1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vakti geldiğinde hepsini açıklayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vakti geldiğinde hepsini açıklayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vakti geldiğinde hepsini açıklayacağız

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda yaptığı konuşmada "Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da vakti geldiğinde milletimizle, sizlerle paylaşacağımızı da şimdiden burada söylüyorum. Bu hafıza kaydının içerisinde çok şeyler var."dedi.

A+A-

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin  18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ATO Congresium'da düzenlenen resepsiyona katılarak konuşma yaptı.

"18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

"18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti. Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da vakti geldiğinde milletimizle, sizlerle paylaşacağımızı da şimdiden burada söylüyorum. Bu hafıza kaydının içerisinde çok şeyler var. Kim kimdir bunları milletimizin bilmesi lazım. Yanlış istikamette gitmeyelim. Vesayet odaklarından, terör örgütlerine, uluslararası örgütlerden içimizdeki mankurtlara kadar pek çok şeyle uğraşmak zorunda kaldık. "

HABERE YORUM KAT