1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Tüm HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.999,800,0032,54
İş Bankası (C)4,930,61-23,09
İş Bankası (Kur.)400.000,0090,48
İş Fin.Kir.3,330,60-12,37
İş Girişim5,760,0051,58
İş GMYO1,59-1,85-9,66
İş Y. Men. Değ.5,41-0,7334,35
İş Yat. Ort.2,22-0,4537,77
İşbir Holding575,000,2633,72
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,581,75-6,45
İttifak Holding2,57-0,39-30,91
İz Hayvancılık Tarım5,209,9498,74
İzmir Demir Çelik9,68-0,1018,19
İzmir Fırça2,175,8520,56
Jantsa Jant Sanayi53,001,34-0,35
Kafein Yazılım18,224,5963,55
Kapital Yat. Holding2,53-2,324,55
Kaplamin6,120,4910,27
Kardemir (A)2,689,841,13
Kardemir (B)2,629,62-0,76
Kardemir (D)2,406,19-9,77
Karel Elektronik16,15-0,6211,15
Karsan Otomotiv1,878,0918,35
Karsu Tekstil2,94-0,68-9,26
Kartonsan430,90-0,9410,52
Katmerciler Ekipman3,230,31-15,89
Kent Gıda243,500,0038,51
Kerevitaş Gıda4,15-2,5827,30
Kervansaray Yat. Holding0,392,63-29,09
Kiler GMYO2,760,73-27,18
Klimasan Klima16,793,51-23,96
Koç Holding14,85-0,27-25,78
Konfrut Gıda10,83-4,4138,49
Konya Çimento235,20-2,00-13,31
Kordsa Teknik Tekstil10,90-0,82-14,28
Koza Altın76,703,373,58
Koza Madencilik12,434,2823,93
Körfez GMYO2,56-0,787,11
Kristal Kola1,890,5325,17
Kron Telekomünikasyon23,00-5,2780,82
Kuştur Kuşadası Turizm24,80-7,744,64
Kuyumcukent Gayrimenkul1,613,87-2,42
Kütahya Porselen13,2010,0099,40
Lider Faktoring3,963,397,90
Link Bilgisayar26,84-1,1147,88
Logo Yazılım74,851,1523,11
Lokman Hekim Sağlık6,87-3,1018,86
Lüks Kadife8,90-0,893,01
Makina Takım1,551,31-17,55
Mardin Çimento5,44-2,86-8,11
Marka Yatırım Holding1,312,3411,02
Marmaris Altınyunus78,30-4,5710,28
Marshall48,32-0,491,64
Martı GMYO1,103,778,91
Martı Otel0,881,15-3,30
Mavi Giyim40,50-0,78-30,05
Mazhar Zorlu Holding13,00-1,077,53
Mega Polietilen2,895,0931,36
Menderes Tekstil1,521,3316,03
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm21,689,3311,52
Merko Gıda1,42-1,3935,24
Metal Gayrimenkul0,957,954,40
Metemtur Otelcilik1,731,17-2,81
Metro Holding1,320,76-4,35
Metro Petrol ve Tesisleri1,841,10-6,12
Metro Yatırım Ortaklığı2,15-0,92-59,68
Migros Ticaret29,362,0921,22
Milpa2,921,7433,33
Mistral GMYO1,92-1,031,59
MLP Sağlık15,36-1,92-4,00
MMC San. Ve Tic. Yat.1,369,6819,30
Mondi Tire Kutsan6,993,4068,84
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret19,315,0651,81
Net Holding2,02-0,49-22,31
Netaş Telekom.13,25-0,231,45
Niğbaş Niğde Beton9,000,0045,16
Nuh Çimento9,98-1,77-9,15
Nurol GMYO3,492,65-2,24
Odaş Elektrik1,852,2127,96
Olmuksan-IP4,322,1368,69
Orge Enerji Elektrik5,131,993,43
Orma Orman Mahsulleri4,15-1,1950,36
Osmanlı Menkul7,96-0,3890,39
Ostim Endüstriyel Yat2,07-2,3623,21
Otokar125,30-1,34-14,79
Oyak Yat. Ort.5,640,71142,06
Oylum Sınai Yatırımlar3,11-0,640,69
Özak GMYO2,921,0413,62
Özbal Çelik Boru1,785,9510,43
Özderici GMYO1,532,00-2,55
Özerden Plastik2,340,002,63
Panora GMYO4,87-2,21-13,06
Papilon Savunma14,259,3684,91
Park Elek.Madencilik2,88-1,03-5,57
Parsan14,971,15-11,63
Pegasus52,75-1,31-38,95
Peker GMYO4,331,6438,34
Penguen Gıda3,255,5257,00
Pera GMYO0,931,09-1,06
Pergamon Dış Ticaret8,642,3711,66
Petkim3,521,15-7,61
Petrokent Turizm167,806,4730,99
Pınar Et Ve Un20,12-9,94119,41
Pınar Su5,54-3,48138,79
Pınar Süt15,11-3,3919,26
Plastikkart9,31-0,960,43
Polisan Holding2,42-0,41-19,80
Politeknik Metal121,0010,0059,06
Prizma Press Matbaacılık3,780,00-12,09
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.186,400,147,10
QNB Finans Fin. Kir.107,20-1,65-16,96
QNB Finansbank48,10-2,3228,27
Ral Yatırım Holding8,92-1,0031,18
Ray Sigorta7,839,97128,95
Reysaş GMYO5,18-0,9612,85
Reysaş Lojistik6,95-1,0058,68
Rhea Girişim2,031,5070,59
Rodrigo Tekstil2,2010,0021,55
Royal Halı1,872,1936,50
RTA Laboratuvarları29,769,981182,76
Sabancı Holding8,030,88-11,95
Safkar Ege Soğutmacılık4,14-0,2489,91
Salix Yatırım Holding6,50-4,69-9,85
Sanel Mühendislik5,050,6024,69
Sanifoam Sünger6,78-3,6935,60
Sanko Pazarlama6,51-0,15-15,89
Saray Matbaacılık1,911,606,70
Sarkuysan5,430,3712,42
Sasa Polyester8,960,7915,91
Say Reklamcılık2,780,7224,11
Sekuro Plastik4,97-1,78-7,28
Selçuk Ecza Deposu7,39-0,8123,89
Selçuk Gıda2,523,2846,51
Senkron Güvenlik3,110,3213,92
Serve Film Prodüksiyon4,961,22211,95
Servet GMYO15,30-0,9780,00
Seyitler Kimya12,890,5589,84
Silverline Endüstri2,370,009,72
Sinpaş GMYO1,07-2,73-7,76
Smartiks Yazılım10,613,018,15
Soda Sanayii5,841,04-5,50
Sodaş Sodyum Sanayii24,000,67149,60
Söktaş2,953,5111,32
Sönmez Filament6,621,2235,66
Sönmez Pamuklu6,45-0,6231,10
Sumaş Suni Tahta11,000,0011,11
Şeker Fin. Kir.4,65-1,06-2,72
Şekerbank1,031,98-21,37
Şişe Cam4,810,21-8,73
Şok Marketler10,480,77-2,60
T. Halk Bankası5,190,58-12,18
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası39,18-0,05-10,14
T.S.K.B.1,020,00-15,70
T.Tuborg14,00-2,1017,65
Taç Tarım Ürünleri6,219,9199,04
Tat Gıda7,30-0,9519,99
TAV Havalimanları17,71-0,51-34,80
Taze Kuru Gıda12,039,9666,16
Tek-Art Turizm1,291,572,38
Tekfen Holding13,63-2,92-26,53
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,946,0189,05
Temapol Polimer Plastik5,842,1011,88
TGS Dış Ticaret4,130,24-11,56
Tofaş Oto. Fab.20,600,00-11,60
Torunlar GMYO2,470,00-10,18
Trabzon Liman10,55-0,28-1,03
Trabzonspor Sportif5,923,32175,35
Trakya Cam3,221,90-8,00
Trend GMYO2,811,0827,73
TSKB GMYO1,750,0030,60
Tuğçelik4,771,4920,76
Tukaş15,072,5922,02
Turcas Petrol2,740,372,62
Turkcell13,37-0,30-3,12
Tümosan Motor ve Traktör5,491,29-14,35
Tüpraş86,00-0,81-32,18
Türk Hava Yolları10,550,48-27,04
Türk Prysmian Kablo3,51-0,2835,77
Türk Telekom7,170,14-2,71
Türk Traktör54,902,433,76
Türker Proje Gayrimenkul37,76-0,37-10,10
Ufuk Yatırım4,290,0066,28
Ulaşlar Turizm Yat.2,444,2715,09
Ulusoy Elektrik31,700,0019,17
Ulusoy Un Sanayi9,54-7,29149,74
Umpaş Holding0,510,00-17,74
Uşak Seramik1,592,58-5,92
Utopya Turizm4,763,03-3,25
Uzertaş Boya3,509,7257,66
Ülker Bisküvi22,72-0,611,61
Ünye Çimento4,940,20-8,18
Vakıf Fin. Kir.2,151,90-11,16
Vakıf GMYO1,910,5310,34
Vakıf Yat. Ort.2,14-0,47-8,15
Vakıflar Bankası4,500,00-18,33
Vakko Tekstil4,680,653,08
Vanet Gıda1,52-1,306,29
Verusa Holding19,791,496,63
Verusaturk Girisim4,991,22-7,42
Vestel13,502,586,97
Vestel Beyaz Eşya18,85-0,11-12,73
Viking Kağıt4,16-0,48122,46
Yapı Kredi Koray GMYO2,670,3810,33
Yapı ve Kredi Bank.2,090,97-15,73
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,97-0,1143,06
Yataş6,49-0,15-11,58
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,930,5219,88
Yeni Gimat GMYO12,250,412,33
Yeşil GMYO0,492,08-23,44
Yeşil Yapı0,492,08-25,76
Yeşil Yatırım Holding12,192,968,55
Yibitaş İnşaat Malzeme5.996,903,45103,63
Yonga Mobilya15,7310,0070,24
Yükselen Çelik8,162,7733,12
Yünsa12,99-3,4229,03
Zorlu Enerji1,281,59-21,47

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT