1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)38.510,101,3427,60
İş Bankası (C)4,950,41-22,78
İş Bankası (Kur.)390.000,3085,72
İş Fin.Kir.3,873,751,84
İş Girişim6,141,3261,58
İş GMYO1,630,62-7,39
İş Y. Men. Değ.5,622,5539,57
İş Yat. Ort.2,310,8743,36
İşbir Holding600,006,2339,53
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,60-1,64-3,23
İttifak Holding2,68-0,74-27,96
İz Hayvancılık Tarım8,3610,00219,51
İzmir Demir Çelik9,22-0,3212,58
İzmir Fırça2,55-1,5441,67
Jantsa Jant Sanayi57,85-0,178,77
Kafein Yazılım17,031,1352,87
Kapital Yat. Holding2,771,0914,46
Kaplamin6,210,3211,89
Kardemir (A)2,741,113,40
Kardemir (B)2,470,82-6,44
Kardemir (D)2,390,00-10,15
Karel Elektronik15,760,388,47
Karsan Otomotiv1,750,5710,76
Karsu Tekstil3,300,921,85
Kartonsan482,60-1,2524,92
Katmerciler Ekipman3,902,901,56
Kent Gıda307,309,9974,80
Kerevitaş Gıda4,050,5024,23
Kervansaray Yat. Holding0,589,435,45
Kiler GMYO2,790,00-26,39
Klimasan Klima16,610,79-24,77
Koç Holding15,18-0,65-24,13
Konfrut Gıda10,682,2036,57
Konya Çimento256,002,15-5,64
Kordsa Teknik Tekstil10,55-1,40-17,03
Koza Altın74,100,820,07
Koza Madencilik12,422,5623,83
Körfez GMYO2,52-0,405,44
Kristal Kola1,830,0021,19
Kron Telekomünikasyon22,641,6277,99
Kuştur Kuşadası Turizm35,30-9,4948,95
Kuyumcukent Gayrimenkul1,733,594,85
Kütahya Porselen21,249,99220,85
Lider Faktoring2,13-1,3916,08
Link Bilgisayar26,12-0,6143,91
Logo Yazılım74,15-0,8721,96
Lokman Hekim Sağlık7,070,5722,32
Lüks Kadife10,24-1,4418,52
Makina Takım1,610,00-14,36
Mardin Çimento5,670,00-4,22
Marka Yatırım Holding1,362,2615,25
Marmaris Altınyunus68,00-0,15-4,23
Marshall48,840,372,73
Martı GMYO1,380,7336,63
Martı Otel1,00-0,999,89
Mavi Giyim42,561,33-26,49
Mazhar Zorlu Holding13,300,7610,01
Mega Polietilen4,609,79109,09
Menderes Tekstil1,602,5622,14
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,64-4,006,17
Merko Gıda1,39-0,7132,38
Metal Gayrimenkul1,519,4265,93
Metemtur Otelcilik1,982,0611,24
Metro Holding1,320,00-4,35
Metro Petrol ve Tesisleri1,854,52-5,61
Metro Yatırım Ortaklığı2,348,33-56,12
Migros Ticaret32,74-0,2435,18
Milpa3,352,7652,97
Mistral GMYO2,187,3915,34
MLP Sağlık15,68-0,57-2,00
MMC San. Ve Tic. Yat.1,800,0057,89
Mondi Tire Kutsan6,902,9966,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,302,06
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,070,6742,06
Net Holding2,04-0,49-21,54
Netaş Telekom.13,250,761,45
Niğbaş Niğde Beton8,952,4044,35
Nuh Çimento11,151,831,50
Nurol GMYO3,652,532,24
Odaş Elektrik1,882,1730,04
Olmuksan-IP4,713,5283,92
Orge Enerji Elektrik5,280,576,45
Orma Orman Mahsulleri5,669,90105,07
Osmanlı Menkul7,77-0,1385,85
Ostim Endüstriyel Yat2,130,0026,79
Otokar130,902,67-10,98
Oyak Yat. Ort.6,039,84158,80
Oylum Sınai Yatırımlar3,07-0,32-0,61
Özak GMYO2,951,3714,79
Özbal Çelik Boru1,81-2,1612,29
Özderici GMYO1,550,00-1,27
Özerden Plastik2,601,1714,04
Panora GMYO5,170,39-7,71
Papilon Savunma14,295,3185,43
Park Elek.Madencilik3,340,009,51
Parsan15,692,15-7,38
Pegasus50,00-0,79-42,13
Peker GMYO4,571,1146,01
Penguen Gıda3,160,0052,66
Pera GMYO1,010,007,45
Pergamon Dış Ticaret8,464,069,33
Petkim3,65-0,27-4,20
Petrokent Turizm162,50-1,1626,85
Pınar Et Ve Un19,02-2,86107,42
Pınar Su6,07-2,88161,64
Pınar Süt15,98-0,3726,12
Plastikkart9,390,431,29
Polisan Holding2,520,00-16,49
Politeknik Metal143,00-1,7287,98
Prizma Press Matbaacılık3,83-0,52-10,93
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.187,40-0,087,19
QNB Finans Fin. Kir.108,001,79-16,34
QNB Finansbank50,002,7133,33
Ral Yatırım Holding8,90-0,5630,88
Ray Sigorta6,90-1,57101,75
Reysaş GMYO4,65-2,111,31
Reysaş Lojistik6,14-0,6540,18
Rhea Girişim2,040,9971,43
Rodrigo Tekstil2,25-2,1724,31
Royal Halı2,329,9569,34
RTA Laboratuvarları47,849,981962,07
Sabancı Holding8,23-0,12-9,76
Safkar Ege Soğutmacılık4,499,78105,96
Salix Yatırım Holding7,16-0,28-0,69
Sanel Mühendislik5,363,0832,35
Sanifoam Sünger6,08-1,7821,60
Sanko Pazarlama6,820,15-11,89
Saray Matbaacılık2,130,4718,99
Sarkuysan5,490,1813,66
Sasa Polyester9,122,5917,98
Say Reklamcılık3,12-0,3239,29
Sekuro Plastik5,373,470,19
Selçuk Ecza Deposu9,407,5557,59
Selçuk Gıda4,099,95137,79
Senkron Güvenlik2,952,438,06
Serve Film Prodüksiyon4,64-7,94191,82
Servet GMYO16,620,2495,53
Seyitler Kimya9,62-7,3241,68
Silverline Endüstri2,47-1,9814,35
Sinpaş GMYO1,062,91-8,62
Smartiks Yazılım10,001,011,94
Soda Sanayii5,690,35-7,93
Sodaş Sodyum Sanayii15,459,96301,69
Söktaş3,00-0,3313,21
Sönmez Filament6,43-0,1631,76
Sönmez Pamuklu6,440,0030,89
Sumaş Suni Tahta12,764,0828,89
Şeker Fin. Kir.4,920,412,93
Şekerbank1,090,93-16,79
Şişe Cam4,910,82-6,83
Şok Marketler11,171,553,81
T. Halk Bankası5,370,00-9,14
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,30-1,18-7,57
T.S.K.B.1,040,97-14,05
T.Tuborg14,431,1921,26
Taç Tarım Ürünleri9,989,91219,87
Tat Gıda7,570,6624,43
TAV Havalimanları17,261,29-36,46
Taze Kuru Gıda19,3610,00167,40
Tek-Art Turizm1,422,9012,70
Tekfen Holding13,270,45-28,47
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,200,2871,43
Temapol Polimer Plastik6,095,3616,67
TGS Dış Ticaret4,630,22-0,86
Tofaş Oto. Fab.19,932,21-14,47
Torunlar GMYO2,420,83-12,00
Trabzon Liman10,821,791,50
Trabzonspor Sportif5,251,55144,19
Trakya Cam3,200,00-8,57
Trend GMYO3,292,1749,55
TSKB GMYO1,73-0,5729,10
Tuğçelik4,661,3017,97
Tukaş15,093,0022,19
Turcas Petrol2,75-0,723,00
Turkcell13,60-0,44-1,45
Tümosan Motor ve Traktör5,892,08-8,11
Tüpraş84,65-0,47-33,24
Türk Hava Yolları10,700,56-26,00
Türk Prysmian Kablo3,91-1,5151,24
Türk Telekom7,400,540,41
Türk Traktör60,002,7413,40
Türker Proje Gayrimenkul37,380,21-11,00
Ufuk Yatırım4,961,2292,25
Ulaşlar Turizm Yat.3,291,5455,19
Ulusoy Elektrik32,102,8220,68
Ulusoy Un Sanayi10,49-2,51174,61
Umpaş Holding0,809,5929,03
Uşak Seramik1,701,190,59
Utopya Turizm5,683,0915,45
Uzertaş Boya5,339,90140,09
Ülker Bisküvi23,181,673,67
Ünye Çimento5,16-1,15-4,09
Vakıf Fin. Kir.2,190,92-9,50
Vakıf GMYO2,102,4421,32
Vakıf Yat. Ort.2,201,38-5,58
Vakıflar Bankası4,63-0,43-15,97
Vakko Tekstil4,730,854,19
Vanet Gıda1,650,0015,38
Verusa Holding18,750,431,02
Verusaturk Girisim4,80-0,83-8,72
Vestel13,114,383,88
Vestel Beyaz Eşya21,049,93-2,59
Viking Kağıt4,403,53135,29
Yapı Kredi Koray GMYO2,810,0016,12
Yapı ve Kredi Bank.2,200,92-11,29
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,24-1,0747,37
Yataş6,861,78-6,54
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,98-1,0022,98
Yeni Gimat GMYO12,230,492,16
Yeşil GMYO0,575,56-10,94
Yeşil Yapı0,587,41-12,12
Yeşil Yatırım Holding13,004,7515,76
Yibitaş İnşaat Malzeme7.863,7010,00167,02
Yonga Mobilya25,3010,00173,81
Yükselen Çelik8,07-0,1231,65
Yünsa12,871,6627,83
Zorlu Enerji1,350,00-17,18

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT