Çıraklarını yerde süründürmüştü! Gözaltına alındı

Iğdır'da çıraklarına ceza verip üstlerini çıkararak dükkanın içinde süründüren ve o anları sosyal medya hesaplarında paylaşan berber, gözaltına alındı. Valilikten skandala ilişkin açıklama geldi.
Çıraklarını yerde süründürmüştü! Gözaltına alındı

Skandal olay, Bağlar Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Sokak'ta bir berber dükkanında yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, berberlik yapan E.D, sözünü dinlemeyen çalışanlarını ceza olarak soyundurup dükkanın içinde süründürdü. Eline sopa alarak çalışanlarının başında duran E.D'nin bu anları sosyal medyada paylaşıldı. Olay sonrası Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri devreye girip E.D'yi gözaltına aldı.

Valilikten konuyla ilişkin yapılan açıklamada, "Bazı basın yayın organları ve sosyal medya mecralarında, 'Berber çıraklarını şınav çektirip, süründürdü' başlıklı haber ve paylaşımlar yer almıştır. İlimizde faaliyet gösteren bir kuaförde çekildiği anlaşılan görüntülerle ilgili olarak E.D. isimli şüpheli şahıs Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınmıştır. Görüntülerde yer alan mağdurlar 15 yaşındaki S.U, 13 yaşındaki A.T. ve 18 yaşındaki E.P. Çocuk Şube Müdürlüğüne intikal ettirilmiş olup, olayla ilgili adli süreç başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi.

Etiketler :