1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)39.500,000,5130,88
İş Bankası (C)4,900,20-23,56
İş Bankası (Kur.)390.000,3085,72
İş Fin.Kir.3,401,80-10,53
İş Girişim5,970,6757,11
İş GMYO1,591,27-9,66
İş Y. Men. Değ.5,44-0,1835,10
İş Yat. Ort.2,24-1,3239,02
İşbir Holding577,900,6434,40
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,54-0,39-31,72
İz Hayvancılık Tarım6,299,97140,40
İzmir Demir Çelik9,58-2,2416,97
İzmir Fırça2,14-3,1718,89
Jantsa Jant Sanayi51,80-0,77-2,61
Kafein Yazılım17,26-1,0954,94
Kapital Yat. Holding2,839,6916,94
Kaplamin6,05-0,499,01
Kardemir (A)3,239,8621,89
Kardemir (B)2,942,0811,36
Kardemir (D)2,55-1,92-4,14
Karel Elektronik15,41-1,916,06
Karsan Otomotiv1,800,5613,92
Karsu Tekstil2,970,00-8,33
Kartonsan443,500,3614,80
Katmerciler Ekipman3,200,95-16,67
Kent Gıda266,700,4951,71
Kerevitaş Gıda4,07-0,9724,85
Kervansaray Yat. Holding0,459,76-18,18
Kiler GMYO2,72-0,37-28,23
Klimasan Klima16,31-0,67-26,13
Koç Holding14,971,56-25,18
Konfrut Gıda10,76-2,5437,60
Konya Çimento253,804,44-6,45
Kordsa Teknik Tekstil10,72-0,65-15,70
Koza Altın73,75-1,80-0,41
Koza Madencilik11,77-3,6017,35
Körfez GMYO2,53-1,565,86
Kristal Kola1,870,5423,84
Kron Telekomünikasyon22,86-1,8979,72
Kuştur Kuşadası Turizm33,509,9841,35
Kuyumcukent Gayrimenkul1,580,00-4,24
Kütahya Porselen15,979,99141,24
Lider Faktoring4,22-2,9914,99
Link Bilgisayar26,50-0,3046,01
Logo Yazılım73,40-0,7420,72
Lokman Hekim Sağlık6,70-2,0515,92
Lüks Kadife9,031,694,51
Makina Takım1,621,25-13,83
Mardin Çimento5,682,90-4,05
Marka Yatırım Holding1,34-4,2913,56
Marmaris Altınyunus72,701,112,39
Marshall47,880,250,72
Martı GMYO1,213,4219,80
Martı Otel0,941,083,30
Mavi Giyim40,120,05-30,71
Mazhar Zorlu Holding13,000,007,53
Mega Polietilen3,479,8157,73
Menderes Tekstil1,510,0015,27
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,48-6,485,35
Merko Gıda1,38-0,7231,43
Metal Gayrimenkul1,159,5226,37
Metemtur Otelcilik1,75-0,57-1,69
Metro Holding1,30-0,76-5,80
Metro Petrol ve Tesisleri1,780,00-9,18
Metro Yatırım Ortaklığı2,07-0,96-61,18
Migros Ticaret29,842,2623,20
Milpa2,910,3432,88
Mistral GMYO1,962,083,70
MLP Sağlık15,960,95-0,25
MMC San. Ve Tic. Yat.1,639,4042,98
Mondi Tire Kutsan6,86-0,8765,70
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.093,901,93
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,10-0,5542,30
Net Holding1,97-1,01-24,23
Netaş Telekom.13,150,000,69
Niğbaş Niğde Beton8,50-5,5637,10
Nuh Çimento10,543,13-4,05
Nurol GMYO3,531,73-1,12
Odaş Elektrik1,820,0025,89
Olmuksan-IP4,48-1,3274,93
Orge Enerji Elektrik5,26-1,506,05
Orma Orman Mahsulleri4,322,1356,52
Osmanlı Menkul7,820,1387,04
Ostim Endüstriyel Yat2,073,5023,21
Otokar124,00-0,80-15,67
Oyak Yat. Ort.5,610,72140,77
Oylum Sınai Yatırımlar3,10-1,900,36
Özak GMYO2,86-0,6911,28
Özbal Çelik Boru1,72-1,156,71
Özderici GMYO1,520,00-3,18
Özerden Plastik2,341,302,63
Panora GMYO5,19-3,71-7,35
Papilon Savunma14,43-3,1587,25
Park Elek.Madencilik3,211,585,25
Parsan14,760,75-12,87
Pegasus51,45-0,58-40,45
Peker GMYO4,433,7541,53
Penguen Gıda3,21-0,9355,07
Pera GMYO0,930,00-1,06
Pergamon Dış Ticaret8,090,004,55
Petkim3,641,39-4,46
Petrokent Turizm163,00-0,6127,24
Pınar Et Ve Un22,300,81143,18
Pınar Su6,323,61172,41
Pınar Süt16,440,0029,76
Plastikkart9,630,843,88
Polisan Holding2,400,00-20,47
Politeknik Metal129,80-0,1570,63
Prizma Press Matbaacılık3,730,54-13,26
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.187,40-0,037,19
QNB Finans Fin. Kir.111,005,01-14,02
QNB Finansbank50,208,5233,87
Ral Yatırım Holding8,78-1,6829,12
Ray Sigorta7,09-4,06107,31
Reysaş GMYO4,90-1,806,75
Reysaş Lojistik6,44-2,4247,03
Rhea Girişim1,95-0,5163,87
Rodrigo Tekstil2,30-4,9627,07
Royal Halı1,944,3041,61
RTA Laboratuvarları35,989,961450,86
Sabancı Holding8,040,88-11,84
Safkar Ege Soğutmacılık4,433,02103,21
Salix Yatırım Holding7,307,041,25
Sanel Mühendislik5,242,3429,38
Sanifoam Sünger6,46-0,6229,20
Sanko Pazarlama6,751,50-12,79
Saray Matbaacılık1,942,658,38
Sarkuysan5,44-0,1812,63
Sasa Polyester9,572,0323,80
Say Reklamcılık2,820,0025,89
Sekuro Plastik4,94-0,40-7,84
Selçuk Ecza Deposu7,35-0,8123,22
Selçuk Gıda3,099,9679,65
Senkron Güvenlik2,960,348,42
Serve Film Prodüksiyon5,708,99258,49
Servet GMYO15,681,4984,47
Seyitler Kimya12,81-9,9888,66
Silverline Endüstri2,380,8510,19
Sinpaş GMYO1,05-1,87-9,48
Smartiks Yazılım10,380,975,81
Soda Sanayii5,66-0,88-8,41
Sodaş Sodyum Sanayii29,0410,00202,01
Söktaş3,04-1,9414,72
Sönmez Filament6,25-0,3228,07
Sönmez Pamuklu6,320,3228,46
Sumaş Suni Tahta11,471,2415,86
Şeker Fin. Kir.4,910,612,72
Şekerbank1,04-0,95-20,61
Şişe Cam4,830,42-8,35
Şok Marketler11,160,273,72
T. Halk Bankası5,363,28-9,31
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,907,18-6,19
T.S.K.B.1,040,97-14,05
T.Tuborg14,061,2218,15
Taç Tarım Ürünleri7,519,96140,71
Tat Gıda7,44-0,2722,29
TAV Havalimanları17,54-0,28-35,43
Taze Kuru Gıda14,559,98100,97
Tek-Art Turizm1,25-1,57-0,79
Tekfen Holding13,12-0,83-29,28
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,370,1475,48
Temapol Polimer Plastik5,62-1,927,66
TGS Dış Ticaret4,28-0,23-8,35
Tofaş Oto. Fab.19,910,56-14,56
Torunlar GMYO2,380,42-13,45
Trabzon Liman10,610,09-0,47
Trabzonspor Sportif5,49-0,36155,35
Trakya Cam3,210,00-8,29
Trend GMYO2,95-1,3434,09
TSKB GMYO1,70-0,5826,87
Tuğçelik4,660,4317,97
Tukaş15,05-0,9921,86
Turcas Petrol2,690,000,75
Turkcell13,321,29-3,48
Tümosan Motor ve Traktör5,551,65-13,42
Tüpraş85,150,71-32,85
Türk Hava Yolları10,610,09-26,63
Türk Prysmian Kablo3,570,8538,09
Türk Telekom7,10-0,42-3,66
Türk Traktör56,300,906,41
Türker Proje Gayrimenkul36,86-0,91-12,24
Ufuk Yatırım4,653,3380,23
Ulaşlar Turizm Yat.2,80-0,7132,08
Ulusoy Elektrik31,480,3218,35
Ulusoy Un Sanayi10,773,76181,94
Umpaş Holding0,618,93-1,61
Uşak Seramik1,570,00-7,10
Utopya Turizm4,681,08-4,88
Uzertaş Boya4,003,9080,18
Ülker Bisküvi22,62-0,701,16
Ünye Çimento5,131,79-4,65
Vakıf Fin. Kir.2,11-1,40-12,81
Vakıf GMYO1,881,628,61
Vakıf Yat. Ort.2,14-0,93-8,15
Vakıflar Bankası4,592,00-16,70
Vakko Tekstil4,590,661,10
Vanet Gıda1,69-2,3118,18
Verusa Holding19,39-1,324,47
Verusaturk Girisim4,80-0,21-8,72
Vestel13,11-1,133,88
Vestel Beyaz Eşya18,540,16-14,17
Viking Kağıt4,19-1,64124,06
Yapı Kredi Koray GMYO2,660,009,92
Yapı ve Kredi Bank.2,12-0,47-14,52
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,340,3248,96
Yataş6,68-0,45-8,99
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,992,0523,60
Yeni Gimat GMYO12,301,232,75
Yeşil GMYO0,553,77-14,06
Yeşil Yapı0,553,77-16,67
Yeşil Yatırım Holding13,15-2,3017,10
Yibitaş İnşaat Malzeme6.000,100,00103,74
Yonga Mobilya19,0310,00105,95
Yükselen Çelik8,13-0,7332,63
Yünsa12,943,2728,53
Zorlu Enerji1,29-0,77-20,86

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT