Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
Bu bakışa oyuncak yağdı
![Bu bakışa oyuncak yağdı 1](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_1.jpg)
![Bu bakışa oyuncak yağdı 2](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_2.jpg)
Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
![Bu bakışa oyuncak yağdı 3](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_3.jpg)
Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
![Bu bakışa oyuncak yağdı 4](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_4.jpg)
Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
![Bu bakışa oyuncak yağdı 5](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_5.jpg)
Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
![Bu bakışa oyuncak yağdı 6](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_6.jpg)
Keban'ın dağ köylerinden Topkıran'da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan Halis (30) ve Havva (26) Akkavak çiftinin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Merve'nin, Ağın ilçesinde kapalı olan oyuncakçı dükkanının vitrininden bakarken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören yurdun dört bir yanından duyarlı vatandaşlar, Merve'ye kolilerle oyuncak gönderdi.
![Bu bakışa oyuncak yağdı 7](https://d.yenihaberden.com/gallery/506_7.jpg)