1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)38.100,90-3,0526,24
İş Bankası (C)4,870,00-24,02
İş Bankası (Kur.)390.000,3085,72
İş Fin.Kir.3,909,862,63
İş Girişim6,232,4763,95
İş GMYO1,612,55-8,52
İş Y. Men. Değ.5,562,3938,08
İş Yat. Ort.2,365,3646,46
İşbir Holding560,00-1,7530,23
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,570,00-8,06
İttifak Holding2,581,98-30,65
İz Hayvancılık Tarım6,919,86164,09
İzmir Demir Çelik9,25-2,1212,94
İzmir Fırça2,369,7731,11
Jantsa Jant Sanayi57,409,967,92
Kafein Yazılım16,89-0,1251,62
Kapital Yat. Holding2,902,4719,83
Kaplamin5,91-0,676,49
Kardemir (A)2,91-9,919,81
Kardemir (B)2,47-9,19-6,44
Kardemir (D)2,36-2,88-11,28
Karel Elektronik15,190,204,54
Karsan Otomotiv1,801,6913,92
Karsu Tekstil2,990,67-7,72
Kartonsan440,000,9213,89
Katmerciler Ekipman3,459,87-10,16
Kent Gıda256,20-2,8445,73
Kerevitaş Gıda4,00-0,9922,70
Kervansaray Yat. Holding0,498,89-10,91
Kiler GMYO2,690,00-29,02
Klimasan Klima16,321,24-26,09
Koç Holding15,020,33-24,93
Konfrut Gıda10,51-1,5934,40
Konya Çimento245,300,53-9,58
Kordsa Teknik Tekstil10,450,48-17,82
Koza Altın71,60-1,45-3,31
Koza Madencilik11,34-0,9613,06
Körfez GMYO2,480,813,77
Kristal Kola1,79-1,6518,54
Kron Telekomünikasyon22,54-1,3177,20
Kuştur Kuşadası Turizm35,505,9749,79
Kuyumcukent Gayrimenkul1,613,21-2,42
Kütahya Porselen17,569,96165,26
Lider Faktoring2,264,8723,16
Link Bilgisayar26,280,6944,79
Logo Yazılım71,80-0,2818,09
Lokman Hekim Sağlık7,043,8321,80
Lüks Kadife10,588,4022,45
Makina Takım1,591,27-15,43
Mardin Çimento5,55-0,72-6,25
Marka Yatırım Holding1,32-0,7511,86
Marmaris Altınyunus71,100,140,14
Marshall47,420,72-0,25
Martı GMYO1,254,1723,76
Martı Otel0,963,235,49
Mavi Giyim41,383,45-28,53
Mazhar Zorlu Holding13,503,8511,66
Mega Polietilen3,819,8073,18
Menderes Tekstil1,532,6816,79
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm21,467,3510,39
Merko Gıda1,36-0,7329,52
Metal Gayrimenkul1,269,5738,46
Metemtur Otelcilik1,781,710,00
Metro Holding1,310,77-5,07
Metro Petrol ve Tesisleri1,750,57-10,71
Metro Yatırım Ortaklığı2,070,49-61,18
Migros Ticaret31,144,9928,57
Milpa2,921,7433,33
Mistral GMYO2,024,126,88
MLP Sağlık15,873,25-0,81
MMC San. Ve Tic. Yat.1,799,8257,02
Mondi Tire Kutsan6,730,9062,56
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,302,06
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,351,0544,26
Net Holding1,972,60-24,23
Netaş Telekom.12,940,86-0,92
Niğbaş Niğde Beton8,803,4141,94
Nuh Çimento10,704,39-2,59
Nurol GMYO3,440,58-3,64
Odaş Elektrik1,791,1323,81
Olmuksan-IP4,480,9074,93
Orge Enerji Elektrik5,160,394,03
Orma Orman Mahsulleri4,556,5664,86
Osmanlı Menkul7,870,9088,24
Ostim Endüstriyel Yat2,081,9623,81
Otokar121,50-1,22-17,37
Oyak Yat. Ort.5,46-0,91134,33
Oylum Sınai Yatırımlar3,04-1,62-1,58
Özak GMYO2,881,4112,06
Özbal Çelik Boru1,742,967,95
Özderici GMYO1,500,67-4,46
Özerden Plastik2,435,196,58
Panora GMYO5,07-1,17-9,49
Papilon Savunma13,992,4981,54
Park Elek.Madencilik3,070,330,66
Parsan14,961,84-11,69
Pegasus51,20-0,10-40,74
Peker GMYO4,544,6145,05
Penguen Gıda3,13-1,2651,21
Pera GMYO0,910,00-3,19
Pergamon Dış Ticaret8,00-0,253,39
Petkim3,701,09-2,89
Petrokent Turizm160,10-1,1724,98
Pınar Et Ve Un20,80-4,15126,83
Pınar Su6,21-3,72167,67
Pınar Süt15,86-1,3725,18
Plastikkart9,390,111,29
Polisan Holding2,451,66-18,81
Politeknik Metal140,006,9584,04
Prizma Press Matbaacılık3,760,80-12,56
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.189,500,187,37
QNB Finans Fin. Kir.111,50-4,04-13,63
QNB Finansbank51,401,0837,07
Ral Yatırım Holding9,101,1133,82
Ray Sigorta6,60-6,9192,98
Reysaş GMYO5,002,048,93
Reysaş Lojistik6,41-0,3146,35
Rhea Girişim1,981,5466,39
Rodrigo Tekstil2,37-4,0530,94
Royal Halı1,900,0038,69
RTA Laboratuvarları39,569,951605,17
Sabancı Holding8,070,75-11,51
Safkar Ege Soğutmacılık4,420,45102,75
Salix Yatırım Holding7,430,003,05
Sanel Mühendislik5,311,3431,11
Sanifoam Sünger6,21-2,6624,20
Sanko Pazarlama6,720,30-13,18
Saray Matbaacılık2,122,4218,44
Sarkuysan5,380,5611,39
Sasa Polyester9,13-1,9318,11
Say Reklamcılık2,821,4425,89
Sekuro Plastik5,002,46-6,72
Selçuk Ecza Deposu7,878,8531,94
Selçuk Gıda3,399,7197,09
Senkron Güvenlik2,84-1,054,03
Serve Film Prodüksiyon5,803,57264,78
Servet GMYO16,063,5588,94
Seyitler Kimya12,21-4,6879,82
Silverline Endüstri2,371,289,72
Sinpaş GMYO1,040,97-10,34
Smartiks Yazılım10,03-0,102,24
Soda Sanayii5,590,00-9,55
Sodaş Sodyum Sanayii12,7810,02232,28
Söktaş3,010,3313,58
Sönmez Filament6,341,1229,92
Sönmez Pamuklu6,321,1228,46
Sumaş Suni Tahta11,785,1818,99
Şeker Fin. Kir.4,820,210,84
Şekerbank1,040,97-20,61
Şişe Cam4,79-0,21-9,11
Şok Marketler10,900,931,30
T. Halk Bankası5,30-2,57-10,32
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası42,521,33-2,48
T.S.K.B.1,020,00-15,70
T.Tuborg14,00-1,3417,65
Taç Tarım Ürünleri8,269,99164,74
Tat Gıda7,290,9719,83
TAV Havalimanları17,19-0,64-36,72
Taze Kuru Gıda16,009,97120,99
Tek-Art Turizm1,284,071,59
Tekfen Holding13,101,24-29,39
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,31-0,6874,05
Temapol Polimer Plastik5,76-0,3510,34
TGS Dış Ticaret4,330,93-7,28
Tofaş Oto. Fab.19,690,36-15,50
Torunlar GMYO2,361,72-14,18
Trabzon Liman10,47-0,48-1,78
Trabzonspor Sportif5,23-2,43143,26
Trakya Cam3,17-0,63-9,43
Trend GMYO3,000,0036,36
TSKB GMYO1,722,9928,36
Tuğçelik4,53-0,2214,68
Tukaş14,69-3,6718,95
Turcas Petrol2,630,38-1,50
Turkcell13,470,52-2,39
Tümosan Motor ve Traktör5,713,25-10,92
Tüpraş84,950,00-33,00
Türk Hava Yolları10,630,28-26,49
Türk Prysmian Kablo3,736,2744,28
Türk Telekom7,022,03-4,75
Türk Traktör56,400,276,59
Türker Proje Gayrimenkul36,98-0,86-11,95
Ufuk Yatırım5,039,3594,96
Ulaşlar Turizm Yat.3,09-0,3245,75
Ulusoy Elektrik31,260,0617,52
Ulusoy Un Sanayi11,061,10189,53
Umpaş Holding0,679,848,06
Uşak Seramik1,709,680,59
Utopya Turizm5,019,871,83
Uzertaş Boya4,419,9898,65
Ülker Bisküvi22,440,090,36
Ünye Çimento5,141,18-4,46
Vakıf Fin. Kir.2,151,90-11,16
Vakıf GMYO1,992,5814,96
Vakıf Yat. Ort.2,140,00-8,15
Vakıflar Bankası4,56-1,72-17,24
Vakko Tekstil4,570,660,66
Vanet Gıda1,71-1,1619,58
Verusa Holding19,17-1,083,29
Verusaturk Girisim4,69-1,05-10,82
Vestel12,75-0,161,03
Vestel Beyaz Eşya18,20-0,05-15,74
Viking Kağıt4,220,00125,67
Yapı Kredi Koray GMYO2,681,9010,74
Yapı ve Kredi Bank.2,120,95-14,52
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,401,1849,92
Yataş6,53-1,95-11,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,001,0124,22
Yeni Gimat GMYO12,18-0,411,74
Yeşil GMYO0,53-3,64-17,19
Yeşil Yapı0,53-1,85-19,70
Yeşil Yatırım Holding12,39-2,9010,33
Yibitaş İnşaat Malzeme6.480,005,89120,03
Yonga Mobilya20,929,93126,41
Yükselen Çelik7,95-1,3629,69
Yünsa12,890,7028,03
Zorlu Enerji1,321,54-19,02



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT