1,573,29-10,80
İş Y. Men. Değ.5,183,6028,64
İş Yat. Ort.2,331,7544,60
İşbir Holding537,400,4324,98
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,580,00-6,45
İttifak Holding2,681,52-27,96
İz Hayvancılık Tarım4,019,8653,26
İzmir Demir Çelik9,282,8813,31
İzmir Fırça2,05-3,3013,89
Jantsa Jant Sanayi51,40-1,15-3,36
Kafein Yazılım17,275,3055,03
Kapital Yat. Holding3,008,7023,97
Kaplamin5,80-1,024,50
Kardemir (A)2,25-0,44-15,09
Kardemir (B)2,20-1,79-16,67
Kardemir (D)2,21-0,90-16,92
Karel Elektronik16,130,3711,01
Karsan Otomotiv1,701,197,59
Karsu Tekstil2,920,00-9,88
Kartonsan452,00-3,8315,93
Katmerciler Ekipman3,311,53-13,80
Kent Gıda310,609,9976,68
Kerevitaş Gıda4,333,3432,82
Kervansaray Yat. Holding0,390,00-29,09
Kiler GMYO2,771,84-26,91
Klimasan Klima16,90-0,41-23,46
Koç Holding14,910,74-25,48
Konfrut Gıda11,431,0646,16
Konya Çimento234,501,60-13,56
Kordsa Teknik Tekstil11,510,70-9,48
Koza Altın72,40-0,28-2,23
Koza Madencilik11,900,8518,64
Körfez GMYO2,343,08-2,09
Kristal Kola1,94-3,4828,48
Kron Telekomünikasyon33,289,98161,64
Kuştur Kuşadası Turizm27,000,0013,92
Kuyumcukent Gayrimenkul1,622,53-1,82
Kütahya Porselen10,659,9160,88
Lider Faktoring3,92-1,266,81
Link Bilgisayar29,342,3761,65
Logo Yazılım74,503,4722,53
Lokman Hekim Sağlık7,47-3,4929,24
Lüks Kadife10,035,6916,09
Makina Takım1,561,30-17,02
Mardin Çimento5,49-0,54-7,26
Marka Yatırım Holding1,342,2913,56
Marmaris Altınyunus71,750,841,06
Marshall50,251,355,70
Martı GMYO1,042,972,97
Martı Otel0,880,00-3,30
Mavi Giyim41,56-1,33-28,22
Mazhar Zorlu Holding13,660,3712,99
Mega Polietilen2,726,2523,64
Menderes Tekstil1,540,6517,56
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm16,010,31-17,64
Merko Gıda1,353,8528,57
Metal Gayrimenkul0,84-1,18-7,69
Metemtur Otelcilik1,760,00-1,12
Metro Holding1,300,78-5,80
Metro Petrol ve Tesisleri1,800,56-8,16
Metro Yatırım Ortaklığı3,34-0,60-58,87
Migros Ticaret30,485,1025,85
Milpa2,690,3722,83
Mistral GMYO1,923,231,59
MLP Sağlık15,67-3,87-2,06
MMC San. Ve Tic. Yat.1,189,263,51
Mondi Tire Kutsan7,19-0,9673,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret20,403,3460,38
Net Holding2,036,84-21,92
Netaş Telekom.13,730,665,13
Niğbaş Niğde Beton7,50-6,2520,97
Nuh Çimento10,000,10-8,97
Nurol GMYO3,641,111,96
Odaş Elektrik1,782,8923,12
Olmuksan-IP4,294,1367,51
Orge Enerji Elektrik5,06-0,202,02
Orma Orman Mahsulleri4,58-0,2265,94
Osmanlı Menkul8,39-1,29100,68
Ostim Endüstriyel Yat1,940,5215,48
Otokar123,700,41-15,87
Oyak Yat. Ort.5,143,84120,60
Oylum Sınai Yatırımlar3,411,7910,40
Özak GMYO2,640,762,72
Özbal Çelik Boru1,700,005,47
Özderici GMYO1,567,59-0,64
Özerden Plastik2,502,469,65
Panora GMYO5,391,70-3,78
Papilon Savunma14,5210,0088,42
Park Elek.Madencilik3,09-2,521,31
Parsan14,71-0,14-13,16
Pegasus50,80-3,24-41,20
Peker GMYO3,922,3525,24
Penguen Gıda3,401,1964,25
Pera GMYO0,911,11-3,19
Pergamon Dış Ticaret8,30-1,313,49
Petkim3,530,57-7,35
Petrokent Turizm160,50-2,3725,29
Pınar Et Ve Un30,629,99233,91
Pınar Su7,8110,00236,64
Pınar Süt19,529,9754,06
Plastikkart9,69-1,424,53
Polisan Holding2,460,82-18,48
Politeknik Metal101,609,8433,56
Prizma Press Matbaacılık4,006,95-6,98
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.189,100,107,34
QNB Finans Fin. Kir.110,10-0,72-14,72
