1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)37.700,00-1,0524,92
İş Bankası (C)4,880,21-23,87
İş Bankası (Kur.)390.000,3085,72
İş Fin.Kir.3,77-3,33-0,79
İş Girişim6,02-2,7558,42
İş GMYO1,590,00-9,66
İş Y. Men. Değ.5,520,1837,08
İş Yat. Ort.2,31-0,8643,36
İşbir Holding560,001,8230,23
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,617,02-1,61
İttifak Holding2,69-0,37-27,69
İz Hayvancılık Tarım7,609,99190,47
İzmir Demir Çelik9,201,1012,33
İzmir Fırça2,599,7543,89
Jantsa Jant Sanayi57,800,708,67
Kafein Yazılım16,890,5451,62
Kapital Yat. Holding2,752,2313,64
Kaplamin6,180,8211,35
Kardemir (A)2,75-5,503,77
Kardemir (B)2,44-0,41-7,58
Kardemir (D)2,391,70-10,15
Karel Elektronik15,562,847,09
Karsan Otomotiv1,77-2,2112,03
Karsu Tekstil3,328,852,47
Kartonsan455,602,5417,93
Katmerciler Ekipman3,799,86-1,30
Kent Gıda246,90-2,8040,44
Kerevitaş Gıda4,041,7623,93
Kervansaray Yat. Holding0,538,16-3,64
Kiler GMYO2,751,10-27,44
Klimasan Klima16,421,61-25,63
Koç Holding14,930,20-25,38
Konfrut Gıda10,430,6833,38
Konya Çimento245,801,07-9,40
Kordsa Teknik Tekstil10,541,64-17,11
Koza Altın72,351,76-2,30
Koza Madencilik11,775,0917,35
Körfez GMYO2,532,435,86
Kristal Kola1,821,1120,53
Kron Telekomünikasyon22,440,6376,42
Kuştur Kuşadası Turizm39,507,2266,67
Kuyumcukent Gayrimenkul1,651,850,00
Kütahya Porselen19,319,97191,69
Lider Faktoring2,14-3,1716,62
Link Bilgisayar26,361,8545,23
Logo Yazılım74,152,7721,96
Lokman Hekim Sağlık7,00-1,1321,11
Lüks Kadife10,28-4,1918,98
Makina Takım1,611,26-14,36
Mardin Çimento5,590,18-5,57
Marka Yatırım Holding1,330,0012,71
Marmaris Altınyunus71,351,710,49
Marshall48,30-0,371,60
Martı GMYO1,358,0033,66
Martı Otel0,984,267,69
Mavi Giyim41,080,83-29,05
Mazhar Zorlu Holding13,21-1,429,26
Mega Polietilen4,199,9790,45
Menderes Tekstil1,592,5821,37
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm21,34-1,399,77
Merko Gıda1,392,9632,38
Metal Gayrimenkul1,389,5251,65
Metemtur Otelcilik1,933,218,43
Metro Holding1,330,00-3,62
Metro Petrol ve Tesisleri1,760,00-10,20
Metro Yatırım Ortaklığı2,143,38-59,87
Migros Ticaret33,164,9436,91
Milpa3,134,3342,92
Mistral GMYO2,06-3,298,99
MLP Sağlık15,64-0,51-2,25
MMC San. Ve Tic. Yat.1,70-5,0349,12
Mondi Tire Kutsan6,65-0,4560,63
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,302,06
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret17,96-0,1741,19
Net Holding2,001,52-23,08
Netaş Telekom.12,911,10-1,15
Niğbaş Niğde Beton8,60-1,7138,71
Nuh Çimento10,70-1,47-2,59
Nurol GMYO3,552,01-0,56
Odaş Elektrik1,852,2127,96
Olmuksan-IP4,552,2577,67
Orge Enerji Elektrik5,302,326,85
Orma Orman Mahsulleri4,690,0069,93
Osmanlı Menkul7,800,1386,57
Ostim Endüstriyel Yat2,122,9126,19
Otokar124,301,06-15,47
Oyak Yat. Ort.5,33-1,11128,76
Oylum Sınai Yatırımlar3,070,99-0,61
Özak GMYO2,891,0512,45
Özbal Çelik Boru1,876,8616,01
Özderici GMYO1,531,32-2,55
Özerden Plastik2,727,0919,30
Panora GMYO5,151,98-8,06
Papilon Savunma13,70-1,7977,77
Park Elek.Madencilik3,324,088,85
Parsan15,300,13-9,68
Pegasus50,05-1,86-42,07
Peker GMYO4,600,0046,96
Penguen Gıda3,170,6353,14
Pera GMYO1,015,217,45
Pergamon Dış Ticaret8,060,124,16
Petkim3,66-2,14-3,94
Petrokent Turizm159,000,0024,12
Pınar Et Ve Un19,46-2,60112,21
Pınar Su6,09-2,56162,50
Pınar Süt16,103,3427,07
Plastikkart9,390,971,29
Polisan Holding2,502,46-17,15
Politeknik Metal151,007,9398,50
Prizma Press Matbaacılık3,851,85-10,47
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.188,30-0,107,27
QNB Finans Fin. Kir.106,10-1,67-17,82
QNB Finansbank48,86-2,0830,29
Ral Yatırım Holding8,78-2,7729,12
Ray Sigorta7,10-3,66107,60
Reysaş GMYO4,75-0,213,49
Reysaş Lojistik6,11-0,9739,50
Rhea Girişim2,033,0570,59
Rodrigo Tekstil2,26-3,8324,86
Royal Halı2,066,7450,36
RTA Laboratuvarları43,509,961775,00
Sabancı Holding8,221,36-9,87
Safkar Ege Soğutmacılık4,15-4,8290,37
Salix Yatırım Holding7,41-0,272,77
Sanel Mühendislik5,17-2,6427,65
Sanifoam Sünger6,191,3123,80
Sanko Pazarlama6,730,30-13,05
Saray Matbaacılık2,12-3,2018,44
Sarkuysan5,430,5612,42
Sasa Polyester8,960,6715,91
Say Reklamcılık3,122,3039,29
Sekuro Plastik5,153,21-3,92
Selçuk Ecza Deposu8,749,9446,53
Selçuk Gıda3,729,73116,28
Senkron Güvenlik2,820,363,30
Serve Film Prodüksiyon5,20-7,14227,04
Servet GMYO16,503,0694,12
Seyitler Kimya11,01-4,5162,15
Silverline Endüstri2,533,2717,13
Sinpaş GMYO1,030,98-11,21
Smartiks Yazılım9,910,001,02
Soda Sanayii5,692,71-7,93
Sodaş Sodyum Sanayii14,059,94265,30
Söktaş3,000,3313,21
Sönmez Filament6,491,5632,99
Sönmez Pamuklu6,400,6330,08
Sumaş Suni Tahta12,001,9521,21
Şeker Fin. Kir.4,870,621,88
Şekerbank1,050,96-19,85
Şişe Cam4,862,10-7,78
Şok Marketler10,781,600,19
T. Halk Bankası5,35-0,19-9,48
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,56-2,83-6,97
T.S.K.B.1,020,99-15,70
T.Tuborg14,272,0719,92
Taç Tarım Ürünleri9,089,93191,03
Tat Gıda7,391,0921,47
TAV Havalimanları16,91-1,00-37,75
Taze Kuru Gıda17,6010,00143,09
Tek-Art Turizm1,313,973,97
Tekfen Holding13,130,69-29,23
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,12-1,6669,52
Temapol Polimer Plastik5,801,0511,11
TGS Dış Ticaret4,522,73-3,21
Tofaş Oto. Fab.19,270,89-17,30
Torunlar GMYO2,391,70-13,09
Trabzon Liman10,631,33-0,28
Trabzonspor Sportif5,07-0,39135,81
Trakya Cam3,211,90-8,29
Trend GMYO3,030,0037,73
TSKB GMYO1,720,5828,36
Tuğçelik4,570,6615,70
Tukaş14,781,2319,68
Turcas Petrol2,661,53-0,37
Turkcell13,522,27-2,03
Tümosan Motor ve Traktör5,80-0,17-9,52
Tüpraş84,950,18-33,00
Türk Hava Yolları10,58-0,38-26,83
Türk Prysmian Kablo3,983,1153,95
Türk Telekom7,171,70-2,71
Türk Traktör57,551,328,77
Türker Proje Gayrimenkul37,200,81-11,43
Ufuk Yatırım4,76-5,3784,50
Ulaşlar Turizm Yat.3,104,3846,23
Ulusoy Elektrik31,100,0016,92
Ulusoy Un Sanayi10,59-2,84177,23
Umpaş Holding0,738,9617,74
Uşak Seramik1,731,762,37
Utopya Turizm5,519,9811,99
Uzertaş Boya4,859,98118,47
Ülker Bisküvi22,862,882,24
Ünye Çimento5,200,58-3,35
Vakıf Fin. Kir.2,160,47-10,74
Vakıf GMYO1,971,0313,81
Vakıf Yat. Ort.2,14-0,47-8,15
Vakıflar Bankası4,621,09-16,15
Vakko Tekstil4,671,742,86
Vanet Gıda1,65-3,5115,38
Verusa Holding18,53-2,22-0,16
Verusaturk Girisim4,700,43-10,63
Vestel12,550,56-0,55
Vestel Beyaz Eşya18,933,61-12,36
Viking Kağıt4,260,00127,81
Yapı Kredi Koray GMYO2,824,4416,53
Yapı ve Kredi Bank.2,170,93-12,50
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,340,0048,96
Yataş6,571,08-10,49
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,010,0024,84
Yeni Gimat GMYO12,15-0,331,49
Yeşil GMYO0,530,00-17,19
Yeşil Yapı0,541,89-18,18
Yeşil Yatırım Holding12,460,0010,95
Yibitaş İnşaat Malzeme6.700,003,09127,50
Yonga Mobilya23,009,94148,92
Yükselen Çelik8,041,3931,16
Yünsa12,510,2424,26
Zorlu Enerji1,320,00-19,02

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT