1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)42.361,1010,0040,36
İş Bankası (C)4,87-1,02-24,02
İş Bankası (Kur.)429.000,3010,00104,29
İş Fin.Kir.3,81-1,550,26
İş Girişim6,00-0,8357,89
İş GMYO1,57-1,26-10,80
İş Y. Men. Değ.5,50-2,1436,59
İş Yat. Ort.2,26-0,4440,26
İşbir Holding673,3010,0056,58
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,623,330,00
İttifak Holding2,73-2,50-26,61
İz Hayvancılık Tarım7,53-9,93187,79
İzmir Demir Çelik8,98-1,109,65
İzmir Fırça2,65-6,6947,22
Jantsa Jant Sanayi57,25-0,177,64
Kafein Yazılım16,951,5052,15
Kapital Yat. Holding3,206,6732,23
Kaplamin6,10-1,619,91
Kardemir (A)2,720,002,64
Kardemir (B)2,53-0,78-4,17
Kardemir (D)2,42-0,82-9,02
Karel Elektronik15,52-0,646,81
Karsan Otomotiv1,70-1,737,59
Karsu Tekstil3,301,851,85
Kartonsan453,10-3,9017,28
Katmerciler Ekipman3,70-3,39-3,65
Kent Gıda338,009,9992,26
Kerevitaş Gıda3,93-1,7520,55
Kervansaray Yat. Holding0,57-1,723,64
Kiler GMYO2,74-1,79-27,70
Klimasan Klima16,42-0,55-25,63
Koç Holding14,90-1,78-25,53
Konfrut Gıda10,50-0,4734,27
Konya Çimento248,00-2,86-8,59
Kordsa Teknik Tekstil10,650,47-16,25
Koza Altın73,15-1,08-1,22
Koza Madencilik12,12-2,5720,84
Körfez GMYO2,48-0,403,77
Kristal Kola1,85-2,6322,52
Kron Telekomünikasyon23,44-4,3384,28
Kuştur Kuşadası Turizm35,501,1449,79
Kuyumcukent Gayrimenkul1,63-4,12-1,21
Kütahya Porselen21,20-0,19220,24
Lider Faktoring2,120,0015,53
Link Bilgisayar26,501,6146,01
Logo Yazılım73,15-1,3520,31
Lokman Hekim Sağlık6,98-5,5520,76
Lüks Kadife10,88-3,8025,93
Makina Takım1,64-3,53-12,77
Mardin Çimento5,54-1,60-6,42
Marka Yatırım Holding1,31-2,2411,02
Marmaris Altınyunus67,40-0,22-5,07
Marshall48,78-1,452,61
Martı GMYO1,30-4,4128,71
Martı Otel0,94-4,083,30
Mavi Giyim40,30-5,00-30,40
Mazhar Zorlu Holding15,309,9926,55
Mega Polietilen4,31-6,3095,91
Menderes Tekstil1,590,0021,37
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,04-2,813,09
Merko Gıda1,34-2,1927,62
Metal Gayrimenkul1,36-9,9349,45
Metemtur Otelcilik1,950,009,55
Metro Holding1,32-0,75-4,35
Metro Petrol ve Tesisleri1,87-3,61-4,59
Metro Yatırım Ortaklığı2,33-1,69-56,31
Migros Ticaret32,800,8635,43
Milpa3,20-1,2346,12
Mistral GMYO2,07-7,179,52
MLP Sağlık15,58-0,83-2,62
MMC San. Ve Tic. Yat.1,997,5774,56
Mondi Tire Kutsan6,901,0266,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.095,302,06
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,302,2343,87
Net Holding2,061,98-20,77
Netaş Telekom.13,150,000,69
Niğbaş Niğde Beton9,003,4545,16
Nuh Çimento11,180,181,78
Nurol GMYO3,56-0,84-0,28
Odaş Elektrik1,82-1,6225,89
Olmuksan-IP4,63-1,4980,79
Orge Enerji Elektrik5,340,007,66
Orma Orman Mahsulleri5,10-9,8984,78
Osmanlı Menkul7,851,0387,76
Ostim Endüstriyel Yat2,090,4824,40
Otokar130,70-0,61-11,11
Oyak Yat. Ort.5,79-3,98148,50
Oylum Sınai Yatırımlar3,100,000,36
Özak GMYO2,85-1,7210,89
Özbal Çelik Boru1,75-3,858,57
Özderici GMYO1,51-2,58-3,82
Özerden Plastik2,651,9216,23
Panora GMYO5,10-1,35-8,95
Papilon Savunma14,714,4790,88
Park Elek.Madencilik3,25-2,406,56
Parsan15,68-0,95-7,44
Pegasus48,66-2,29-43,68
Peker GMYO4,630,0047,92
Penguen Gıda3,08-2,2248,79
Pera GMYO0,97-3,963,19
Pergamon Dış Ticaret8,440,009,08
Petkim3,60-0,55-5,51
Petrokent Turizm161,90-0,1826,39
Pınar Et Ve Un17,58-6,1991,71
Pınar Su5,74-4,97147,41
Pınar Süt15,60-2,5023,13
Plastikkart9,35-0,740,86
Polisan Holding2,46-0,81-18,48
Politeknik Metal125,10-10,0064,45
Prizma Press Matbaacılık3,77-1,82-12,33
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.185,80-0,137,04
QNB Finans Fin. Kir.105,90-1,30-17,97
QNB Finansbank48,74-1,3429,97
Ral Yatırım Holding9,03-0,7732,79
Ray Sigorta6,39-6,1786,84
Reysaş GMYO4,948,107,63
Reysaş Lojistik6,538,4749,09
Rhea Girişim1,96-2,0064,71
Rodrigo Tekstil2,789,8853,59
Royal Halı2,29-1,2967,15
RTA Laboratuvarları43,06-9,991756,03
Sabancı Holding8,240,37-9,65
Safkar Ege Soğutmacılık4,45-0,89104,13
Salix Yatırım Holding7,906,769,57
Sanel Mühendislik5,34-0,5631,85
Sanifoam Sünger6,04-0,1720,80
Sanko Pazarlama6,80-0,73-12,14
Saray Matbaacılık2,03-1,9313,41
Sarkuysan5,682,3417,60
Sasa Polyester9,180,8818,76
Say Reklamcılık3,14-1,8840,18
Sekuro Plastik5,20-2,62-2,99
Selçuk Ecza Deposu9,13-4,9953,06
Selçuk Gıda3,69-9,78114,53
Senkron Güvenlik2,88-1,035,49
Serve Film Prodüksiyon4,09-9,91157,23
Servet GMYO16,661,3496,00
Seyitler Kimya9,65-3,0242,12
Silverline Endüstri2,39-2,8510,65
Sinpaş GMYO1,03-0,96-11,21
Smartiks Yazılım9,920,301,12
Soda Sanayii5,62-1,23-9,06
Sodaş Sodyum Sanayii16,486,67328,47
Söktaş2,97-0,6712,08
Sönmez Filament6,40-1,0831,15
Sönmez Pamuklu6,39-0,6229,88
Sumaş Suni Tahta11,90-8,4620,20
Şeker Fin. Kir.4,86-1,021,67
Şekerbank1,06-0,93-19,08
Şişe Cam4,83-0,21-8,35
Şok Marketler10,90-0,911,30
T. Halk Bankası5,24-1,50-11,34
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,20-1,66-7,80
T.S.K.B.1,02-1,92-15,70
T.Tuborg14,561,1122,35
Taç Tarım Ürünleri8,99-9,92188,14
Tat Gıda7,731,5827,06
TAV Havalimanları17,13-0,41-36,94
Taze Kuru Gıda17,43-9,97140,75
Tek-Art Turizm1,29-3,732,38
Tekfen Holding12,95-1,15-30,20
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,343,2374,76
Temapol Polimer Plastik5,99-0,9914,75
TGS Dış Ticaret4,49-3,23-3,85
Tofaş Oto. Fab.19,69-1,94-15,50
Torunlar GMYO2,35-1,26-14,55
Trabzon Liman11,8810,0011,44
Trabzonspor Sportif5,150,39139,53
Trakya Cam3,16-1,25-9,71
Trend GMYO3,361,5152,73
TSKB GMYO1,740,5829,85
Tuğçelik4,66-0,6417,97
Tukaş16,462,8833,28
Turcas Petrol2,700,001,12
Turkcell13,36-1,91-3,19
Tümosan Motor ve Traktör5,78-0,17-9,83
Tüpraş83,10-1,54-34,46
Türk Hava Yolları10,55-0,66-27,04
Türk Prysmian Kablo3,890,2650,47
Türk Telekom7,34-2,52-0,41
Türk Traktör57,40-2,888,48
Türker Proje Gayrimenkul37,380,21-11,00
Ufuk Yatırım4,80-3,2386,05
Ulaşlar Turizm Yat.2,96-6,0339,62
Ulusoy Elektrik31,24-1,2017,44
Ulusoy Un Sanayi9,13-9,96139,01
Umpaş Holding0,8810,0041,94
Uşak Seramik1,66-0,60-1,78
Utopya Turizm5,51-3,1611,99
Uzertaş Boya5,869,94163,96
Ülker Bisküvi23,280,264,11
Ünye Çimento5,10-0,97-5,20
Vakıf Fin. Kir.2,17-3,56-10,33
Vakıf GMYO2,04-4,6717,85
Vakıf Yat. Ort.2,23-2,62-4,29
Vakıflar Bankası4,52-1,53-17,97
Vakko Tekstil4,58-2,350,88
Vanet Gıda1,819,7026,57
Verusa Holding18,901,021,83
Verusaturk Girisim4,75-1,04-9,68
Vestel13,050,083,41
Vestel Beyaz Eşya23,149,987,13
Viking Kağıt4,28-2,73128,88
Yapı Kredi Koray GMYO2,73-1,8012,81
Yapı ve Kredi Bank.2,16-1,37-12,90
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,763,8355,66
Yataş6,69-1,76-8,86
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,92-2,5419,25
Yeni Gimat GMYO12,11-0,741,16
Yeşil GMYO0,625,08-3,13
Yeşil Yapı0,636,78-4,55
Yeşil Yatırım Holding13,621,6421,28
Yibitaş İnşaat Malzeme8.650,0010,00193,72
Yonga Mobilya22,78-9,96146,54
Yükselen Çelik7,90-1,2528,87
Yünsa12,890,0828,03
Zorlu Enerji1,32-1,49-19,02

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT