1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.800,00-2,9331,87
İş Bankası (C)4,89-1,21-23,71
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,29-1,50-13,42
İş Girişim5,80-0,3452,63
İş GMYO1,52-1,94-13,64
İş Y. Men. Değ.5,40-3,9134,10
İş Yat. Ort.2,23-2,6238,39
İşbir Holding547,00-0,3627,21
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,54-2,68-31,72
İz Hayvancılık Tarım4,115,1257,08
İzmir Demir Çelik9,213,4812,45
İzmir Fırça1,86-4,123,33
Jantsa Jant Sanayi51,40-2,93-3,36
Kafein Yazılım16,14-5,6744,88
Kapital Yat. Holding2,49-3,862,89
Kaplamin6,190,3211,53
Kardemir (A)2,23-1,33-15,85
Kardemir (B)2,18-1,80-17,42
Kardemir (D)2,16-2,26-18,80
Karel Elektronik15,94-3,169,70
Karsan Otomotiv1,702,417,59
Karsu Tekstil2,88-2,04-11,11
Kartonsan460,70-3,6218,16
Katmerciler Ekipman3,24-2,70-15,62
Kent Gıda251,70-9,9843,17
Kerevitaş Gıda4,130,7326,69
Kervansaray Yat. Holding0,35-7,89-36,36
Kiler GMYO2,65-2,57-30,08
Klimasan Klima16,29-2,80-26,22
Koç Holding14,99-2,28-25,08
Konfrut Gıda10,50-3,2334,27
Konya Çimento270,305,54-0,37
Kordsa Teknik Tekstil10,94-3,19-13,97
Koza Altın73,302,02-1,01
Koza Madencilik11,813,1417,75
Körfez GMYO2,634,3710,04
Kristal Kola1,81-1,0919,87
Kron Telekomünikasyon22,08-9,9573,58
Kuştur Kuşadası Turizm25,506,257,59
Kuyumcukent Gayrimenkul1,56-2,50-5,45
Kütahya Porselen12,889,9994,56
Lider Faktoring3,73-2,611,63
Link Bilgisayar27,80-2,8053,17
Logo Yazılım71,75-2,7818,01
Lokman Hekim Sağlık6,46-4,7211,76
Lüks Kadife8,83-1,012,20
Makina Takım1,52-1,94-19,15
Mardin Çimento6,1610,004,05
Marka Yatırım Holding1,28-2,298,47
Marmaris Altınyunus77,501,249,15
Marshall49,04-0,733,16
Martı GMYO1,03-0,961,98
Martı Otel0,850,00-6,59
Mavi Giyim40,56-2,50-29,95
Mazhar Zorlu Holding13,45-0,8111,25
Mega Polietilen2,42-3,2010,00
Menderes Tekstil1,46-2,0111,45
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm17,905,29-7,92
Merko Gıda1,470,0040,00
Metal Gayrimenkul0,901,12-1,10
Metemtur Otelcilik1,70-2,30-4,49
Metro Holding1,26-0,79-8,70
Metro Petrol ve Tesisleri1,71-2,29-12,76
Metro Yatırım Ortaklığı3,22-1,53-60,34
Migros Ticaret29,02-1,0919,82
Milpa2,860,0030,59
Mistral GMYO1,88-0,53-0,53
MLP Sağlık15,221,26-4,87
MMC San. Ve Tic. Yat.1,419,3023,68
Mondi Tire Kutsan6,83-4,0764,98
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,66-3,3130,97
Net Holding2,04-4,23-21,54
Netaş Telekom.12,69-3,86-2,83
Niğbaş Niğde Beton9,00-0,4445,16
Nuh Çimento10,817,14-1,59
Nurol GMYO3,41-1,73-4,48
Odaş Elektrik1,78-0,5623,12
Olmuksan-IP4,45-4,0973,76
Orge Enerji Elektrik5,101,802,82
Orma Orman Mahsulleri4,32-1,1456,52
Osmanlı Menkul7,81-2,3886,80
Ostim Endüstriyel Yat1,952,6316,07
Otokar127,102,01-13,56
Oyak Yat. Ort.6,179,98164,81
Oylum Sınai Yatırımlar3,21-3,603,92
Özak GMYO2,912,4613,23
Özbal Çelik Boru1,66-1,782,99
Özderici GMYO1,511,34-3,82
Özerden Plastik2,25-5,46-1,32
Panora GMYO4,84-1,22-13,60
Papilon Savunma12,14-3,6557,53
Park Elek.Madencilik2,95-3,91-3,28
Parsan14,23-3,20-16,00
Pegasus51,85-2,17-39,99
Peker GMYO3,900,5224,60
Penguen Gıda3,20-4,4854,59
Pera GMYO0,89-1,11-5,32
Pergamon Dış Ticaret8,03-1,043,78
Petkim3,48-1,97-8,66
Petrokent Turizm153,90-2,2920,14
Pınar Et Ve Un24,82-9,94170,67
Pınar Su6,33-9,96172,84
Pınar Süt15,82-9,9624,86
Plastikkart9,25-3,65-0,22
Polisan Holding2,40-2,83-20,47
Politeknik Metal101,800,0033,82
Prizma Press Matbaacılık3,71-2,62-13,72
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.184,40-0,506,91
QNB Finans Fin. Kir.106,30-1,39-17,66
QNB Finansbank49,10-3,5430,93
Ral Yatırım Holding8,975,7831,91
Ray Sigorta6,48-10,0089,47
Reysaş GMYO5,18-2,2612,85
Reysaş Lojistik6,95-4,1458,68
Rhea Girişim2,169,6481,51
Rodrigo Tekstil2,22-9,7622,65
Royal Halı1,80-3,2331,39
RTA Laboratuvarları24,609,92960,34
Sabancı Holding8,05-1,59-11,73
Safkar Ege Soğutmacılık3,80-2,3174,31
Salix Yatırım Holding6,260,16-13,18
Sanel Mühendislik4,710,8616,30
Sanifoam Sünger7,292,8245,80
Sanko Pazarlama6,50-3,56-16,02
Saray Matbaacılık1,87-2,604,47
Sarkuysan5,38-2,7111,39
Sasa Polyester8,56-1,9510,74
Say Reklamcılık2,75-2,8322,77
Sekuro Plastik4,76-0,83-11,19
Selçuk Ecza Deposu7,36-3,0323,39
Selçuk Gıda2,50-1,1945,35
Senkron Güvenlik2,871,065,13
Serve Film Prodüksiyon4,609,52189,31
Servet GMYO14,94-2,6775,76
Seyitler Kimya12,590,5685,42
Silverline Endüstri2,411,2611,57
Sinpaş GMYO1,06-0,93-8,62
Smartiks Yazılım9,63-4,27-1,83
Soda Sanayii5,911,20-4,37
Sodaş Sodyum Sanayii22,549,95134,41
Söktaş2,85-2,407,55
Sönmez Filament5,72-5,1417,21
Sönmez Pamuklu5,80-4,1317,89
Sumaş Suni Tahta10,79-6,098,99
Şeker Fin. Kir.4,70-3,69-1,67
Şekerbank0,99-1,00-24,43
Şişe Cam4,78-1,44-9,30
Şok Marketler10,78-1,370,19
T. Halk Bankası5,13-1,35-13,20
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası39,42-4,74-9,59
T.S.K.B.1,01-1,94-16,53
T.Tuborg14,802,3524,37
Taç Tarım Ürünleri5,149,8364,74
Tat Gıda7,25-4,8619,17
TAV Havalimanları17,87-1,81-34,22
Taze Kuru Gıda12,15-10,0067,82
Tek-Art Turizm1,271,600,79
Tekfen Holding14,330,56-22,76
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,93-3,3565,00
Temapol Polimer Plastik5,332,702,11
TGS Dış Ticaret4,06-4,47-13,06
Tofaş Oto. Fab.21,44-4,03-7,99
Torunlar GMYO2,340,00-14,91
Trabzon Liman10,50-0,94-1,50
Trabzonspor Sportif5,819,62170,23
Trakya Cam3,21-0,62-8,29
Trend GMYO2,640,3820,00
TSKB GMYO1,71-2,2927,61
Tuğçelik4,49-4,4713,67
Tukaş14,350,7016,19
Turcas Petrol2,62-3,32-1,87
Turkcell13,62-2,37-1,30
Tümosan Motor ve Traktör5,45-3,20-14,98
Tüpraş86,90-4,30-31,47
Türk Hava Yolları10,50-1,78-27,39
Türk Prysmian Kablo3,52-2,7636,16
Türk Telekom7,17-2,85-2,71
Türk Traktör55,20-3,414,33
Türker Proje Gayrimenkul38,32-1,74-8,76
Ufuk Yatırım3,792,1646,90
Ulaşlar Turizm Yat.2,237,735,19
Ulusoy Elektrik31,42-1,1918,12
Ulusoy Un Sanayi11,43-10,00199,21
Umpaş Holding0,502,04-19,35
Uşak Seramik1,46-2,67-13,61
Utopya Turizm4,58-1,29-6,91
Uzertaş Boya2,82-9,9027,03
Ülker Bisküvi23,860,686,71
Ünye Çimento5,236,09-2,79
Vakıf Fin. Kir.2,082,46-14,05
Vakıf GMYO1,972,6013,81
Vakıf Yat. Ort.2,151,42-7,73
Vakıflar Bankası4,46-1,55-19,06
Vakko Tekstil4,55-4,010,22
Vanet Gıda1,65-9,8415,38
Verusa Holding19,480,414,96
Verusaturk Girisim4,86-2,80-9,83
Vestel13,240,154,91
Vestel Beyaz Eşya19,21-2,59-11,06
Viking Kağıt4,31-4,22130,48
Yapı Kredi Koray GMYO2,56-2,665,79
Yapı ve Kredi Bank.2,06-1,90-16,94
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,253,9347,53
Yataş6,43-2,87-12,40
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,850,0014,91
Yeni Gimat GMYO12,26-0,332,41
Yeşil GMYO0,48-2,04-25,00
Yeşil Yapı0,47-2,08-28,79
Yeşil Yatırım Holding11,653,653,74
Yibitaş İnşaat Malzeme5.999,90-4,64103,73
Yonga Mobilya13,009,9840,69
Yükselen Çelik7,63-3,7824,47
Yünsa12,144,2120,58
Zorlu Enerji1,25-0,79-23,31

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT