1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.749,900,6331,71
İş Bankası (C)4,890,20-23,71
İş Bankası (Kur.)390.000,3085,72
İş Fin.Kir.3,360,90-11,58
İş Girişim5,770,3551,84
İş GMYO1,601,91-9,09
İş Y. Men. Değ.5,441,8735,10
İş Yat. Ort.2,220,4537,77
İşbir Holding574,80-0,0333,67
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,550,00-31,45
İz Hayvancılık Tarım5,7210,00118,61
İzmir Demir Çelik10,06-5,5422,83
İzmir Fırça2,051,4913,89
Jantsa Jant Sanayi52,650,77-1,01
Kafein Yazılım17,31-1,1455,39
Kapital Yat. Holding2,551,195,37
Kaplamin6,110,4910,09
Kardemir (A)2,949,7010,94
Kardemir (B)2,889,929,09
Kardemir (D)2,646,45-0,75
Karel Elektronik15,80-0,758,74
Karsan Otomotiv1,82-1,0915,19
Karsu Tekstil2,96-0,34-8,64
Kartonsan446,402,6214,49
Katmerciler Ekipman3,200,00-16,67
Kent Gıda265,409,9950,97
Kerevitaş Gıda4,213,4429,14
Kervansaray Yat. Holding0,402,56-27,27
Kiler GMYO2,72-1,09-28,23
Klimasan Klima16,55-1,08-25,05
Koç Holding14,67-0,14-26,68
Konfrut Gıda11,396,9545,65
Konya Çimento243,00-0,61-10,43
Kordsa Teknik Tekstil10,75-0,92-15,46
Koza Altın76,400,793,17
Koza Madencilik12,550,9725,12
Körfez GMYO2,58-0,397,95
Kristal Kola1,900,5325,83
Kron Telekomünikasyon22,16-3,5774,21
Kuştur Kuşadası Turizm29,004,6922,36
Kuyumcukent Gayrimenkul1,600,00-3,03
Kütahya Porselen14,5210,00119,34
Lider Faktoring4,359,8518,53
Link Bilgisayar26,50-0,5346,01
Logo Yazılım73,75-1,1421,30
Lokman Hekim Sağlık6,91-1,5719,55
Lüks Kadife9,010,564,28
Makina Takım1,593,25-15,43
Mardin Çimento5,540,00-6,42
Marka Yatırım Holding1,35-2,1714,41
Marmaris Altınyunus74,75-0,995,28
Marshall48,00-1,030,97
Martı GMYO1,14-1,7212,87
Martı Otel0,93-1,062,20
Mavi Giyim40,04-0,30-30,85
Mazhar Zorlu Holding13,001,407,53
Mega Polietilen3,169,7243,64
Menderes Tekstil1,500,6714,50
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm22,362,6615,02
Merko Gıda1,432,8836,19
Metal Gayrimenkul1,059,3815,38
Metemtur Otelcilik1,770,00-0,56
Metro Holding1,331,53-3,62
Metro Petrol ve Tesisleri1,830,00-6,63
Metro Yatırım Ortaklığı2,10-1,41-60,62
Migros Ticaret29,680,8822,54
Milpa2,891,4031,96
Mistral GMYO1,941,042,65
MLP Sağlık15,742,54-1,62
MMC San. Ve Tic. Yat.1,499,5630,70
Mondi Tire Kutsan7,020,7269,57
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,40-1,5044,65
Net Holding2,000,00-23,08
Netaş Telekom.13,31-0,821,91
Niğbaş Niğde Beton9,00-0,9945,16
Nuh Çimento10,130,40-7,78
Nurol GMYO3,511,45-1,68
Odaş Elektrik1,841,1027,27
Olmuksan-IP4,616,9680,01
Orge Enerji Elektrik5,221,365,24
Orma Orman Mahsulleri4,344,5857,25
Osmanlı Menkul7,790,0086,33
Ostim Endüstriyel Yat2,02-0,9820,24
Otokar125,200,64-14,85
Oyak Yat. Ort.5,58-1,93139,48
Oylum Sınai Yatırımlar3,224,214,25
Özak GMYO2,90-1,3612,84
Özbal Çelik Boru1,77-1,129,81
Özderici GMYO1,520,66-3,18
Özerden Plastik2,32-0,431,75
Panora GMYO5,022,45-10,38
Papilon Savunma14,903,9893,35
Park Elek.Madencilik2,87-0,35-5,90
Parsan14,61-1,62-13,75
Pegasus52,200,10-39,58
Peker GMYO4,300,0037,38
Penguen Gıda3,292,4958,94
Pera GMYO0,91-1,09-3,19
Pergamon Dış Ticaret8,12-2,994,94
Petkim3,621,40-4,99
Petrokent Turizm164,80-3,0628,65
Pınar Et Ve Un22,129,94141,22
Pınar Su6,109,91162,93
Pınar Süt16,449,9729,76
Plastikkart9,533,032,80
Polisan Holding2,40-0,41-20,47
Politeknik Metal133,009,9274,83
Prizma Press Matbaacılık3,73-0,80-13,26
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.187,800,127,22
QNB Finans Fin. Kir.105,20-1,87-18,51
QNB Finansbank46,60-2,5124,27
Ral Yatırım Holding8,841,8430,00
Ray Sigorta7,72-1,40125,73
Reysaş GMYO5,01-1,769,15
Reysaş Lojistik6,62-1,9351,14
Rhea Girişim1,98-1,4966,39
Rodrigo Tekstil2,4210,0033,70
Royal Halı1,84-0,5434,31
RTA Laboratuvarları32,729,951310,34
Sabancı Holding8,030,37-11,95
Safkar Ege Soğutmacılık4,07-0,7386,70
Salix Yatırım Holding6,8210,00-5,41
Sanel Mühendislik5,100,7925,93
Sanifoam Sünger6,58-2,5231,60
Sanko Pazarlama6,39-1,69-17,44
Saray Matbaacılık1,89-1,055,59
Sarkuysan5,44-0,3712,63
Sasa Polyester9,172,2318,63
Say Reklamcılık2,883,9728,57
Sekuro Plastik4,950,20-7,65
Selçuk Ecza Deposu7,290,0022,22
Selçuk Gıda2,819,7763,37
Senkron Güvenlik2,96-1,008,42
Serve Film Prodüksiyon4,800,84201,89
Servet GMYO15,08-2,3377,41
Seyitler Kimya14,209,74109,13
Silverline Endüstri2,37-0,849,72
Sinpaş GMYO1,06-0,93-8,62
Smartiks Yazılım10,09-0,102,85
Soda Sanayii5,75-0,52-6,96
Sodaş Sodyum Sanayii24,602,50155,84
Söktaş3,165,3319,25
Sönmez Filament6,29-2,0228,89
Sönmez Pamuklu6,27-0,4827,44
Sumaş Suni Tahta10,75-2,278,59
Şeker Fin. Kir.4,64-0,22-2,93
Şekerbank1,041,96-20,61
Şişe Cam4,810,00-8,73
Şok Marketler11,188,333,90
T. Halk Bankası5,14-0,19-13,03
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası38,20-1,80-12,39
T.S.K.B.1,020,00-15,70
T.Tuborg13,970,0017,39
Taç Tarım Ürünleri6,839,98118,91
Tat Gıda7,665,8025,91
TAV Havalimanları17,630,28-35,10
Taze Kuru Gıda13,239,9882,73
Tek-Art Turizm1,28-0,781,59
Tekfen Holding13,24-2,00-28,63
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,40-3,1476,19
Temapol Polimer Plastik5,77-2,0410,54
TGS Dış Ticaret4,264,16-8,78
Tofaş Oto. Fab.20,120,20-13,66
Torunlar GMYO2,410,00-12,36
Trabzon Liman10,641,92-0,19
Trabzonspor Sportif5,05-2,88134,88
Trakya Cam3,230,00-7,71
Trend GMYO3,01-1,3136,82
TSKB GMYO1,72-0,5828,36
Tuğçelik4,63-1,4917,22
Tukaş15,10-1,3122,27
Turcas Petrol2,710,741,50
Turkcell13,25-0,15-3,99
Tümosan Motor ve Traktör5,460,00-14,82
Tüpraş85,350,41-32,69
Türk Hava Yolları10,671,04-26,21
Türk Prysmian Kablo3,550,2837,32
Türk Telekom7,161,13-2,85
Türk Traktör56,204,076,22
Türker Proje Gayrimenkul37,780,75-10,05
Ufuk Yatırım4,505,3974,42
Ulaşlar Turizm Yat.2,694,6726,89
Ulusoy Elektrik31,400,2618,05
Ulusoy Un Sanayi10,389,96171,73
Umpaş Holding0,557,84-11,29
Uşak Seramik1,540,00-8,88
Utopya Turizm4,680,65-4,88
Uzertaş Boya3,8510,0073,42
Ülker Bisküvi22,822,612,06
Ünye Çimento4,940,00-8,18
Vakıf Fin. Kir.2,12-0,47-12,40
Vakıf GMYO1,88-0,538,61
Vakıf Yat. Ort.2,12-0,47-9,01
Vakıflar Bankası4,480,00-18,69
Vakko Tekstil4,61-0,431,54
Vanet Gıda1,739,4920,98
Verusa Holding19,56-0,865,39
Verusaturk Girisim4,94-0,80-8,35
Vestel13,460,226,66
Vestel Beyaz Eşya18,70-0,21-13,43
Viking Kağıt4,140,00121,39
Yapı Kredi Koray GMYO2,650,389,50
Yapı ve Kredi Bank.2,120,47-14,52
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,354,4749,12
Yataş6,44-0,31-12,26
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,910,0018,63
Yeni Gimat GMYO12,22-0,082,08
Yeşil GMYO0,514,08-20,31
Yeşil Yapı0,514,08-22,73
Yeşil Yatırım Holding13,006,2115,76
Yibitaş İnşaat Malzeme6.000,10103,74
Yonga Mobilya17,309,9887,23
Yükselen Çelik8,210,7433,93
Yünsa12,70-0,9426,14
Zorlu Enerji1,291,57-20,86

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT