1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Büyükşehir’den ilçelere yatırım
Büyükşehir’den ilçelere yatırım

Büyükşehir’den ilçelere yatırım

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahalle ziyaretleri kapsamında Altınekin’in Dedeler, Oğuzeli ve Akıncılar mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Altay, “Konya’mızın tüm ilçeleri için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

A+A-

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahalle ziyaretleri kapsamında Altınekin’in Dedeler, Oğuzeli ve Akıncılar mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Altay, “Konya’mızın tüm ilçeleri için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Altınekin ilçesine bağlı mahallelerde vatandaşlarla buluştu. Başkan Altay, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Emin Gül, Altınekin Belediye Başkanı Muharrem Dere ve AK Parti Altınekin İlçe Başkanı Mustafa Ersoy ile birlikte Altınekin’e bağlı Dedeler, Oğuzeli ve Akıncılar mahallerini ziyaret etti.

‘İLÇE ZİYARETLERİNİ AY SONUNA KADAR TAMAMLAYACAĞIZ’

Ziyaretlerde vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya gelerek görüş ve talepleri yerinde dinleyen Başkan Altay, “Bu ay sonuna kadar Konya’nın bütün beldelerini ziyaret ederek tamamlamayı arzu ediyoruz. İlçe belediye başkanlarımızla, ilçe başkanlarımızla birlikte Konya’mızın tüm ilçeleri için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

‘BU YIL ÇOK BEREKETLİ GEÇİYOR’

Altınekin Belediyesi’ni de ziyaret eden Başkan Altay, “Konya merkez ve ilçelerimizde çok güzel bir rahmet ve bereket var. Bu yıl çok bereketli geçiyor. Bereket dolu bir yıl diliyorum. Yeni yağış için de dua etmeyi ihmal etmeyelim. Çünkü Konya Ovası bu yıl verimli bir yıl geçirecek inşallah.” ifadelerini kullandı. Altınekin Belediye Başkanı Muharrem Dere de, Başkan Altay’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

altinekin-1-001.jpg

altinekin-2.jpg

altinekin-3-001.jpg

 

HABERE YORUM KAT