QNB Finansbank51,30-4,4736,80
Ral Yatırım Holding7,70-1,1613,24
Ray Sigorta7,999,90133,63
Reysaş GMYO5,82-1,0226,80
Reysaş Lojistik7,941,5381,28
Rhea Girişim1,860,0056,30
Rodrigo Tekstil2,739,6450,83
Royal Halı1,85-5,1335,04
RTA Laboratuvarları20,369,99777,59
Sabancı Holding8,001,01-12,28
Safkar Ege Soğutmacılık3,62-2,1666,06
Salix Yatırım Holding6,644,90-7,91
Sanel Mühendislik4,590,2213,33
Sanifoam Sünger6,894,8737,80
Sanko Pazarlama6,904,39-10,85
Saray Matbaacılık1,950,528,94
Sarkuysan5,453,4212,84
Sasa Polyester8,921,4815,39
Say Reklamcılık2,880,0028,57
Sekuro Plastik4,850,41-9,51
Selçuk Ecza Deposu8,122,1436,13
Selçuk Gıda2,31-0,4334,30
Senkron Güvenlik2,843,654,03
Serve Film Prodüksiyon3,949,75147,80
Servet GMYO15,80-1,1985,88
Seyitler Kimya12,200,4979,68
Silverline Endüstri2,47-2,7614,35
Sinpaş GMYO1,057,14-9,48
Smartiks Yazılım10,192,313,87
Soda Sanayii5,81-2,35-5,99
Sodaş Sodyum Sanayii20,58-4,99114,03
Söktaş2,960,6811,70
Sönmez Filament6,529,7633,61
Sönmez Pamuklu6,578,2433,54
Sumaş Suni Tahta10,74-2,108,48
Şeker Fin. Kir.5,001,424,60
Şekerbank1,011,00-22,90
Şişe Cam4,89-2,59-7,21
Şok Marketler11,82-2,319,85
T. Halk Bankası5,210,58-11,84
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,92-0,29-6,15
T.S.K.B.1,050,00-13,22
T.Tuborg13,841,7616,30
Taç Tarım Ürünleri4,269,7936,54
Tat Gıda8,053,6032,32
TAV Havalimanları17,75-1,72-34,66
Taze Kuru Gıda12,469,9772,10
Tek-Art Turizm1,230,00-2,38
Tekfen Holding14,120,28-23,89
Teknosa İç ve Dış Ticaret8,649,92105,71
Temapol Polimer Plastik5,22-1,320,00
TGS Dış Ticaret4,352,59-6,85
Tofaş Oto. Fab.21,722,36-6,79
Torunlar GMYO2,341,74-14,91
Trabzon Liman10,45-0,10-1,97
Trabzonspor Sportif4,76-2,86121,40
Trakya Cam3,30-2,37-5,71
Trend GMYO2,671,9121,36
TSKB GMYO1,724,2428,36
Tuğçelik4,80-0,2121,52
Tukaş14,350,4216,19
Turcas Petrol2,802,194,87
Turkcell13,940,361,01
Tümosan Motor ve Traktör5,680,89-11,39
Tüpraş87,901,97-30,68
Türk Hava Yolları10,53-1,13-27,18
Türk Prysmian Kablo3,74-1,5844,67
Türk Telekom7,461,631,22
Türk Traktör57,552,498,77
Türker Proje Gayrimenkul38,60-1,03-8,10
Ufuk Yatırım3,95-3,4253,10
Ulaşlar Turizm Yat.2,05-0,49-3,30
Ulusoy Elektrik32,880,3723,61
Ulusoy Un Sanayi14,119,98269,37
Umpaş Holding0,490,00-20,97
Uşak Seramik1,532,00-9,47
Utopya Turizm4,71-0,21-4,27
Uzertaş Boya3,193,5743,69
Ülker Bisküvi23,960,507,16
Ünye Çimento4,830,63-10,22
Vakıf Fin. Kir.2,011,01-16,94
Vakıf GMYO1,86-1,597,45
Vakıf Yat. Ort.2,140,47-8,15
Vakıflar Bankası4,55-0,22-17,42
Vakko Tekstil4,862,757,05
Vanet Gıda2,039,7341,96
Verusa Holding19,072,032,75
Verusaturk Girisim5,106,03-5,38
Vestel13,230,994,83
Vestel Beyaz Eşya19,950,15-7,64
Viking Kağıt4,540,89142,78
Yapı Kredi Koray GMYO2,67-0,3710,33
Yapı ve Kredi Bank.2,110,48-14,92
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,279,9647,85
Yataş6,680,60-8,99
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,89-1,0517,39
Yeni Gimat GMYO12,562,704,92
Yeşil GMYO0,502,04-21,88
Yeşil Yapı0,502,04-24,24
Yeşil Yatırım Holding11,743,074,54
Yibitaş İnşaat Malzeme6.992,90-0,01137,45
Yonga Mobilya11,829,9527,92
Yükselen Çelik8,273,5034,91
Yünsa12,590,1625,05
Zorlu Enerji1,270,79-22,09


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)

HABERE YORUM KAT